Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
08 lutego 2012 18:55
Ma może ktoś to ogłowie? Była bym wdzięczna za zdjęcia  :kwiatek: :kwiatek:

http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300679&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
sei   . let's grow old together & die at the same time .
08 lutego 2012 19:04
xxagaxx, gdybyś robiła zamówienie obejmujące nowy katalog to na 99% się piszę 😉

wiecie jak z rozmiarówką CRW? podoba mi się bardzo koszulka i bluza 🙂
edit: znalazłam!
juliadna napewno nikt jeszcze nie ma bo to ogłowie z nowej kolekcji, która w sklepie będzie dopiero 22.02 🙂 Ale jest przepiękne 😍
Swoją drogą kusi mnie, ale byłoby za bardzo podobne do mojego Artemisa :/
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
08 lutego 2012 19:14
To jak będziecie robić kolejne zamówienie to Lolkowi takie kupie 🙂😉
asds   Life goes on...
09 lutego 2012 11:10
Ale na to się jeszcze załapać mozesz, bo je xxagaxx bedzie wysyłac dopieor po 22, czyli jak nowy katalog wejdzie.
Czy zlituje się nade mną jakaś dobra duszyczka i poda mi długość naczółka w artemisie cob..???
To do którego w końcu czekamy ? Do 14 cy 22 ?
do 22 ! http://www.hooks.se/assets/contentpages/NewProducts.aspx?deptid=5 tu macie rzeczy które wchodza 22. Ja mam prawie wszystko co wchodzi po 22  😡 także czeekaaamyyy
To do kiedy składamy zamówienie? Kiedy termin wpłat?
czy są gdzieś podane na stronie wymiary poszczególnych rozmiarów do ubrań?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
13 lutego 2012 13:08
na stronie nie ma. ale ja sprawdzałam w tym katalogu pdf który był podane stronę czy dwie wcześniej 😉
to do kiedy te zamówienia?
dziewczyny spokojnie 😉 Ja dopiero dziś w nocy wróciłam, niestety z samolotami rónie bywa i się człowiek czasem gdzieś uziemi na dłużej niż chciał 😉

Proponuję i tak zamówić teraz, żeby oni wszystko spokojnie na tego 22 skompletowali, bo zamawiać te rzeczy już można.

DO dziś proszę o listę rzeczy co kto chce! Ja wam wieczorkiem napisze czy mają na stanie (teoretycznie) i wtedy do jutra umówimy się na wpłaty i ja od razu po dostaniu potwierdzenia na maila zrobię nasze zamówienie 😉
mam pytanie do szczęśliwych posiadaczy hooksowych ogłowi. czy jest różnica w rozmiarówce między gold medalem a claridge house?? nosi normalnie cob/mały full..............no i nachrapnik fulla GM mogę owinąć mu 2x dookoła paszczy
sei   . let's grow old together & die at the same time .
14 lutego 2012 11:42
xxagaxx, poszło pw  :kwiatek:
do 21.30 wszystko ogarnę więc proszę tu zajrzeć i pilnować pw!!  🏇 🏇 🏇

dobra:

Piké York CRW® 2012-03-05
Pannband Claridge House® 10 Svart X-full 2012-03-05
Aachenträns Alecto Gold Medal® 70 Brun X-full 2012-03-05


Podkreśliłam terminy realizacji, proszę o kontakt co robić z zamówieniem 😉
xxagaxx, czy doszły moje pw? Nie mam odpowiedzi a zależy mi na zamówieniu artemisa...
UWAGA!!

Dziś wieczorkiem wysyłam do wszystkich dane do przelewu, kwotę, do jutra do wieczora czekam na potwierdzenie przelewu wysłane na maila. Do zamówienia dołączą tylko te osoby które zapłacą za swoje zamówienie.

Jak zamówienie nie dojdzie to oczywiście zwracam pieniądze (hooksowy płacę tylko za otrzymany towar)

Jak coś będę wiedziała na pewno napiszę to w tym wątku lub na pw do zainteresowanych, proszę nie zamęczać mnie pytaniami.


Pozdrawiam
Aga


EDIT!
!


Poszły pw, jakby ktos nie dostał proszę dać mi tu znać.
xxagaxx czy moje pw apropo Artemisa doszło ? 🙂
OMG Hooks w końcu polubił się z angielskim ! I jest available throughout the UE !!! Koniec z translatorem 🙂 Ciekawe tylko, czy poprawi się ich organizacja pracy 😉
czy ktoś dostał od equi zwrot kasy?

moja derka wieki temu nie przyszła, a kasy ani widu ani słychu...
a wiadomo jak tam nasze zamówionko??
czy ktoś dostał od equi zwrot kasy?

moja derka wieki temu nie przyszła, a kasy ani widu ani słychu...


Ja dostałam już dawno
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
23 lutego 2012 08:41
Witam.Czy jakaś miła duszyczka mogłaby mi napisać czy można zamawiać z tego sklepu za pobraniem ? Przepraszam za takie głupie pytanie ale nie mogę nigdzie tego znaleść ...  🙁 A bardzo chciałabym zamówić stamtąd bryczesy .  I mam pytanie czy ewentualnie kiedyś mogłabym się do was podłączyć z tym zbiorowym zamówieniem ? 😉 Zawsze taniej wyjdzie.  Z góry przepraszam  za takie głupie pytania ale nie za bardzo orientuje się o co chodzi.
Za pobraniem zza granicy? Zapomnij. A w jakiej walucie byś miała płacić, w złotówkach? I kurier to sobie potem wymieni w kantorze?
Praktycznie nikt nie realizuje takich usług, jak pobranie za granicą, a nawet jeśli, to koszty takiej imprezy by kosztowały kilka razy więcej niż sama paczka.
ash   Sukces jest koloru blond....
23 lutego 2012 13:26
czy ktoś dostał od equi zwrot kasy?

moja derka wieki temu nie przyszła, a kasy ani widu ani słychu...


ja też dostałam.
hmm ja nie :/
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 lutego 2012 18:59
OMG Hooks w końcu polubił się z angielskim ! I jest available throughout the UE !!! Koniec z translatorem 🙂 Ciekawe tylko, czy poprawi się ich organizacja pracy 😉


Tylko ceny po przeliczeniu wyższe trochę 😉
Misskiedis, tak mi się wydawało, że coś nie tak jest z cenami 😉
...zamawia ktoś coś może teraz z hooksa????? bo chciałabym ogłowie ;];]
Witajcie, zależy mi na ogłowiu z Hooksa
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300659&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
GOLD MEDAL CATENA full czarne oczywiście.

Jeśli ktoś z was wie kto zbiera zamówienia lub sam to robi - dajcie znać!
piszcie na PW koniecznie lub email: asiags@o2.pl
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się