Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Jeżeli ktoś zdecyduje się na zamówienie to chętnie się dołączę  🏇  to może w końcu artemisek trafi w moje ręce 🙂😉
agata* no wlasnie troche sie boje 😀 juz jedno zamowienie zbiorowe robie - naczolkowe i szczerze mam dosc, bo trwa to i trwa. Ale mozliwe ze jak gotowka wpadnie w me rece to zrobie 😉

edit: A swoja draga jaki masz rozmiar artemisa? Jak cob to moglabys mi podac dlugosc naczolka?
Sivens ja mam full ogłowie, a naczółek xfull 🙂 osobiście  w sklepie naczółek był brany. Na konia noszącego nieduże full, naczółek full w artemisie nie był opadający- więc dość krótki ten naczółek
agata* To ja juz nic nie kumam. zairki cob byl wielki, akurat na mojego konia ktory nosi full, a twoj nosi full i ma fulla. Ja juz nie wiem jakie w razie czego brac
niedawno kupiłam alecto cob- full mam dorobioną dziurkę w nachrapniku bo duży, a cob nachrapnik był taki mały, że nawet bez szans, żeby zapiąć 😵
i nie wiem czy teraz szyją mniejsze ogłowia, czy co model inaczej wypada rozmiarówka czy co....
A czy ktoś wie kiedy będzie nowy katalog Hooksa?
ja też chetnie  się dołacze🙂  moze ktoś kto się na tym zna zoorganizuje? 😉
Ronin.   Każdy orze jak może.
11 lipca 2012 18:06
Ja chciałam teraz zamówić z hooks i w koszyku każda moja rzecz ma czerwone tło co oznacza:
The item is sold out and will NOT be delivered
czyli :
Pozycje są wyprzedane i nie będą dostarczane

Czyli nie ma żadnej z moich rzeczy czy to jakiś błąd ?
Bo wybrałam 4 rzeczy i nie ma żadnej  🤦
Ronin. jeżeli to były rzeczy wyprzedażowe to może ich nie być, w Hooksie ruch był podobno straszny jak pojawiły się wyprzedaże.

Czy jakaś dobra duszyczka mi powie czy jak pojawia się nowy katalog to te rzeczy od razu są w sklepach?

CIACH
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu
Nigna   Warto mieć marzenia...
13 lipca 2012 22:10
literatka: na głównej stronie jest taki magiczny odnośnik do "ogłoszeń". Tam zamieszczaj takie posty  🤣
Dziewczyny JEŚLI BĘDZIE COŚ WIADOMO W SPRAWIE HOOKSA to NAPISZĘ. Naprawdę nie będę trzymać tej informacji dla siebie.

Już od waszych pw skrzynka mi umarła.... i przestałam ją ogarniać :P
Ajj tez sie spoznilam. Jesli bedziecie zamawiac, lub Louisa twoj kolega bedzie zamawiac chetnie wezme Artemisa 🙂
malinaaa prawdopodobnie 25 lipca wejdzie nowy katalog, jeżeli będzie coś ciekawego to biedak będzie musiał jechać na shopping  😉
Dam znać, jeżeli będzie możliwość zakupów
Dziewczyny JEŚLI BĘDZIE COŚ WIADOMO W SPRAWIE HOOKSA to NAPISZĘ. Naprawdę nie będę trzymać tej informacji dla siebie.

Już od waszych pw skrzynka mi umarła.... i przestałam ją ogarniać :P

To może zapobiegając zapychaniu skrzynki - pisz raz na 2-3 dni, że nic się nie dzieje (na przykład)
Cierpliwośc, cierpliwością, ale każdy z nas czeka z nadzieją, że jednak jego zamówienie przyjdzie - stąd milion PW na skrzynce ;-)
Super ! w takim razie czekam na wiadomosc 🙂
z tego co zrozumiałam z maila od hooksa to nasze zamówienie jest już dostarczone!!!!!!!

Po weekendzie będę wiedzieć kiedy powinno być w pl 😀 I chyba wszystko jest xD


Wiem ze mieli dosłać dla sei (o ile nie pomyliłam) bluzę ale na to się nie zapowiada ;/;/
xxagaxx  😅 Żeby nie zapeszyć - całkiem sprawnie!  🏇  💃
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 lipca 2012 22:05
nienawidzę ich 😉
A jak wypada rozmiarowo Artemis?
nienawidzę ich 😉


ja też. Odezwij się do mnie to ci kasę oddam (nie mam bladego pojęcia ile :P )
Czy ktoś będzie robił zamówienie teraz? Chciałabym się dołączyć.
ja też
Hooksowe zamówienie wczoraj przyjechało, następnym razem będzie możliwość ściągnięcia czegoś w drugiej połowie września

Muszę dodać że tam nie tylko w sklepie internetowym pracują idioci  🙄
z tego co zrozumiałam z maila od hooksa to nasze zamówienie jest już dostarczone!!!!!!!
Po weekendzie będę wiedzieć kiedy powinno być w pl 😀 I chyba wszystko jest xD

I co tam słychać po weekendzie??  🏇
Dava   kiss kiss bang bang
25 lipca 2012 09:12
Nie chce nic mówić ale juz pojawia się nowa kolekcja w Hooks

http://www.hooks.se/assets/contentpages/NewProducts.aspx?deptid=5

Piękne derki, może niedługo będę je miała okazje pomacać na żywo  😀iabeł:
Louisa czy w takim razie kolega nie wybiera sie juz do Hooksa ? pisalas cos ze 25 wychodzi nowy katalog i bedziecie kupowac..
Jakie sa koszty wysylki jesli chcialabym zamowic paczke ?
Dava   kiss kiss bang bang
26 lipca 2012 06:57
Napiszę ponownie, coby nie zaśmiecać PW xxagaxx
czy w związku z informacją, że po weekendzie będzie wiadomo co z naszym zamówieniem - czy piątek to już po weekendzie, czy jeszcze przed (kolejnym?)
wiem, że z Hooksem zawsze jest pod górkę, ale jakakolwiek informacja by się przydała :-/ lub informacja o braku informacji ;-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się