Olsztyńscy voltowicze

oczywiście  😀 stajnia znajduję się 43 km od olsztyna, w stronę na szczytno.  zaraz za jęcznikiem - we wsi Kobyłocha  😉
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
15 marca 2012 22:08
jaka fajna nazwa wsi,taka końska 😉  :kwiatek:
heh dokładnie  😅 sama sie z tego śmiałam na początku jak zaczęłam tam pracować  😁
O proszę to ja  blisko mam, prawie po sąsiedzku 🙂 może uda mi się wpaść, chociaż popatrzeć.
aquamaryna a gdzie jezdzisz??? moze znasz kogos z naszych okolic kto chcialby przyjechac??? 🙂
Powiedźcie mi proszę, gdzie jest w Olsztynie rymarz, muszę przeszyć w czapsach rzepy bo mam za duże i mi się niezapinają... 
zielona33 jed normalnie do krawca u nas na barcza bez problemu ci zrobi i malo policzy ja tak mialam z rzepami od ochraniaczy i zaplaczilam cale 2 zl
Jeżdżę w Targowie, za Dźwierzutami, czyli ok 10 km od was. Popytam w stajni 🙂
zielona33 jed normalnie do krawca u nas na barcza bez problemu ci zrobi i malo policzy ja tak mialam z rzepami od ochraniaczy i zaplaczilam cale 2 zl

Również szewc przeszyje rzepy 😉
dzięki dziewczyny  😍
a gdzie na Barcza jest krawiec ?
w białej budzie koło ulicy
[quote author=Achaja_Olsztyn link=topic=216.msg1340579#msg1340579 date=1331916768]
w białej budzie koło ulicy
[/quote]
  😲 będę szukać więc białej budy  😁
hej, szukam namiarow na kogos kto zajmuje sie transportem koni, pilne 🙂
Powiedźcie mi proszę, gdzie jest w Olsztynie rymarz, muszę przeszyć w czapsach rzepy bo mam za duże i mi się niezapinają... 


na kortowie ? :P w stajni, na pietrze
katka- sprawdzony Robert Brandt 506 047 230
dziekuje, juz nie trzeba.. jade sama ehh
jutro powitam Olsztyn, jedyne 600 km ponad! buuuuu
ooo Angeel dzięki , to mam krawca i rymarza  🏇
na barcza 20 jest krawiuec to naprzeciwko pubu avocado i na gorze ma dobra maszyne
na barcza 20 jest krawiuec to naprzeciwko pubu avocado i na gorze ma dobra maszyne


😍 :kwiatek: dziękuję
hhz cos zdjec nie moge dodac a tak chcialam sie moim misiem pochwalic
parolowa, wgraj foty do forumowej galerii 😉 stamtąd będzie Ci łatwo dodawać 🙂
parolowa, zawsze możesz tu wgrać: http://imageshack.us/
dzieki dziewczyny ale to chyba jednak blondynka dodalam na fejsa i fbl 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
19 marca 2012 13:02
Czy ktoś wie, gdzie w Olsztynie mogę kupić jakąś pastę lub cuś do odrobaczenia koniucha? Tylko nie Groverminę i najlepiej do 50zł  😉 I mniej więcej jak dojechać, bo ja nie tutejsza  👀
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
21 marca 2012 15:56
Wracając do tematu stanówki, w Liskach obecnie stoi stary poczciwy Agar 😉
a w DT nie jest Agada po nim?
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
21 marca 2012 17:28
emade nie mam pojęcia
jesli rodzice Mangan xx i Akolada, to się zgadza 🙂


Łoooo rany obudziłam się ze snu zimowego, zupełnie zapomniałam o tym forum.
Co do szewca to na kołobrzeskiej jest dobry, co prawda trochę zwlekał mi z terminem ale świetnie odrenował mi oficerki i postawił je na nogi.
A jeśli chodzi o sklejanie sztybletów to polecam naszą Ewę - jest niezawodna hehe.

No i jak laski się tak ogłaszają to i ja dam o nas znac - 23 czerwiec - II Towarzyskie Zawody Kolonia Mazurska Mierki
Kochani, orientuje się ktoś może na kiedy (i czy w ogóle) planowany jest kurs instruktorski w kortowie? Wiem, że jeden się już odbył. Internet nie wypluwa nowych terminów.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się