produkty ANKY

ciepłe, zachodzące słonce nadaje mu tony pomaranczowe, przynajmniej dla mnie.  ale to też kwestia ustawienia matrycy laptopa, bo jak ją troche przesunę to juz wyglada inaczej 😉 dla mnie zdjęcie ze szmato które pokazałam oddaje kolor idealnie.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
29 kwietnia 2012 11:59
Podobno anka amber się podarła 😵.
Więc które zdjęcie padu Nadżafowej oddaje kolor? 😀 Tamto ze szmato u mnie na 100% nie jest kolorem pastelowym 😁
Mi się wydaje, że to ze szmato nie oddaje koloru. Ten róż jest za ostry na tym zdjęciu. A w rzeczywistości orchidea jest bardziej stonowana.


a tak btw. ktoś wie co to za kolor: http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/8229  ?


edit. nie chciałam post pod postem
Livia   ...z innego świata
29 kwietnia 2012 16:22
Nekanowa, bardzo ładnie 🙂 Purple jest w mojej top 5 już na zawsze 🙂
Nirv, xxagaxx, Fantazja, gabb., Azbuka, naprawdę wielkie dzięki za miłe słowa. :kwiatek:  :kwiatek:

edit:
Dzisiejszy Nekan w komplecie Hot Pink  🙂 :

lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
29 kwietnia 2012 20:01
Nekanowakurdę. kupiłam hot pink'a, ale chciałam go sprzedać. Po tym zdjęciu stwierdzam że nie!  😍
ChingisChan   Always a step ahead! :)
29 kwietnia 2012 20:05
Hot pink 💘. Teraz tylko upatrzę nauszniki do niego i pomyślimy co dalej 😜.
Nekanowa, też mi się podoba, myślałam że jest żywszy
Nekanowa Oba komplety piękne, zdjęcia zresztą też  😍 Ale chyba ładniej w purple 🙂
Livia   ...z innego świata
29 kwietnia 2012 20:55
Nekanowa, strasznie słodki odcień, ten Hot Pink 😉 Mnie się bardziej podoba w nim niż w Purple 😉
lizzy, dla mnie to najładniejszy Ankowy róż.  😜
Fantazja, według mnie to taka podkręcona Alt Rosa i dlatego mega mi się podoba.  💘
domcia406, dzięki  :kwiatek: 
Livia, mi odcień bardzo pasuje i też wolę Nekana w nim niż w Purple.  😁
Karino1998 to nie jest nasycona banana albo lemon?
Livia   ...z innego świata
01 maja 2012 20:47
Jeśli wierzyć focie - to to wygląda na Lemon. Ale fotka jest koszmarna i ja bym poczekała na lepszą.
a warte to swojej ceny? bo szmatławy trochę
nam w żółciach nie do twarzy , faktycznie nie wart swojej ceny , tak głownie z ciekawości. Poza tym właśnie został sprzedany... Jakie według Was są najcenniejsze/najrzadsze pady??
ja popełniłam swoją 2 ankę thyme i powiem Wam jestem mile zaskoczona  😉
zielona33,  pokaż na koniu, może zyskuje trochę, (np violet soute mi się podobał okropnie, ale na koniu juz tak niezbyt)

bo mi się thyme okrutnie nie podobał na wieszaku, zgodnie z panią ze sklepu jezdzieckiego stwierdziłyśmy, że to nieudane połaczenie kupy z błotem😀
Livia   ...z innego świata
01 maja 2012 21:23
Isabelle, Karino, fotka jest bardzo słaba, więc ciężko ocenić stan padu. Widać tyle, że ma przybrudzenia - a przybrudzenia można wyszorować.

zielona, wstaw koniecznie zdjęcia na modelu 🙂

Co do najcenniejszych i najrzadszych, na pewno Ruby i Seagreen. Poza tym może jeszcze Cobalt, Purple, Hortensia, Alt Rosa, Rafblauw 😉
zielona33,  pokaż na koniu, może zyskuje trochę, (np violet soute mi się podobał okropnie, ale na koniu juz tak niezbyt)

bo mi się thyme okrutnie nie podobał na wieszaku, zgodnie z panią ze sklepu jezdzieckiego stwierdziłyśmy, że to nieudane połaczenie kupy z błotem😀


No wygląda bez konia blado jak stara oliwka, ale na koniu bomba tak elegancko i stonowanie, a nie oczojebnie jak inne kolory, jutro będę miała zdjęcia to wstawię 🙂
najcenniejsze chyba dla wiekszosci są kolory😉 ja osobiscie choruję na kilka, i mam głęboko w poważaniu rarytasy, choćby nie wiem jak wielkie, jeśli kolor mi nie odpowiada. a na słowo rarytas w ogłoszeniu reaguję alergicznie wrecz😉

akurat niestety te co najwyżej schodzą mają też najpiękniejsze kolorki 😉

czekamy więc na fotki, mam nadzieję, że jest szał. bo to będzie dla mnie chyba najwieksza niespodzianka, bo jak tylko to zobaczyłam to juz wiedziałam, że to chyba najbrzydszy kolor Anki jaki widzialam🙂

za to z ciekawostek. w gnlu zeszły pierwsze indian redy, ale zaraz za nimi popędziły do nowych domów ... DENIMY!

jak to sie stało, że jeszcze nikt nie zaprezentował ? :oczy:
Isabelle  ja może dzisiaj wezmę denima do foci 😉
Isabelle   ja może dzisiaj wezmę denima do foci 😉


super super! foć 🙂
B. w Butterscotch 🙂


Pokazujcie tego Denima  😲
niepozorny Thyme  😉
wiosenna anka bananka 😉
Nirv bardzo ładnie😀
Nadżafowa, no właśnie zastanawiam się czy mi się podoba 😉 na żywo bardziej 'razi' w oczy w sumie, a Pamsik chyba do niej trochę za jasny... Hmm
Zostaw, nie puszczaj w świat. Jest pięknie. Mojego też trzeba w Bananie obfocić
Livia   ...z innego świata
02 maja 2012 17:34
Ale wysyp zdjęć  😁

Azbuka, super! To jest piękny kolor na Brylka 🙂

zielona, faktycznie, Thyme wydaje się być taki niepozorny - ale może to kwestia maści? Chciałabym go zobaczyć na kasztanie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się