Olsztyńscy voltowicze

a może w trakcie rozmowy dwóch osób stwierdzisz, że też chciała byś coś od siebie dopisać i przyłączysz się do dyskusji.


Zapętlasz się. Kropka w tym temacie z mojej strony.



Iszka a co chcesz kryc? Dla siebie czy na sprzedaż źrebol?
Iszka90 poszło pw 😉
Dla siebie najprawdopodobniej. Grecje by się przydało bo już czas na nią 😉
Isza - kolezanka moja pracuje w Zastawnie, moge Ci dac namiar na nia 😉


Oooo, Iszka robo sobie konika, fajnie 🤣


Olsztynianie!Poszukuję opieki na najbliższy weekend 11-12.02  dla mastifa tybetańskiego(oczywioście odpłatnie)-u kogoś w domu.Pies jest silny psychicznie.Sprawa dość pilna...
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
07 lutego 2012 14:46
Jak już o kryciu mowa to ja się dołączę🤔zukam ogiera dla klaczy młp  z mojego awatara,najchętniej młp ale rozważe krycie czymś innym.Jest coś fajnego w naszym regionie ?oprócz  ogiera Eden 2 i  og.Filantrop
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
07 lutego 2012 14:50
Może coś Liskowskiego? Nie wiem co aktualnie mają, w przyszłym tygodniu tam podjadę to się dowiem 😉 Mi osobiście podobają się konie po Gray'u 😍
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
07 lutego 2012 14:57
Freska to czekam na info. :kwiatek:
A moze cos od Romanowskiego ? Albo z Domu Trakenskiego ?
ja jakbym coś teraz kryła to yhm Contender Son-em  😅 😜   aż właśnie w mojej głowie urodził sie szyderczy plan pokrycia którejś z "moich" dziewczyn  🏇



Freska a tam coś fajnego jest w liskach???
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
07 lutego 2012 19:06
Angeel w Domu Trakeńskim nic nie ma.
** alleXandra **  w tej chwili nie wiem co jest. Z młodych ogrów jest Oliwier od Olimpia po Gray, sam w sobie bardzo fajny ale czy coś fajnego po nim będzie to nie wiem, w tym roku pierwsze sztuki chyba będą się rodzić.
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
07 lutego 2012 19:39
Angeel Ja nie chce mieć doczynienia z Romanowskimi 😀iabeł:
Jeśli pasuje traken, to stoi kryjący ogier w Nawiadach http://ochlaj-ogiertrakenski.blogspot.com/.
Ja kryłam ogierem contender son- nie zaszła. Teraz już wiem, że trzeba ją wspomagać bo nie pęka jajeczko

Chcę namówić Piotrka aby pobrał od niego nasienie ponieważ mam do pokrycia swoją i pensjonatową klaczkę. Więc jeżeli ktoś by był na poważnie zainteresowany kryciem (nasieniem) lub naturalnym (dochodzi koszt transportu i pobytu klaczy) to proszę o kontakt na prw
Angeel Ja nie chce mieć doczynienia z Romanowskimi 😀iabeł:


Docelowo mialam na mysli Iszke, ale skoro juz piszesz... 😉 To mozna zapytac dlaczego ?
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
08 lutego 2012 19:00
sory zapomniałam że to nie moje kółko "różańcowe" 😉
Szkoda mi slow na komentarz...  To moze zaloz osobny watek dla "swojego kolka".
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
09 lutego 2012 11:49
AngeelNie dam Ci tej satysfakcji!żadna gó****** nie będzie mi kazała zakładać wątku. 🤬
To jest kolejny dowód na to,że zaniżacie poziom tego forum.Niedługo nikt tu nie będzie zaglądał i wątek wygaśnie!
dziewczyny bez przesady - to że ktoś odradza danego hodowce to chyba dobrze skoro miał jakieś nieprzyjemności itd... po co Iszka ma się wpakować w jakieś nieprzyjemności  😉    ps. mój post kierowany jest do wszystkich - bez przynależności kółek różańcowych  🏇
ircia2 o co Ty się tak wściekasz? Wyluzuj kobieto i przestań ludzi wyzywać. Kto tutaj zaniża poziom forum w tym momencie?
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
09 lutego 2012 12:45
jak bym chciała zaniżyć poziom to uwierz mi napisałabym to słowo bez gwiazdek 😉
Użycie- jak to nazywasz "gwiazdek" nie świadczy pozytywnie o Twojej kulturze, skoro i tak każdy dobrze wie, co miałaś na myśli.
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
09 lutego 2012 13:47
w takim razie zapraszam na pw ,ciekawe czy wtedy też będziesz tak cwaniakowała 😉 bo tu wiadomo zaraz Twoje"kółko" bedzie stawało za Tobą murem 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 lutego 2012 13:54
ircia2
Chyba jednak jesteś przewrażliwiona i robisz aferę z niczego.
Nie mam pojęcia, co tak Cię zbulwersowało w poście Angeel...

Co do tematu rozmówek o studiach, w sumie jest mi wszystko jedno, ale również nasunęła mi się myśl, że spokojnie można to było przedyskutować na pw 😉
Z drugiej jednak strony ten wątek nie ma określonych zasad postępowania, znajduje się na publicznym forum, więc teoretycznie może się tu wypowiadać każdy, w dodatku może pisać co mu tylko do głowy przyjdzie (w granicach regulaminu rzecz jasna). Dla mnie pozostaje tu tylko kwestia szacunku dla innych użytkowników forum.

To mówię ja, według swej wiedzy niezrzeszona w żadnym kółku, choć znająca osobiście kilka udzielających się tu użytkowniczek.
Wskaż mi w którym miejscu cwaniakuję? Zwracam Ci tylko uwagę, ponieważ nie podoba mi się, w jaki sposób odnosisz się do użytkowniczek forum. A czy tego chcesz, czy nie, mam do tego prawo, bo z tego co mi wiadomo nie można tutaj nikomu ubliżać? I wybacz, ale nie mam ochoty z Tobą dyskutować, bo w przeciwieństwie do Ciebie nie lubię robić afery z niczego. Powiedziałam co chciałam powiedzieć i to byłoby na tyle z mojej strony. Jeśli masz choć trochę kultury osobistej to uszanuj to.
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
09 lutego 2012 15:07
AngeelNie dam Ci tej satysfakcji!żadna gó****** nie będzie mi kazała zakładać wątku. 🤬
To jest kolejny dowód na to,że zaniżacie poziom tego forum.Niedługo nikt tu nie będzie zaglądał i wątek wygaśnie!

Masz racje, odechciewa się tu wchodzić czytając ostatnie Twoje posty.
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
09 lutego 2012 16:00
[quote author=Frytkens link=topic=216.msg1289927#msg1289927 date=1328367903]

jeżeli Ci się coś nie podoba, to po prostu tutaj nie zaglądaj 😂


Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
09 lutego 2012 16:33
Nie dziękuję, nie skorzystam  😉 za to skorzystam z "ignoruj"  😉
a ja lubię wchodzić na ten wątek...
przynajmniej sobie humor poprawiam za prawie każdym razem  😁


Ircia2 przeżywasz jakiś kryzys wieku średniego?
Poza tym Ty równeiż nie czytasz ze zrozumieniem i nie cytuj moich słów wyrzuconych ze zdania tyczących się zupełnie czego innego i mających inne znaczenie.
Ja również się podłączę, Freska załóżmy kółko różańcowe pt. ignor.
Pozdrawiam serdecznie koleżanki, któe czytałam ostatni raz.

Kontunuując temat trakenów, gdzie w naszym rejonie można nabyc coś fajnego do lat 8?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się