Olsztyńscy voltowicze

Fakt  😎
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
01 lutego 2012 14:37
W sumie racja, ale z drugiej strony dotyczyło to UWM i zootechniki, spec hodowli koni.
Przepraszam za ot  :kwiatek:
kosteczka zj***ć to Cie mogę zaraz za to ze cytujesz moja kulturalną  prośbę do dziewczyn twierdząc że kogoś za coś ochrzaniłam  👿    nie wiem czy czytasz ze zrozumieniem ale na nikogo tam nie krzyczę tylko o coś proszę - nie zauważyłaś???
Faktycznie, zacytowany fragment średnio nadaje się do zaklasyfikowania między zje*bki. Nie zmienia to jednak faktu, że Osoby, którym wcześniej się coś nie podobało, teraz robią dokładnie to samo i jakoś reszcie to raczej nie przeszkadza.
ale ja się w tym temacie w ogóle nie wypowiedziałam więc proszę abym nie była mieszana w coś bez mojej wiedzy, na nikogo nie krzyczałam i do nikogo nie miałam pretensji tylko ładnie poprosiłam  😉
i teraz bedziecie tak pileczke odbijac ? Kto co robi ? Bez sensu troche, no ale have fun ;-)
Oczywiście, że nie chcę Ciebie w nic wplątać. Ogólnie to akurat Twój cytat był przytoczony bo jest on doskonałym odniesieniem również do tego, co ma miejsce teraz.

A tak poza tym, to miałam zapytać. Nie wiesz czemu w tym roku nie widać "naszego" zawodnika w HPP w skokach?

Edit: Angeel, chociaż ciekawsze to, niż czytanie o temacie studiów  😁
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
01 lutego 2012 18:49
Z ciekawości dobiłam do str 124-125 i przepraszam, ale Was nie rozumiem  🤔
Przepraszam za  🚫 postaram się więcej tego nie czynić

kosteczka - ale przeciez nikt Ci nie kaze czytac naszych wywodow o studiach 😉 Ciebie to nie interesuje, a kogo innego owszem 😉

edit

Wiem, ze to nie ogloszenia, ale dotyczy tego regionu, wiec moze sie komus przydac 😉
Zapraszam do korzystania z uslug nocnego szofera 😉 Wiecej informacji tutaj :
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,8.msg1285948.html#msg1285948


Faktycznie ktoś tu chyba ma problem ze zrozumieniem o co chodzi. Rozmowy dotyczące studiów (a sporo jest dziewczyn któe studiują wspólny kierunek) MOIM zdaniem są jak najbardziej na niejscu w wątku olsztyńskim, w przeciwieństwie do rozmowy pomiędzy trzema osobami o tym "jak to się potknęłam na schodku" albo "kiedy do mnie wpadniesz" (przenośnie jakby ktoś mnie nie zrozumiał...) Wydaje mi się Kosteczka, że próbujesz w dziwny sposób zwrócic na siebie uwagę i czepiasz się bezpodstawnie.

Pomijając  🚫 pochwalę się moją kobyłką:











Więc strzeżcie się teraz, bo wszsytkie hubertusy są moje hehehe


ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
02 lutego 2012 20:12
Frytkens po czym ta Twoja kobyła jest?fajna,młoda chyba co?
Fryta - ladne to to 🙂 Twoje prywatne ? 😀 Jaki papier ?
Moje moje hehe
lada dzień skończy 4 latka, pełna krew angielska, po Czarda Blue i Fly To The Stars (GB)

Angeel a jeszcze dopytam. Lonżę przełożyłas przez pas i pierś konia i doczepiłaś do sanek? Druga lonża jako lejce?
czy w Olszytynie kupie gdzies preparat pavo nerv control? podałby mi ktoś jeszcze raz adres strony internetowej tego drugiego, stosunkowo nowego, olsztyńskiego sklepu jezdzieckiego z paszami?
czy w Olszytynie kupie gdzies preparat pavo nerv control? podałby mi ktoś jeszcze raz adres strony internetowej tego drugiego, stosunkowo nowego, olsztyńskiego sklepu jezdzieckiego z paszami?


w Arcusie maja Pavo.
ten nowy sklep: http://www.equi-point.pl/

Fryta - gratulacje nowego nabytku 😀 Owocnej pracy 😀 Tak, jedna lonza przez pas, piers i do sanek i kolejne 2 lonze jako lejce (1 lonza byla za krotka). Ale Marian nie kumal o co chodzi ze ide za nim i kaze mu isc prosto i probowal sie lonzowac :P Wiec zmienilismy opcje na to, ze na nim ktos siedzial i ciagnal tak sanki 😉

kosteczka - ale przeciez nikt Ci nie kaze czytac naszych wywodow o studiach 😉 Ciebie to nie interesuje, a kogo innego owszem 😉
Angeel, ale starając się znaleźć temat, który może być dla mnie bądź kogoś innego interesujący, muszę najpierw przebrnąć przez rozmowy o studiach, które mnie - osoby nie studiującej i nie mającej zamiaru studiować zwyczajnie nie interesują. I według mnie przez takie rozmowy nie ma co wchodzić do wątku, w którym o niczym interesującym nie można poczytać.

Fryta, matko, dzięki, rozgryzłaś mnie  🙇. Jak Ty to zrobiłaś, bo ja sama miałam z tym problemy  😂
Nie, nie czepiam się bezpodstawnie i wiem, że nie tylko ja tak myślę, a tylko mnie jako jedynej wisi to, jak zostanę odebrana, kiedy powiem, co mi na sercu leży. Nie mów mi, że rozmowy typu "jak to się potknęłam na schodku" albo "kiedy do mnie wpadniesz" nie mają tu miejsca, bo mają jak najbardziej. Jeżeli nadal twierdzisz, że nie, to wystarczy poczytać rozmowy większości, co chwila przewija się "kiedy idziemy pić", "kiedy impreza", jakieś wspólne spotkanie, a później przez kilka kolejnych stron czyta się o tym jaki to wielki był "umór".
Może to by mi jakoś tak specjalnie nie przeszkadzało, gdyby faktycznie w wątku o Olsztyńskich voltowiczach można było porozmawiać dosłownie o wszystkim, co dotyczy nas - Olsztyńskich voltowiczów, i gdyby mogli tu rozmawiać o swoich sprawach również inni, nie zrzeszeni z żadnym kółkiem różańcowym.
Co mnie jeszcze gryzie? A właśnie to, że ja sobie z nikim z moich znajomych tu na forum nie mogę porozmawiać o naszych tematach, bo zaraz zostanę przez innych poproszona o to, żeby o tym nie rozmawiać bo to nikogo nie interesuje. A reszta może sobie rozmawiać o czym im się tylko podoba.
To samo dotyczy niektórych ogłoszeń, jeden zostanie za nie zgłoszony do moderatora, a inny nie. A czemu? Bo należy do kółka.
Więc albo rozmawiają sobie wszyscy o wszystkim, albo lepiej zamknąć wątek, lub utworzyć osobny dla "tych innych".
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
04 lutego 2012 15:00
To, że jedni się znają lepiej inni mniej a jeszcze inni wcale to nie znaczy, że tworzą się tu jakieś kółka  🤔 Nie wiem jak reszta ale ja nie czuje się zrzeszona z jakimś "kółkiem różańcowym", nie mam swoich koni, od dłuższego czasu nie jeżdżę, nie mieszkam w Olsztynie ani w bliskim położeniu (no chyba że 80km to blisko) a jakoś nie czuję żebym nie mogła się tu wypowiadać.
kosteczk a Twoim zdaniem o czym można tu pisać?
Angeel akurat ma racje, nie interesuje Cię coś to nie czytaj, tak jak ja omijam tematy wspólnych imprez czy umawiania się na tereny. Nie znajdziesz tematu, który będzie wszystkich Olsztyniaków interesował 😉

Wiesz co wypowiadam się ostatni raz na ten temat, bo bez sensu ciągnąc dyskusję, która i tak nie będzie miała żadnego sensownego finału dla Ciebie. Impreza jest pojęciem "wieloosobowym" i wspominanie jej na forum moim zdaniem jest czymś normalnym, osoby które nie uczestniczyły mogą się dowiedziec co się działo (podobnie w opisywaniu zawodów, egzaminów, spotkań grupowych, hunertusów itp). Spotkanie z koleżanką na kawie jest pojęciem dwu- trzyosobowym (nawiązuję tu do tematu o który zostałaś "zjechana"😉 i żaden z forumowiczów nie podnieca się tym publicznie. To tak jakbym teraz pisała tutaj na forum jak to byłam wczoraj u osoby X w stajni w odwiedzinach i rozmawiała z daną osobą co robiłyśmy. Kogo to obchodzi? No właśnie, nikogo, a jak już się taka osoba znajdzie (przeważnie osoba która mnie zna) to zadzwoni do mnie, spotka się ze mną lub poprzez gg albo PW dowie sie jak było. Dalej nie rozumiesz w czym tkwił Twój błąd? Bo bardziej dosadnie już Ci tego nie wytłumaczę.

Mamy jakieś kółko różańcowe? Weźcie mi powiedzcie, z chęcią się dopiszę.

A co do zamknięcia wątku, to jeżeli Ci się coś nie podoba, to po prostu tutaj nie zaglądaj, a nie straszysz Nas zamykaniem. Wątek jest jak najbardziej potrzebny, a jak potrzebujesz wątku dla "innych" to go załóż.

Teraz każdy będzie się bał cokolwiek napisac, a jak już zacznie pisac to będzie rozkmina, czy ten temat nadaje się do publikacji czy nie. Właśnie przez Twoje głupie wywody i próbę zwrócenia na siebie uwagi.

A my dzisiaj bawiliśmy się tak:  😀

Zdjęcie autorstwa forumowej Stajnia Dukata  🙂
widzę, że Angeel zaraziła saneczko-jeździectwem  🏇

edit. ski-horsing, raczej.
heh megi super!!!ja może wypnę tak Be Greata - była szybka jazda!!!!!  😂
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
04 lutego 2012 19:54
** alleXandra **  jak nie przeżyjesz to ja chce go w spadku  😎
hehehehe oki spoko! sporządzę testament  😅
Mysle, ze w temacie wypowiadania sie tutaj wszystko zostalo juz powiedziane, wiec ja tez juz sie odsuwam od tego bo nie widze sensu tego ciagnac 😉 I rowniez nie czuje przynaleznosci do zadnego kolka rozancowego ;p

megi - super ! Pewnie zabawe mieliscie nieziemska 😀 Powiedz mi, jaki masz system zapinania (na klacie) ?


Ja widzę popręg i linkę jako napierśnik? hehe

Ja w lato wypróbuję to chyba na rolkach  🏇
Popręg mocowany do pasa do lonżowania a ta linka to uwiąz i miał robić tylko za podtrzymywanie popręgu ale okazało się, że również bierze mały udział w ciągnięciu więc następnym razem zastąpimy go czymś bardziej wygodnym  🙂 Bawiliśmy się super, szczególnie narciarz  🙂
nie wiem czy ktoś na mnie nie nakrzyczy ale pisze bo dotyczy olsztynskich voltowiczow.
nakrzyczy- ogloszenia sa do tego zeby o takich sprawach informowac  👿



ale również dotyczy przecież olsztyńskich voltowiczów - więc też jest w temacie...  😉    mi to juz sie odechciewa wchodzić na volte bo wiecznie kłótnie i pretensje o coś...
A co do zamknięcia wątku, to jeżeli Ci się coś nie podoba, to po prostu tutaj nie zaglądaj, a nie straszysz Nas zamykaniem. Wątek jest jak najbardziej potrzebny, a jak potrzebujesz wątku dla "innych" to go załóż.
Niestety tej satysfakcji Ci nie dam i zaglądać nadal będę. Swoją drogą bardzo ładny sposób na ucięcie dyskusji: "jak się nie podoba to nie zaglądaj i koniec", jakże typowe dla wielu ludzi, którzy nie mają pomysłu na to, co powiedzieć.
I NIE STRASZĘ zamykaniem wątku, najwyraźniej nie tylko ja, ale Ty również powinnaś potrenować czytanie ze zrozumieniem, bo widzę, że nie do końca zrozumiałaś co mam na myśli. Chodzi mi o to, że albo faktycznie wypowiadają się wszyscy o wszystkim, tak jak to do tej pory miało miejsce i bez żadnych wyjątków. Bez względu na to, czy chcą sobie porozmawiać dwie osoby, czy więcej - a może w trakcie rozmowy dwóch osób stwierdzisz, że też chciała byś coś od siebie dopisać i przyłączysz się do dyskusji. Albo nie pisać zupełnie o niczym.
Może i mieszam, może i nie, ale mam w zwyczaju mówić wprost o sprawach, które mnie bolą, zamiast knuć i kombinować po kątach.
Dziewczyny mam pytanie. Jest w naszym województwie jakiś ogier kryjący godny polecenia ? Na stronie Zastawna widziałam ogiera Colox Cup, wiecie coś o nim?
szuka ktos konia do dzierzawy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się