DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

Zrobiłam nauszniki,którymi nawet sie nie pochwale,bo wyszły tak badziewnie ,że szkoda mi ich  🤬 Jedno ucho krótsze,drugie dłuższe, 'czapeczka' krzywa i poszło oczko 😀 moze jutro pójdzie mi lepiej.Dziewczyny,czym wypełniacie czapraki?;> i jakich materiałów używacie? chyba juz pytanie bylo.. xd  👀
Chyba było... i chyba nawet jest opisane w 1szym poście 😉
Zrobilam kantar sznurkowy  😅.. ale odwaliłam taką prowizorke,że o mamciuuuu.. 🤬 moge wstawić zdjecie jak chcecie; >

dziekuje,już szukam  :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
02 lutego 2012 11:34
przyszły do mnie koniki od sasqach  :kwiatek: na żywo wyglądają jeszcze lepiej! człowiek patrzy na nie i nie można się nie uśmiechnąć  😜
zarzucę was trochę fotami. szczególnie siwka, gdzie widać jak dużo roboty było włożone w detale:



moje rude:



i razem, żeby pokazać różnice 'eksterierowe' między nimi 😉




już się szykuję na kolejne. uważam że to idealny drobiazg na prezent 🙂
Sio   nowe wcielenie marchewki
02 lutego 2012 11:51
Znowu się pochwalę-oto ubranko na butelkę wina-Sówka-winówka
wstawiam kolejne zdjęcie te są robione na zamówienie trochę inny wzór  🙂
nie wiem jak u was ale mi coś dzisiaj się nie wyświetla ostatnia strona forum chyba że nie jestem zalogowana wtedy jest mam nadzieję że chociaż post się pojawi
sei   . let's grow old together & die at the same time .
02 lutego 2012 15:48
ja widzę ostatnią stronę tylko po kliknięciu 'odpisz'  🤔 poza tym nic.
czyli nie tylko mi się tak zrobiło :/ przez to nie mogę edytować postu bo się zdjęcia nie dodały :/
otwierałam przez inną przeglądarkę i wyskoczyła mi informacja " trwa konserwacja strony" lub " witryna sieci Web zawiera błąd programistyczny" więc chyba trzeba poczekać albo zgłosić  😕
deborah   koń by się uśmiał...
02 lutego 2012 20:25
jeszcze ciepłe zimowe fotki nowej śliwkowej derki
Alice  :kwiatek: :kwiatek:

witam

szukam dobrej duszyczki która potrafiłaby mi zrobić futerko na siodło westowe  🏇 w sklepach są ale z naturalnego futra za ponad 300zł a szczerze nie stać mnie w tej chwili na taki wydatek  🙄
pozomeczka1   jazda w harmonii z koniem jest sztuką
03 lutego 2012 16:43
przepraszam ze nie na temat  🚫 ale
Mam pytanko: czy ktos mógłby mi podać szablon na kapturek?Bo są straszne mrozy i mój koniś zamarza  😕
Ile metrów polaru potrzeba na uszycie derki osuszającej? takiej najprostszej bez kaptura itp. 😀
Hypnotize, wiesz może jak zrobione są te łapki że są ruchome (wyglądają jak u klasycznego pluszaka, i mają wyraźne oddzielenie od tułowia)?
Czy po prostu są przyszyte do kadłubka, czy są na "stelażu" drucianym, a przy kadłubku mocniej "ugniatane" igłą przez co robi się takie odcięcie?
Może ktoś wie? Nurtuje mnie to strasznie hehe
podejżewam ze sa przyszyte skoro są ruchome 🙂 gdyby były ruchome ale jednolite z tułowiem byłby na stelazu z drucika kreatywnego, a gdyby byłby "odciete" od tułowia ale nie ruchome byłby sfilcowane pod odpwiednim kątem jak w instrukcji ze strony Oli Smith są połaczone 2 kulki.
to ja się wypowiem skoro jestem artysta plastyk s. formy użytkowe- zabawkarstwo :p
robi się oddzielne elementy, do łapki należy doczepić gumkę (majtkową:P ), przebijamy się w kadłubek i mocujemy koniec gumki z przeciwległej strony w miejscu gdzie ma być druga łapka (tak żeby nie było widać zakończenia gumki. z drugą stroną tak samo. Dzięki temu konczyny są ruszające się, ale gumka jest tak naciągnięta że nie  pozwala na "odpadanie"  😉
Czy ktoś wie, jak zrobić wodze pessoa?:/ Szukam, szukam i znaleść nie mogę. W tym temacie jedna użytkowniczka wysyłałą całą instrukcje, ale niestety to już nieaktualne... Bardzo proszę o pomoc🙁
Wstawiam obiecane zdjęcie brązowego czapraka po zmianie lamówki. 😀 To mój pierwszy czaprak, jaki uszyłam wiec proszę się nie śmiać. Daleko mi do forumowych mistrzyń igły i maszyny ale powoli się rozkręcam.
Teraz planuję szycie derki polarowej i w związku z tym mam pytanie: czy ktoś nie ma zbędnego, dość grubego polaru odsprzedać? (kontakt na pw.)

Generalnie, ostatnia strona tematu mi się nie wyświetla  🤬
Ej dokładnie mnie też się nie wyświetla, przeczytałam tylko przez to że odpowiadając wyświetla się pare postów.... Zgłoszone? Zdjęcia też nie widać czapraka przez to..
cieciorka   kocioł bałkański
04 lutego 2012 21:13
coś w wątku nie działa... nie mogę wejść na stronę 237...
Wiemy. Może jak dodamy jeszcze pare bezsensownych postów to się zrobi 238 i zadziała 😉 ?
Wiemy. Może jak dodamy jeszcze pare bezsensownych postów to się zrobi 238 i zadziała 😉 ?

Może to zadziałać ale nie ma pewności. Ale jak 238 będzie działać to wstawię zdjęcia tej mojej niedorobionej krzywizny jeszcze raz :P
to proponuje bezsensowna konwersacje o pogodzie :P
To może ktoś mi powie czy mogę gdzieś kupić soft shell albo polar taki nie 'chamski'? Nie musi mieć super sportowych walorów ale żeby był gładki z 1 strony. Na pewno wiecie jaki 🙂
jest -20, siedzę w domku w stajni, i robię kantar sznurkowy, naprawiłam już carrota :p
Nasza metoda jest do niczego.... Dalej 37 i nie chce być 8 🙁
w końcu się uda 🙂
Ja się pochwalę, że kupiłam granatowy polar i mam ambitny plan szyć derkę osuszającą, bo moje kobyłsony się intensywnie pocą zimą, nawet przy niewielkim wysiłku. A szkoda żeby biedulki marzły jak schną.
No ja też się zabieram do tego, ale mam nadzieje ze na przyszłą zimę się wyrobię haha. Bo z moim tempem to możliwe że nie  😁

Haha jestem mistrzem informatyki!! Strona 238 działa  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się