Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 kwietnia 2012 18:37
trochę późno informują. szkoda. ja odpadam raczej 🙁
kermit   Horses horses everywhere ..
24 kwietnia 2012 18:49
3 i pól tygodnia nie jest znowu tak mało dla konia w treningu.
Szkoda, że mój koń na L4  😤
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 kwietnia 2012 19:02
dla mnie to mało - już mam inne zawody rozplanowane i te są ni w pięć ni w dziewięć. koń jest przygotowany na taki start bo to żadna filozofia tylko czas nie ten.
dystrybutor na PL Eggersmanna ma w swojej ofercie także produkty Equistro, ECOflax (podściółka lniania) i GoldenGrass ( sianokiszonki) gdyby ktoś byl czymś zainteresowany to proszę o info 🙂 transport gratis  🏇
kkk,  a znajde to na jakiejs stronie www ? ( sorry za wygodnictwo )
Dziewczyny , szukam stajni jak najbliżej Zgierza, pomożecie?  :kwiatek:
Bardzo pilne 🙁
Ja z okolic Zgierza znam tylko Malinkę
http://www.stadnina-malinka.pl/
[quote author=Agnes_Agnes2 link=topic=1096.msg1384076#msg1384076 date=1335384624]
Dziewczyny , szukam stajni jak najbliżej Zgierza, pomożecie?  :kwiatek:
Bardzo pilne 🙁
[/quote]

jest Klęk, potem Biała, Kębliny chyba nie kojarzę więcej 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 kwietnia 2012 13:10
jeszcze w temacie zawodów - dostałam odp z Gajewnik, że może w czerwcu coś ujeżdżeniowego zorganizują.
natomiast moje pytanie: w kalendarzu nie ma - czy ktoś coś wie o Mistrzostwach Regionu w WKKW, które do tej pory były organizowane w Walewicach???  👀
wybieracie się na czempionat koni zimnokrwistych w SO Bogusławice (3 maja 2012 ) ?    🏇

http://ozhk-lodz.pl/new/index.php?option=com_content&task=view&id=255&Itemid=1
A ja poszukuje małej kameralnej stajni po trasie Stryków- Łódź widzew, Dla dwóch koni, jeden moze byc do dzierzawy,  Może ktoś szuka konia do towarzystwa, albo do jazdy??
bedę robiła zamówienie od Ivett, ktoś chętny na super maskę albo prześliczny padzik 🙂?
desire   Druhu nieoceniony...
02 maja 2012 21:55
Kochani !  może i ciut daleko od Łodzi, ale szukam informacji o tej stajni:  denysowo.pl  czy ktoś wie jak tam z atmosferą, jak z końmi no ogółem parę informacji..  ? Bo wiecie - na stronkach internetowych to wszystko ładnie-pięknie, a potem wychodzi klops...
Baardzo proszę o jakieś informacje - może być na PW  🙇  :kwiatek:
desire chcesz tam wstawic konia czy pracowac?
Bylam tam instruktorem przez pol roku  😎
desire   Druhu nieoceniony...
02 maja 2012 22:26
FirstLight  🙇  PW leciii  :kwiatek:
Odpisalam.
[root edycja]
a co powiecie o tym...ja nie wiedzialam,ze jest tam jakas stajnia....kilka dobrych lat temu widzialam ze ktos ma tam konia moze na podwórku...ale nie sadzilam,ze to stajnia....ktos cos ie,oprocz tych wiadomosci ktore sa na stronie.
http://www.konienaniebosklonie.pl/o_nas.html 
🤔 Dzizas...jak oni się dostali na plac Wolności???  👀
Alicja - pojęcia nie mam ale w zeszłym roku widziałam ich w Gałkowie Duzym/Gałkówku na festynie. Dziewczyny oprowadzały dzieci na koniach.
może dowieźli konie bockmanem 😉
Leonek - taka trasa. Własnie doczytałam:

W dniu 11 października 2009 odbył się nasz tradycyjny rajd Złotno - Chrusty. Trasą ze Złotna przez Manufakturę, Park Staromiejski, plac Wolności a potem Parkiem Helenów do ulicy Pomorskiej. Dalej, już szybszym tempem, lasami i polami przez Widzew, Andrzejów, Bedoń i Justynów dotarliśmy do celu w Starych Chrustach. Zapraszamy teraz wszystkich do stajni w Starych Chrustach.

Ehmm. Podziwiam. Ja się boję jeździć po lodzi samochodem, rowerem tym bardziej a wjazd konno by mi do głowy nie przyszedł. Marudzę jak musze Rokicińską przejechac🙂
czyli lubią sporty ekstremalne 😉
Oni nie boją się puszczać koni na nieogrodzony padok zaraz obok ulicy więc.... 🏇
Leonek - na to wygląda🙂 Ale koniki tuptaki mają zaprawione w bojach🙂
Ja szczerze podziwiam jak ludzie chętnie ruszają się poza swoją ujeżdżalnie i podwórko. Nie wszystko mi się tam na zdjęciach podoba ale...sam fakt , że jeżdżą po okolicy - fajnie🙂
zastanawiam się jak sie dostali i czy legalnie... 🤔  bo nie jestem pewna czy mozna sobie tak jeździć po łodzi konno ❓  a tym bardziej po centrum..o parkach nie wspomne...ale biorąc pod uwagę iedzę naszych mundurowych to naet uwagi nikt nie zrócil...wszystko fajnie dopoki jest bezpiecznie i nie ma kłopotów typu ...spadł ktoś,koń poniósł,uciekł,wskoczył pod samochód (np .w  Rabieniu była taka akcja kiedys)
Generalnie ja bym sie takiej wycieczki ni epodjeła zbyt niebezpiecznie...
Do Kate86: Po zlikwidowaniu Skansenu Putana była w stajni Equestro w Łodzi. Niestety, odeszła wczoraj w nocy (11/12 maj 2012), miała kolkę i nie zdołano jej uratować.  😕
Mam pytanko,co do konkursu L1 (105cm).Czy rozgrywane są na zawodach w woj. Łódzkim?  😉
Mam na myśli,czy w jakiś stajniach już były/są ??
I nie chodzi mi o konkurs szkoleniowy  😉
Putana była w Equestro po zlikwidowaniu Skansenu. Niestety wczoraj w nocy odeszła 😕 miała kolkę i nie zdołano jej uratować 😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się