Końska rewia mody cz.VI (2012)

Ładnie mu w śliwce, ale pad dość mocno wystaje z przodu. Jakoś burzy mi to całość. 😉


a cofnąć nie da się bo blokuje pasek od popregu.

etosha Nie pomogłaś 😉
wątek zamknięty
Ładnie mu w śliwce, ale pad dość mocno wystaje z przodu. Jakoś burzy mi to całość. 😉


dla mnie to akurat zaleta bo ja uwielbiam buły z przodu 😀 Wkurza mnie niesamowicie jak czaprak ledwo co wystaje.



o tak jak tu:


dla mnie to właśnie zaburza wszystko, bo czegoś z przodu brakuje 😉
wątek zamknięty
Ja gdym miał kupić to maritim.Dlatego bo jaśniejszy i bardziej elegancki.
wątek zamknięty
Ja bym wolała jak leży anky  😁 Nie lubię jak mi z tyłu wystaje  😵
wątek zamknięty
widzisz akurat z tyłu jest podobnie, Jarpol ma więcej z przodu po prostu. Pad jest dłuższy ale tym przednim odcinkiem 😉 Ale wiesz, zamówić sobie można jaki chcesz.
wątek zamknięty
No nie właśnie, bo futerko leży na anky, a na jarpol za.
wątek zamknięty
Dramka  maritim bierz! 😀iabeł:. U nas wisi torba chilli i limegreen i cały czas się na mnie patrzą!  👀
wątek zamknięty
ojej okropnie leży ten jarpol 🙁 z przodu za dużo, futerko wystaje za pad, i jeszcze ten róg odstający 🙁 na zdjęciu w wątku o siodłach skokowych widać strasznie jak róg odstaje 🙁
wątek zamknięty
No nie właśnie, bo futerko leży na anky, a na jarpol za.


Dramko to są dwie różne podkładki, w dwóch różnych rozmiarach 😉

Isabelle futerko wystaje we wszystkich moich padach. bo jest duże 😉 Dlatego pod skokówkę miałam bez tego futra z tyłu bo też mnie wkurza że leży poza.
http://re-volta.pl/galeria/foto/40994
http://re-volta.pl/galeria/foto/36418
http://re-volta.pl/galeria/foto/34581


edit: I nie ma rogu 😉 Naprawde nie ma. Ja mam podniesiony ten czaprak mega do góry.  zobacz tu:
wątek zamknięty
Czaje  😉
wątek zamknięty
Jak ciebie wkurzają duże czapraki tak mnie futro wystające. Co jest dla mnie dziwne to mattes bez futra jest spory, Mka idealnie pasuje pod 18 calowe siodło. Za to z obszyciem w przypadku Mki, siodło leży na futrze. Trzeba brać Lkę. I wtedy właśnie jest duużo futerka z tyłu.

Mam nadzieję ze już niedługo mattes nie będzie mi potrzebny.
wątek zamknięty
No tak każdy ma swoje  🤔wirek:

Ja chciałabym mieć za szerokie siodło żeby móc włożyć mattesa..ale to marzenie
wątek zamknięty
pogoda dzis dopisała, więc i jakieś zdjęcia się zarobiło. Siwy w cottonie burgundy i białych veredusach. wrzucić 1 lub 2 na szmato? coś mnie ostatnio naszło na zdjęcia :P wiosna..
wątek zamknięty
kociarnia, pierwsze piękne, tylko najlepiej jakbyś zdjęcia choćby w Microsoft Picture Manager podciągała 🙂
wątek zamknięty
kociarnia   2 do szmato!  tylko można kolory poprawić 🙂 ślicznie siwemu w burgundzie  😍
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 kwietnia 2012 23:28
kociara, drugie jest ekstra! 🙂 siwemu bardzo do pyska w burgundy  😍
wątek zamknięty
A oto Diva w anky banana 🙂
wątek zamknięty
etosha, kolekcja robi wrażenie 😲
Dramka, bierz maritim! 😀
kociarnia, pięknie siwemu w burgundzie 😍 drugie do szmato 🙂
konwalia, fajnie jej 😉
wątek zamknięty
Dziękuję gabb.Ty też masz super kolekcje.
wątek zamknięty
etosha takiej kolekcji super szmatek jak na Twoim zdjęciu nie widziałam nawet w sklepie. można tylko pomarzyć  😜 cudo.
wątek zamknięty
Kociarnia  dziękuję,ale chyba w sklepie więcej jest sprzętu.
wątek zamknięty
jett   success is the best revenge
27 kwietnia 2012 08:01
Jaki cotton na ciemno gniadą? Violet, burgundy, royal czy berry?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Berry bez dwóch zdań 🙂
wątek zamknięty
jett berry!
gabb. dziękujemy  :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 kwietnia 2012 08:43
jett, Berry! 🙂

konwalia, ładnie - to fajny kolor na kasztany i gniade 😉

kociarnia, dwójkę panie - najładniejsza.

Co do wystającego przodu Jarpoli, miałam z zeszłorocznej kolekcji pad z krzyżem i miał to samo - z przodu wystawał dość sporo. Pomogło osiodłanie nieco dalej, ale tylko jedną przystułę przełożyłam przez szlufki, ta pierwsza była przed szlufką. Zdjęcia "przed" i "po":



wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
27 kwietnia 2012 08:55
u mnie za to było za dużo tyłu w jarpolu

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 kwietnia 2012 09:48
juliadna, faktycznie, u ciebie więcej tyłu 🙂

Dziewczyny, wspomóżcie  :kwiatek: Zaczynam się pomału rozglądać za białym czaprakiem lub padem DR, w miłej cenie (najchętniej poniżej 70 zł). Co jest najważniejsze? Żeby był w miarę wytrzymały i nie wyglądał pod moim siodłem jak derka - Eskadrony już są za wielkie 😉 Znajdę coś fajnego? Czy też któreś kryterium muszę zmienić? 🙂
wątek zamknięty
Livia może pad od Ivett? Jej wyroby są trwałe, będziesz mieć takich wymiarów i wszystko tak jak chcesz. No tylko cena trochę wyższa niż w twoich wymaganiach.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 kwietnia 2012 10:12
Nadżafowa, tyle, że nie wiem, czy się wkręcę bardziej w temat, więc bez sensu kupować coś droższego na jeden raz, a pożyczyć białego czapraka niestety nie mam od kogo. Coś porządnego kupię w momencie, jak będę pewna, że będzie mi częściej potrzebny 😉
wątek zamknięty
Livia, ja jako szmatoholiczna dusza Ci powiem - w białym też normalnie na treningach ładnie będzie;D Szczególnie na twoim koniu. Ale w sumie masz racje. Jakiś czas temu kupowałam HKM biały za jakieś 70zł bodajże.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.