Końska rewia mody cz.VI (2012)

Zairka, nie wiem szczerze mówiąc dokładnie bo jak sama wiesz nie nosiłam do tej pory cottonów 🙂 a jak już to z mattesem.
Tu jakieś stare mam i pewnie układał się równie źle.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
27 maja 2012 21:05
Azbuka ale super to stajenne!  😍 Bardzo ładnie wygląda!
Burza fajnie w tym cottonie anthra 🙂

Przypomniemy się z Lolkiem w purple  😎

wątek zamknięty
zalcia, to w takim razie gratuluję, bo jest czego 😁
juliadna, pięęęknie 😍 Purple jest śliczny! 💘
wątek zamknięty
juliadna
Purple obłędny, zresztą Lolek wygląda świetnie we wszytskim 🙂

Kara/skarogniada w navy
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
27 maja 2012 22:19
armara, uwielbiam Twoje konie bardziej niż szmaty :P

Swoją drogą, nie chcecie nowej strony internetowej? Bo jakoś te wasze rumaki i wszystko ginie tam. To nie jest ogłoszenie zarobkowe, gwoli ścisłości.
wątek zamknięty
emptyline
Dziękuję 🙂

Zmian narazie nie planuję. Ma być prosto i przejrzyście i mam nadzieję, że tak jest. Póki co za mała skala działalności, żeby bawić się w coś poważniejszego. Tak myślę, ale oczywiście zmian w przyszłości nie wykluczam 🙂
wątek zamknięty
moja jedna z ulubionych szmat - Aqua z kolekcji Mint/Teak  😉

wątek zamknięty
Next Generation

















Dla mnie na szczęście bez szału. Chyba się przerzucę na Anky, HV Polo albo Euro Stara. A byłam taką fanką Eskadrona…

A tu pełny katalog z Next Generation http://www.calevo.com/images/pdf/eskadron-nextgen-s12.pdf
wątek zamknięty
A to my w brązowym usg ( w petrolu chyba jest lepiej 😜 )
Widziałam w ogłoszeniach pad yorka enamel. Pasowałby jej? Widział go ktoś na żywo? 👀
wątek zamknięty
Rudy w dralonie Eskadron Jeans Blue , to chyba pierwszy dralon który ładnie leży i nie ma tej wielkiej dziury na klacie. A jaki miękki i puchaty  💘


Juliadna, Purple ... czy ja go kiedyś dorwę? 🙄  Pięknie siwemu  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 maja 2012 09:01
Azbuka, w Scarlett przepięknie! W tym dralonie nieco mniej mi się Brylek podoba 🙂

Burza, super wam w takich szarościach 🙂

juliadna, pięknie Lolkowi w Purplaku 😉

Nirv, ładnie, ta Aqua przypomina trochę Lightblue z Navy/Green 🙂

armara, szał 🙂

palemka, moim zdaniem Enamel byłby dla was fajny 🙂
wątek zamknięty
azbuka scarlet red  😍 😍 😍
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
28 maja 2012 13:02
Czy na polski rynek weszły w ogóle rzeczy z kolekcji Next Generation i są w jakimś sklepie do kupienia ?

edit:














Yellow-Teak auf Yellow-Nightblue


Sonder-Citrus auf Yellow-Teak auf Yellow-Nightblue


Yellow-Nightblue - Yellow-Teak - Citrus





Cotton: Yellow-Nightblue - Yellow-Teak - Citrus  owijki: Yellow-Teak auf Yellow-Nightblue


Aqua-Teak - Smurf  - Aqua 2008



Yellow nauszniki i  Yellow Toffee Brillant


Coffee owijki i teak Brilliant





yellow cotton + owijki






Owijki aqua - petrol - mint - ocean













i moje ulubione  😍



wątek zamknięty
Z jakiej kolekcji jest Scarlet Red i czy go jeszcze gdzieś normalnie, kulturalnie, w internecie dostanę?
wątek zamknięty
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
28 maja 2012 17:09
spełnione jedno ze szmatoholiczych marzeń i cotton flax jest u mnie  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 maja 2012 17:46
MMVG, o ile wiem to niestety tylko z drugiej ręki można go dostać...
wątek zamknięty
Pomocy, gdzie dostanę biały czaprak z wyciętym serduszkiem? Coś takiego było firmy Jackson dość dawno, jest szansa kupić gdzieś taki full vs?
http://www.koniesklep.pl/Img.ashx?Id=645
W Google wyskakują mi tylko pony, ciekawe ile mogą mieć cm?
wątek zamknięty
A ja pobiłam swój rekord - do tej pory byłam raczej opanowanym szmatoholikiem - i kupiłam trzeci czaprak w tym miesiącu. Mam już cottona yellow, jutro albo w środę przyjdzie różowy exclusive, ale z racji, że mam nowe nauszniki, a stary czaprak wyblakł, to sobie kupiłam na zawody granatowego schockemohle.  😵
wątek zamknięty
Pierwszy brąz za nami. Nie jest tak źle, a jakoś się bałam na nią zakładac brązy.

wątek zamknięty
Ona jest taka brązowawa trochę ? Bo jesli tak to źle nie wygląda w tych kolorach. Chociaz mnie siwe podobają się raczej w takich chłodniejszych kolorach 😉 Ostatnio gdzies znalazłam w takiej butelkowej zieleni (szmaragd czy jakos tak-super wyglądał taki siwek)
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 maja 2012 12:38
akzzi, nie jest źle, jest nawet całkiem fajnie 🙂
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
29 maja 2012 16:06
Drogi kąciku znowu mam dylemat 😁. Zważając na to, że nadchodzi dzień dziecka uznałam, że mogę zrobić sobie prezent.
Mam do wyboru nową anky hot pink lub używanego niciaka (bicolor) creme pink. Co sobie wybrać? 🙂
wątek zamknięty
ChingisChan moim zdaniem zdecydowanie hot pink 😍 ja jestem w nim zakochana, ale to zależy czy chcesz cos spokojnego czy szalonego, nad ktorym modelem ES sie zastanawiasz?
wątek zamknięty
ChingisChan, zdecydowanie Hot Pink 😀 Dla mnie to najładniejszy Ankowy róż.  😍
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
29 maja 2012 16:20
Tylko, że ja chcę ANKY 😁. Mamy już szalone berry więc czas na coś gaciowego 😀. No i w anky mnie jednak straszy jakość... Porwany materiał, odklejające się literki...
wątek zamknięty
CHingsCHan przepraszam nie doczytałam, ze o anky mówisz bo akurat byłam w trakcie oglądania katalogu ESa a tam też jest hot pink, który jest super moim zdaniem🙂
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
29 maja 2012 16:26
Też miałam fazę na hot pink (bezpiecznie przeczekaną :wysmiewa🙂 ale mam już berry 😀.
wątek zamknięty
ChigisChan w Anky przynajmniej masz mocny materiał, a bicolory są bawełniane i tragicznie wyglądają po praniu  🙁
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
29 maja 2012 16:30
Mam tegorocznego niciaka, jest po paru praniach i mi nie przeszkadza 😀. Wręcz lubię kiedy jest taki zmiętoszony i "kołderkowaty".
Oto i ten niciak 😀.

wątek zamknięty
Azbuka - jak cudnie w czerwieni

Juliadna - szał nad szałem  😍 😍

Akzzi - fajnie w brązie

a ja choruję na gelb  🤔wirek: i żałuję, że sprzedałam mój komplet yellow z 2009roku? (nie mam pojęcia) był z czarno białą lamówką.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.