Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
18 stycznia 2024 20:40
Ja zakładam golf ocieplany Pikeur, na to bluza hybrydowa z Deca, następna warstwa kamizelka Schocke Maddy. Jak wychodzę z hali, bądź stajni to zakładam na wierzch kurtkę w zależności od pogody (cieńsza Schocke Vanity, albo grubsza Pikeur Athleisure)
saniluap, Ale szczegółowa rozpiska! Dziękuje wszystkim za pomysły, będę sprawdzać.
Czy ktoś wie, wśród jakich producentów szukać bluz NIE Z KAPTUREM.
Nie znoszę jeździć w bluzach z kapturem, bo wkurza mnie jak on po plecach skacze i ciągnie w tył i odkryta jest szyja, a przy grubszych materiałach to i kark.

Lubię bluzy z wysokim kołnierzem, raczej przylegającym, tak żeby od przodu też szyja była zasłonięta.
kotbury, True rider?
kotbury, True rider?
Perlica, tam nie ma ani jednej bluzy z kołnierzem stojącym w ofercie. kaptury same albo kołnierze szyte jak kaptury, niestojące, szerokie z przodu na krzyż- czyli wieje.
Jest jedna chyba ze stojącym kołnierzem, ale foty WSZYSTKIE są w wersji, że ten kołnierz jest rozpięty i leżący... więc nie wiadomo, jak jest uszyty realnie.

To jest mój ideał:
https://www.kraemer.de/Reitbekleidung/Damen-Oberbekleidung/Sweat-Fleecejacken-Hoodies/Fleecejacke-Nanuk
Kupiłabym sobie takie kolejne, ale są ciut za długie do ujeżdzeniówki dla mnie.
No i chciałabym np. coś innego też mieć w szafie.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
21 stycznia 2024 12:38
kotbury, Zerknij na ten z Deca: https://www.decathlon.pl/p/polar-jezdziecki-damski-fouganza-500-warm/_/R-p-306028?mc=8580333&c=Niebieski Mam inny kolor, z poprzedniej edycji jakby, ma super fajny ten kołnierz, w środku podszyty bardzo miłym materiałem, sztywny na tyle, że jak go nie położysz, to stoi nawet rozpięty. Poza tym z deca to mam fajną Horkę ale nie widzę już ich w sklepach w Polsce niestety https://www.fionasruitersport.nl/vest-freetime-dames.html Też ma ten kołnierz bardzo fajny i dobrze osłania szyję. Do tego RevolutionRace ma fajne bluzy ze stójką i Ps of Sweden, ale te dwie pierwsze wygrywają w temacie stójki 👌
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
21 stycznia 2024 13:48
Ta bluza z Deca jest super. Kolejny sezon ją ciuram i nic się z nią nie dzieje.
Perlica, takie kołnierze niestety nie stoją i szyja jest odkryta.

Dzięki dziewczyny, fajne te z deka i ta horka i fajny ten horze (muszę poszukać gdzie swojego rozmiaru)
kotbury, też polecam tą z Deca, jest bardzo fajny i miły.
Potwierdzam, że z Deca jest super - cieplutko i mięciutko w szyję, a jak się rozepnie, to ładnie leży jak kołnierz.
Gdzie w Warszawie zmierzę fraki Equiline?
Zuzu., sklep stajnia!!!
kotbury, a no fakt, żem zapomniała o tym sklepie, dziękuję 💐
Zuzu., tylko nie idź w tygodniu i weekendzie gdy nadchodzi cavaliada bo zazwyczaj sporą część towaru sklepy zabireają na cavaliady właśnie. A to trzeba spakować, dojechać na te cavaliady, dzieńwczsniej rozstawić stoisko itd. a potem jak to przyjedzie to trzeba wypakować.
Tak więc zazywczaj czas około cavaliadowy nie jest dobrym momentem na zakupy stacjonarne jak się chce cały asortyment przymierzać.
kotbury, Dziękuję będę mieć na uwadze
Czy jest ktoś w stanie poratować opinią na temat rozmiarówki covalliero? 🌷 Wypadają normalnie czy mniejsze/większe? Czy może zależnie od sezonu (letnie vs zimowe)?
Raczej standardowe.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
18 marca 2024 13:28
xymena, Mam zwykłe i zimowe. Zimowe wypadają większe sporo, od letnich, przynajmniej te modele co ja mam. Letnie mam "Bali" chyba, zimowe nie mam pojęcia 🤐
faith, zembria, Dziękuję dziewczyny 💕
Właśnie chciałam sobie teraz dokupić coś zimowego termo, z kolekcyjnych resztek na promkach. Normalnie noszę 34, to w covalliero jest w takim razie szansa na wejście w 32? Tylko że mam duży biust, a nie wiem czy ich góry mają miejsce na cycek 🤔
Miałam zimowe legginsy tylko, jak dla mnie zupełnie standardowe w rozmiarze, gór niestety nie.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
18 marca 2024 13:47
xymena, z "góry" mam kamizelkę tylko, no i mierzyłam kurtkę hybrydową koleżanki 😉 To góra jak dla mnie wypada standardowo. Noszę xs/34 i takie wypadały standardowo. Założyłam że pytałaś o bryczesy :P
No tak, nie doprecyzowałam - choć wiedza o bryczesach też się przyda 😁.
Raz jeszcze Wam dziękuję! 💖
xymena, ja kupiłam sobie kiedyś na vinted kurtkę zimową z Covalliero i moim zdaniem rozmiarówka jest zaniżona. M wychodziło raczej jak S, i to takie mniejsze bo ja nosze właśnie M/S i było zbyt opięte jak na moje standardy.
Ja nosze standardowo S/36, w covalliero zimowej bluzie i termokoszulce, w rozmiarze S trochę mi ciasno. Mieszczę się ale nie są one rozciągliwe prawie wcale. Bym nie ryzykowała mniejszego rozmiaru.
Ollala, saniluap, dzięki za wasze uwagi 🌷 no to na pewno nie będę próbować z mniejszym rozmiarem
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się