AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Wydaje mi się że nie trzeba, ale ze zwykłego rozsądku kask bym jednak brała. I biorę 😉

Na pewno wieczorem można było jeździć, ale też nie jestem pewna od której godziny i czy były jakieś czasowe limity... Widać nikt nie pamięta.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
20 maja 2012 18:16
Ja(skoczek) jeździłam z kolegą jeszcze przed południem i mogliśmy wjechać w zasadzie wszędzie poza parkurem. Jak było z ujeżdżeniem tego Wam nie powiem, ale wiem, że po południu większość ujeżdżeniowców jeździła.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 maja 2012 18:22
danke dziewczyny 🙂

Zorilla, ty na pewno wiesz! jak z kurem? muzyka w jakim formacie i na jakim nośniku?
Co ty, nie wiem 😉 Ja się na końcu listy plasowałam to i do kura wagi nie przyłożyłam, zresztą tak jak i w tym roku 😉 Ale właśnie skończyłam sklejać muzykę do mojego pseudo kura  😅 😅

Format pewnie 'komputerowy' - mp3, wave, ... Na bank może być na CD, co z pendrajwami to nie wiem.

Ale jak mówię - moja wiedza opiera się na domysłach 😀
Nie wiem, jak na Partynicach, ale ja na innych zawodach miałam na pendrivie 😉
Już nie mogę się doczekać, będę Wam kibicować dziewczyny! Zgłaszajcie się kto jest kto to będę robić zdjęcia!
zgłoszenie ostateczne, wygenerowane w systemie e-Madzia poświadczone obowiązkowo przez Prezesa KU AZS- MI  NIC TAKIEGO NIE WYSKOCZYLO , WYSKOCZYL TYLKO CERTYFIKAT WIEC Z KAD TO  WZIAC
*skąd.

To jest właśnie to.
Zgłoszenia wysyła AZS.
aha, ok dzieki 🙂
Ja i dużoi innych osób jeździło po czworobokach konkursowych w czw. po południu. Jeździłam z 'gołą głową' ale nie wiem, jak teraz będzie, bo np. w tą sb. na zawodach regionalnych wyjechałam sobie na treningową jazdę na rozprężalni, poza zawodami kompletnie, ale kazano mi założhyć coś na głowę. Na szczęscie mógł to być cylinder, bo kasku z domu nie brałam. Pamiętam, że nawet w sobotę rano jeszcze zrobiłam sobie dodatkowy trening na tym czworoboku przy stajniach wyścigowych i nie było problemu, jacyś inni ludzie też się tam od czasu do czasu kręcili.
w systemie e-madzia 183 zawodników, z moich wyliczeń są wszystkie uczelnie   👍

P.S jak ktoś jest chętny do Wolontariatu to proszę na e-mail: grembus@poczta.fm
Ufff 🙂
To do zobaczenia.
Nawet coś takie znalazłem dla was:
Ściągawka co zabrać na AMP prócz konia ;p

http://www.amp.azs.pl/pliki1112/dokumenty/1112_jade_na_amp.pdf
w zeszłym roku kasków nie trzeba było mieć na oficjalnym treningu ujeżdzenia, ani cylindrów ani nic🙂

a jeśli chodzi o muzykę to napenwo na płycie i pendrive.

twój kucyk nie jest żółty! 😉 a na podobnym (maścią) koniu/kucu będzie jechała moja znajoma 🙂
jedziesz profi czy amator bo już się pogubiłam... wiem, że croopie profi śmiga 🙂


sei czy to o mnie😀 czyżby mój kucyk również był żółty?

ja też będę robiłą zdjęcia w czasie wolnym, a jakby mi ktoś cyknął coś to będę wdzięczna bo jade sama i nie będzie mi kto miał porobic 🙁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 maja 2012 10:49
grembus, dzięki 🙂

wiecznienakacu, o tobie, ale właśnie zaznaczyłam, że żółty nie jest 😉
a czy gdzieś już może są listy startowe lub listy uczestników dostępne?
Listy będą po odprawie, gdyż będą losowane by nie było. Po za tym muszą być bardzo aktualne bo w ujeżdżeniu 2,3 przejazdy to ponad 20 minut a plan jest bardzo napięty.
Lista zgłoszonych ... hmmm jak ktoś chcę mogę mu przesłać.

grembus ja bym bardzo ładnie poprosiła o wysłanie n.plewinska@gmail.com  :kwiatek:
Ja również poprosze o listę zgłoszonych🙂 enza@o2.pl dzięki!
24 maja 2012 rok (czwartek)

14.00 otwarcie biura zawodów
16.00–20.00 przegląd weterynaryjny
15.00–19.30 weryfikacja
18.00-19.45 kolacja
20.00 odprawa techniczna

25 maja 2012 rok (piątek)

8.00-09.35  skoki amator
10.00-13.00  skoki profi
13.00–15.00 obiad
14.30-19.20 ujeżdżenie amator program P2  -czworobok przy niebieskich trybunach
14.00-19.00 ujeżdżenie amator program P4 - czworobok przy stajniach
15.00-19.00 ujeżdżenie profi program C4 - czworobok główny
18.00–20.00 kolacja
20.00 impreza na terenie WTWK Partynice

26 maja 2012 rok (sobota)

8.00-09.35  skoki amator
10.00-13.00  skoki profi
13.00–15.00 obiad
14.30-19.20 ujeżdżenie amator program P2  -czworobok przy niebieskich trybunach
14.00-19.00 ujeżdżenie amator program P4 - czworobok przy stajniach
15.00-18.30 ujeżdżenie profi program C5 - czworobok główny
18.00–20.00 kolacja
20.00 impreza na terenie WTWK Partynice

27 maja 2012 rok (niedziela)

8.00-9.25 ujeżdżenie profi program C6 - 10 zawodników
9.40-11.40 ujeżdżenie amator program P5 - 15 zawodników
10.00-11.50 skoki amator
12.00–13.00 uroczysta prezentacja ekip
13.00–15.00 obiad
13.45-17.10 skoki profi
17.30-18.20 dekoracja
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 maja 2012 14:39
dlaczego są dwa różne programy jednego dnia w ujeżdżeniu amatorskim??? trochę kiepsko zaczynać od P4 zawody. mam nadzieję, że trafię na P2...
jeśli dobrze policzyłam to jest zgłoszonych 70 osób na amatorów 🙂
No to proszę o swoją propozycję a nie krytykowanie.
80 przejazdów w ujeżdżeniu to 10h
Czy jakiś sędzie tyle wysiedzi i będzie obiektywnie sędziował ?
sei, dlatego, że amatorzy jadą na dwóch czworobokach równocześnie. Połowa na P2, połowa na P4.
W zeszłym roku też tak było 😉


Szkoda, że ujeżdżenie profi popołudniu.... bardzo mi to nie pasuje... 🙁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 maja 2012 14:48
ja się nie dziwię, że na dwóch czworobokach, tylko czemu dwa różne programy!? dlaczego P2 nie może być na obu?
śmiesznie to wygląda jak na listach amatorów są osoby co jeżdżę C, albo konie chodzące powyżej C, ale o tym już marudziłam 😉
co do godzin są super. wyśpię się 🙂
sei, dzięki temu ten sam skład sędziowski sędziuje całe P2 i ten sam skład sędziuje całe P4. I mamy w miarę wyrównane szanse 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 maja 2012 14:53
no chyba, że tak... a można ten skład gdzieś poznać? 🙂

edit:
rtk, parisa zgłoszona w amatorach to ta twoja? 🙂
nie, bo nawet do głupiego programu są komentarza
A zawodników którzy jadą amatorów i mają licencję proszę mi kapować na priv.
Czasami zgłaszający - uczelnia robi błąd - dlatego jest weryfikacja i listy startowe dopiero po niej.

Ehh jak Wam zazdroszczę...Też bym chciała startować🙁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 maja 2012 14:58
oni nie mają licencji może aktualnej. ale albo mieli albo jeżdżą ZT. tylko został im zablokowany start w profi więc startują w amatorach chociaż poziom trochę nie ten. wszystko jest zgodnie z przepisami oczywiście. dlatego to takie śmieszne 😉

D+A, a co się stało, że nie jedziesz?
moja znajoma też mi przed chwilą powiedziała, że raczej jej nie będzie 🙁
Jeżeli ktoś ma licencję III i wyżej (nie ważne czy wykupił czy nie na ten rok) jedzie profi albo do domu.
sei, ja zrezygnowałam z wyjazdu jak tylko pojawił się komunikat z podziałem na kategorie. po tegorocznych zmianach musiałabym w obu konkurencjach profi jechać🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się