Końska rewia mody cz.VI (2012)

Dziewczyny, jak wypadają derki eskadrona? Na kobyłkę noszącą takie mniejsze 145 brać M czy L? Dodam że ona jest taka jakby "dłuższa niż wyższa" 😉
wątek zamknięty
corralline, a jaka derka? polar, dralon, padokowa?
w wątku o derkach jest dużo o nich
wątek zamknięty
dralon albo polarek. To w takim razie spadam do tamtego wątku 😉
wątek zamknięty
Hej, czy ma ktoś może do czapraka Eskadron Nici Ocean inne owijki niż z tego kompletu?
Możecie dziewczyny coś polecić?  :kwiatek:
wątek zamknięty
corralline raczej bierz L bo M jest już bardzo krótkie po grzbiecie.
wątek zamknięty
coralline nieee, L jest za duże! mój łoś też nosi takie mniejsze 145  i L-ki Eskadrona wiszą na nim strasznie ...
edit. mowa o polarówkach i siatkowych :P
wątek zamknięty
corralline, z dralonów na pewno L, bo one wypadają trochę mniejsze niż polarówki. 😉
wątek zamknięty
dralon mniejszy niż polarówka?! chyba na odwrót....
wątek zamknięty
Forta niee, dralon jest mniejszy niż polarówka. Ktoś tu nawet kiedyś mierzył,że dralon L(145)  ma właśnie równe 145cm. a L-ka polarowa jest dłuższa no i w ogóle większa niż normalna L-ka .  🤣
wątek zamknięty
Forta, tak. 😉 Miałam gdzieś nawet zdjęcie porównawcze i tam widać, ale nie mogę go teraz znaleźć.
Tu jest zdjęcie juliadny i widać, że dralon jest krótszy 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
29 lutego 2012 21:00
gabb. haha widzę że moje zdjęcie ostatnio podbija ten wątek  😁 😁 niech służy 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 lutego 2012 21:04
A to nie tak, że dralony są większe, ale w praniu się kurczą? Któraś z dziewczyn tak pisała 🙂
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
29 lutego 2012 21:05
WEEE!!!


Mi listonosz przyniósł do domu moje nowe ES-owe zestawiki!!!! 😅


Nie moge sie doczekać jak pogoda będzie żeby na koniu obfocic  😍
wątek zamknięty
to jak już jesteśmy w temacie dralonów, to na kobyłkę, która po grzbiecie ma 123cm, jest dosyć krągła i szeroka w klacie 😁 to brać dralona 125 czy 135 ?  🤔wirek:
wątek zamknięty
asds foto prosimy  🤣 "na sucho" znaczy się na razie.
wątek zamknięty
dralon w praniu sie zbiega dlatego ja nie piore. Zakładam tylko na step  😀 zakładałam..
wątek zamknięty
A ja czekam na mojego nowego pięknego ES, mam nadzieję, że do soboty przyjdzie i obfocę 🙂
wątek zamknięty
Dralony trzeba prać ostrożnie. Albo ręcznie, albo w pralce na praniu ręcznym z odpowiednim proszkiem, i bez zbytniego wirowania. I wtedy na pewno się nie zbiegają.
wątek zamknięty
juliadna, no służy służy 😀
Minosia, ja na kucyka 146 cm, dość okrągłego miałam 125 cm i był minimalnie za mały 🙂
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
29 lutego 2012 21:12
A ja czekam na mojego nowego pięknego ES, mam nadzieję, że do soboty przyjdzie i obfocę 🙂



Oooo...co kupiłaś?


Momencik..zdjęcia łąduje  😡

Jest trochę więcje bo cykałam z owijkami i z innymi padami z tym samym kolorem, zeby pokazać jak odcień się różni w zależności od zestawienia
wątek zamknięty
Dralony trzeba prać ostrożnie. Albo ręcznie, albo w pralce na praniu ręcznym z odpowiednim proszkiem, i bez zbytniego wirowania. I wtedy na pewno się nie zbiegają.


myślę ze to nie ma znaczenia, wystarczy ze dostanie wody..
wątek zamknięty
asds, już wrzucałam, więc tylko link:


Czaiłam się na niego dłuugo i wreszcie mam 🙂!
wątek zamknięty
dzionka kupiła strip ina z irish.

asds zadowolona chociaż jesteś z tego z nowej kolekcji> jak wrażenia?


ja też czekam na moje ES, już niedługo powinny dojść...
wątek zamknięty
Dzionka  😍
edit. pomyłka w nicku
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] nabijanie postow
wątek zamknięty
[quote author=trelemorele link=topic=79630.msg1322588#msg1322588 date=1330549843]
Dralony trzeba prać ostrożnie. Albo ręcznie, albo w pralce na praniu ręcznym z odpowiednim proszkiem, i bez zbytniego wirowania. I wtedy na pewno się nie zbiegają.


myślę ze to nie ma znaczenia, wystarczy ze dostanie wody..
[/quote]

Ja mam 2 wszystkie prane i dalej mają tyle samo cm po linii grzbietu... Nie wyobrażam sobie nie prać derki używanej przez kilka lat. Matriał już nie jest po praniu taki hmm, puchaty, ale na pewno nie zbiega się.

Dzionka  sama takiego szukam ale Full, poniaki to dla mnie za małe.
wątek zamknięty
gabb. a masz może jakieś zdjęcia ?  🙂
wątek zamknięty
trelemorele, ale ja kupiłam full 🙂
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
29 lutego 2012 21:21
Dzionka

Widze ze jak ja poszlaś na całość i PVS zakupiłąś  😀iabeł:

Edit: Kupowałaś u minerwy? Bo ona pamietam vs miala tylko PVS, chyba że ta DL Mke kupiłaś??




akzzi

Powiem tak pad  Design 1000 razy lepiej wyglada na zywo jak na tych wstrętnych zdjeciach z katalogu ES!
wątek zamknięty
trelemorele Żadna derka u mnie nie była kilka lat  😁 Ale jednak jak ten dralon dostanie wode zmienia się  🙁
wątek zamknięty
Aaa, nie, ja tylko dałam przykład 😀 Kupiłam normalny full 😀!!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.