Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Zamówienie było robione ponad tydzień temu, więc wątpie żeby szybko było następne 😉
Chętnie podłącze się do następnego zamówienia.
i ja też !  :kwiatek:
Będę najprawdopodobniej zamawiać z hooksa.
Jeżeli jest ktoś zainteresowany to zapraszam na PW.
xxagaxx a jak tam się ma nasze zamówienie ? Coś słychać? 🙂
na razie nic. Teoretycznie wszystko powinni byli już wysłać.. Ale wiecie, to hooks. Dlatego trzeba cierpliwe czekać.
CeraŁ   dużo dużo zmian..
11 marca 2012 18:10
tak na szybko - czy kalosze z hooksa wychodza podobnie jak u nas? Przykładowo taka M'ka ?
Lka (bądź Full) jest dość mała, według mnie wypada spokojnie jak np. M z Horza.
Zadam bardzo głupie pytanie.
Gdzie jest na stronie hooksa miejsce, gdzie można się zarejestrować???? Pomocy.

edit. Znalazłam  😡
Dalej nic ? Zero odzewu z Hooksa ? 🙄 Mija już miesiąc.
Powiem Wam, że jestem bardzo i to bardzo zadowolona z hooksa. Bałam się trochę zamawiać cokolwiek na własną rękę po waszych przejściach, ale jednak się zdecydowałam. Bardzo dobry kontakt, odpisywali na maile, Pani zmierzyła mi naczółek, powiedziała kiedy co będzie dostępne. Płaciłam w środę, w czwartek dostałam maila, że już zaksięgowali wpłatę i w piątek paczka zostanie wysłana.
Zamawiałam rzeczy tylko dla siebie i re-voltowej koleżanki, wiec myślę, że wszystko przyjdzie  😅
Petit., już nie mogę doczekać się paczki :kwiatek:
Wiesz, że ja też? ;-)
Petit a co w tej paczce ? 😜
To nieźle jak na Hooksa. My ze zbiorowym czekamy już ponad miesiąc 🙄
No właśnie, a wiadomo co tam z naszym zamówieniem?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 marca 2012 21:33
właśnie miałam o to samo pytać, ale mnie uprzedziłyście 😉

strasznie długo nie ma żadnego odzewu  🙄 mogliby chociaż napisać, że z częścią rzeczy mają obsuwę i kiedy będą one dostępne czy coś... no jakakolwiek informacja jest wskazana 🙁
Życie. To Hooks. Ja zawsze uprzedzam ze proszę osoby którym się nie spieszy. Czekam na jakieś info, powinnam coś jutro wiedzieć.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 marca 2012 21:40
xxagaxx, mnie się ogólnie nie spieszy, ale to zwyczajnie kiepsko wygląda kiedy nie ma od nich żadnej odpowiedzi. szczególnie, że już kiedyś zamawiałam z hooksa i takiej sytuacji nie było. nikt nie ma przecież jakichś pretensji do ciebie  :kwiatek:
no z tym nie spieszy to może się pospieszyłam. chętnie bym się 'wylansowała' w mojej bluzie CRW na najbliższych zawodach  😍 nie mogę się jej doczekać  😁
czy może koś będzie zamawiał w najbliższym czasie? chciałabym zamówić ogłowie :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 marca 2012 17:52
agata*, skoro nasze zamówienie utknęło w martwym punkcie, to może spytaj agę, czy możesz się podłączyć jeszcze?
sei nie, ja mam oficjalnie dość... Przysięgam że nie wiem co mam zrobić. Nasze zamówienie jest znowu w hooksie bo oni ZNOWU wysłali na adres płatnika a nie na ten do wysyłki... Błagam, jak można zostać opieprzonym za coś 3 razy i 4 zrobić znowu to samo??  😵 😵
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 marca 2012 19:37
xxagaxx, czyli, że oni je w kółko wysyłają na zły adres?  😵 😵 😵 masakra. współczuję problemów!
Najlepsze jest to że już drugi raz (nie wiem czemu) znajomy musiał zapłacić z góry. A zamówienie wyszło na sporą sumkę. Więc miają adres z jego karty kredytowej... I na ten wysyłają. Uparcie. Non stop.
Mimo ze przy zamówieniu jest podawany zupełnie inny, firmowy, gdzie zawsze ktoś jest żeby odebrać.

Kiedy okazało się ze coś za długo paczki nie ma, znajomy zadzwonił do firmy i wysłał pracownika pod domowy adres, żeby odebrał awizo i poszedł na pocztę.. tylko niestety już nie zdążył bo paczka wróciła do nadawcy.  😵 😵

Mimo tego że znajomy ostatnie 3 razy kiedy zrobili dokładnie to samo, dzwonił, mailował, tłumaczył.

Naprawdę NIGDY więcej nie zamierzam organizować zamówień z hooksa. Za dużo to kosztuje mnie zdrowia... Czy Szwedzi są naprawdę aż tak ograniczeni?
No to nieźli są.. Ja parcia nie mam, cierpliwie poczekam dalej 🙂 Chciałabym już mieć ogłowie, ale potrzebować go nie potrzebuję na już  😉
To wiadomo już kiedy dotrze zamówienie na właściwy adres?
aniaagre ty mnie poważnie pytasz? Po przeczytaniu tego wszystkiego co napisałam, uważasz ze jestem w stanie dać ci jakąś odpowiedź? Hooks jest absolutnie nieobliczalny, więc nie wiem co i kiedy będzie.
Przepraszam.. cofam niefrasobliwe pytanie...
Nestępnym razem trzeba zebrać duze zamówienie i polecieć do Goteborga osobiście, a tam do Boras i iść do sklepu, kupić ile się da i przytachać!
sei widze ze itak duzo problemow z tym zamowieniem to nie chce robić jeszcze większego zamieszania 😉
Pytanie do organizatorek - jak duże są średnio re-voltowe zamówienia z Hooksa? Mam przyszywaną rodzinę w Szwecji, która często przyjeżdża do Polski i w razie czego mogłabym próbować coś załatwić, jeżeli tylko paczki nie są zbyt wielkie.
majeczka   Galopem przez życie!
29 marca 2012 21:06
A mi kupiła rzeczy przemiła revoltowiczka mieszkająca w Norwegii i przywiozła do Wawy cała akcja trwała może tydzień 😉
Współczuje xxagaxx, użerania się z oszołomami
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się