Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

A macie może jakieś właśnie ecru do polecenia? Tylko raczej w takiej rozsądnej cenie. Najpierw priorytetem są granatowe ESy. Ale Jasne na lato też może by się przydały 🙂  A nie ma potem problemu z białymi, a też zawsze w brązach wszystko kupuję  🙂
nie no, laski, rzeczy ecru/kremowe wygladaja na zawodach jak mocno zmeczone zyciem. fu!


musze isę z tobą zgodzić, ale jeśli chodzi o koszule to dla mnie ok. Ale bryczki tak jakoś nie.... Mam te moje cavallo z takim lekko brązowym lejem i jest ok.

ChingisChan widzę :P I brązowe te wstawki.... Obłęd. Ale wolałabym ją w brązie z kremowymi wstawkami 😀😀
pikeur lugana  😀
gdyby nie te kropeczki :P:P
Czy kurtki Pikeura rozmiarowo wypadają normalnie? Czy jednak jest szansa, że rozmiarowi 38 bliżej do 36? :P
Mi się zdaje że kurtki pikeura wypadają większe
Szkoda 🙁
O który model pytasz?
Georgia. Jest w Amigo, ale tylko 38. A nigdzie indziej pewnie już nie dostanę.
Chodzi ci o ten kolor?
O kolor, o krój... Ogólnie mi się podoba. 😉 Nie ma to jak obudzić się poniewczasie.  🙄
Czy kurtki Pikeura rozmiarowo wypadają normalnie? Czy jednak jest szansa, że rozmiarowi 38 bliżej do 36? :P

Moze tak byc. Ja mam wrazenie ze Pikeur raczej jest zgodny z rozmiarowka, z tendencja do zanizania.
A tak w ogóle Pikeur robi ubrania w roz. 34? Bo nigdy chyba się nie spotkałam.
adriena zapytam może sklep o wymiary.
Osobiście nie dałabym 600zł za letnią bomberkę.

Pikeur robi 34 i xs
ale niestety bardzo rzadko mozna spotkac te rozmiary w sklepach stacjonarnych i tez internetowych.. szczegolnie jesli chodzi o kurtki.
Jak dla mnie kurtki Pikeura sa duże rozmiarowo. Mam juz kilka w różnych fasonach i grubościach. Mam wiec pewien przekrój. 36 jest zdecydowanie duże. Idealnie lezy na mnie 72, ewentualnie 34 (gdyby nie krótkie rekawy). Kiedy nie wyobrazam sobie zmiescic sie w jakiekolwiek inne ciuchy 34.
Klami to jak ja. Idealne na mnie są 72
Szukam szarego/jasnoszarego fraka tak do  ok. 500zł, zależy mi, żeby był raczej blisko ciała. Możecie coś polecić?
Edit. I jak wygląda rozmiarówka fraków Pikeura? W 36 elt się utopiłam, noszę frak włoski 40 i też mam luz. Zastanawiam się więc nad 34 Pikeur'a.
Ciekawi mnie dlaczego tylko białe Lorena mają diamenciki przy suwaczku  ❓

Bo chyba tak jest zrobione zdjęcie, tylko one sa pokazane tyłem, a reszta przodem, może tamte z tyłu też mają diamenty 🙂
Tamte nie mają, wiem bo miałam.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
19 czerwca 2012 14:04
widzial gdzies ktos kiedys GRANATOWA KOSZULKE kokursowa?
A mnie zastanawia, Dlaczego ciagle tu dyskutujecie o bryczesach skoro jest specjalny wątek bryczesowy!!!!!
Nie można tam sie przenieść z dywagacjami o diamencikach - srikach przy zamku??
Dodofon To oczywiste  🙄 Diamenciki to nic innego jak rewia mody i do tego ten wątek właśnie służy 🙄

margaritka Ja mam granatową Spooksa  😎 Jakby ktoś jeszcze nie wiedział  😁
ladna bardzo. ale Dramka, wiesz, ladnemu we wszystkim ladnie 😉
ciekawska  😡  :kwiatek:

Ma jeden minus..ciut wąskie rękawki

http://allegro.pl/awil-horse-equiline-torba-hello-kitty-sirio-i2432599909.html
Też mam granatowego spooksa, też mam  🏇  😍


Gdzie dostanę pasek do bryczesów z taką klamrą :
http://www.gnl.pl/pasek-motywem-konia-p-339.html
ale tak do 5 dyszek? Jest w ogóle taką opcja?
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
21 czerwca 2012 20:23
wie ktos moze jak wypada rozmiarowka koszulek euro-stara? czy S to takie typowe S czy raczej wieksze
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się