Stajnie na Śląsku

Livia   ...z innego świata
24 sierpnia 2012 10:27
Vesna, tak, byłam na kwietniowych towarzyskich ujeżdżeniowych w MOSiRze jako widz i kibic, bo jechały moje koleżanki 🙂
Kto będzie jutro w rybniku? 🙂 ja bede jako luzak 🙂
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
26 sierpnia 2012 12:00
Hej jaka jest wasza opinia na temat stajni w chruszczobrodzie koło Dąbrowy Górniczej?kojarzycie w ogole tkie miejsce?
platka   Audere est facere
26 sierpnia 2012 12:03
Czy ktoś wie gdzie można znaleźć (jeśli już oczywiście są) propozycje Mistrzostw Śląska Amatorów w skokach w Rybniku, ktore maja odbyc sie we wrzesniu?
Szukam szukam i nie mogę znaleźć, a potrzebuje informacji ; /
Jeśli mi sie nie wydaje to teraz w ten weekend były jakieś mistrzostwa w rybniku i ZR. Tylko ze ja zbierałam sie jak sie mistrzostwa zaczynały wiec nie wiem jakie to były.
Platka, nie ma jeszcze tych propozycji. Mówisz o 15-16?
platka   Audere est facere
26 sierpnia 2012 12:42
Tak dokladnie o tych 🙂
ehhh... to keidy można sie ich spodziewać?

Chce sobie jakoś zaplanowac wrzesień a tu ni słychu o tych zawodach i nie wiem czy w ogole kasowo wyrobie na nie...
Zorilla, Ty sie wybierasz? 😉
Ja się wybieram, ale też chciałabym wiedzieć coś więcej o nich.
Wstępnie wybieram się na WKKW w tym samym terminie i może może może 2gim koniem właśnie na skoki bo on i tak nie może isć całego WKKW a skoro są skokówki równolegle to czemu nie 🙂.
Wszystko zależy od kasy 🙁.
Kiedy spodziewac to ja nie mam pojecia, sprawdzam sobie na związku Waszym śląskim i tyle 🙂.
tez bym prosiła o jakies informacje na temat tych mistrzost amatorów w Rybniku 🙂 chetnie pojade
Słyszał ktoś o stajni Riding Club w Orzechu koło Tarnowskich ? Podobno wygląda super (mama się pochwaliła, że przejeżdżała tamtędy i widziała 😀), jestem ciekawa co to za stajnia 🙂
Czy ktoś robił zdjęcia w Rybniku w sobotę ?  👀
Elfik: kiedyś to była przecudowna stajnia, moi rodzice tam jeździli 😉 Teraz podobno mocno podupadło i choć mam blisko domek to nie wiem dokładnie co się tam dzieje
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
26 sierpnia 2012 21:40
Własnie słysze teraz opinie, że w Chruszczobordzie ktory sie teraz Parnas nazywa zmenili sie własciciele i jest całkiem dobrze. Konie podobno wygladaja bardzo dobrze te chodzace w rekreacji i ze sama w sobie rekreacja tez bardzo dobrze sie trzyma i prosperuje. Niestet stajnia jest mało rozreklamowana i dlatego ciezko mi zdobyc jakies inne opinie a chce tam wstawic najprawdopodobniej konia i wole sie cos dokładniej dowiedziec.🙂mam nadzieje ze znajdzie sie wiecej osob cos mogacych mi powiedziec na temat tej stajni. Ja tam byłam dwa razy i faktycznie konie wygladaja bardzo dobrze dostaja podobno do zywienia otreby i kukurydze wychodza  dwa razy w dziennie na pastwisko. Prosze o wiecej informacji 🙂
platka   Audere est facere
26 sierpnia 2012 22:05
Tez mialam z drugim koniem jechac WKKW, ale niestety rozwalil sobie powaznie noge i nie ma szans na wyleczenei do tej pory...
Kolejna sprawa to oczywiscie kasa... 🙁
Elfik mam znajomą w Parnasie więc mogę się podpytać albo prześlę ci na PW nr. gadu-gadu. Niestety często siedzi na niewidoku i trzeba mieć szczęście żeby na nią trafić  😉
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
27 sierpnia 2012 16:59
O super by było🙂bo generalnie nie wiesz jakie mam mniej wiecej zdanie na ten temat?i ma tam swojego konia tak?😀
Swojego konia tam nie ma ale pracuje tam jako wolontariusz i często tam przebywa, więc powinna wiedzieć co i jak 🙂
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
27 sierpnia 2012 17:17
Mam nadzieje ze wiecej na forum sie znajdzie osob ktore cos wiedza i maja jakas opinie na temat Parnasa 🙂
To ja może wkleję tu kawałek tego co mi napisała na temat parnasu  🙂

hm... konie na padoku są od 9-12.
20😲6:50
trzy razy dziennie są karmione
20😲6:59
sianem, owsem, otrębami
20😲7😲4
+ różne mieszanki 🙂
20😲7:31
sama je karmię i robię te mieszanki, więc mam 100% pewność co tam jest 🙂
20:16:54
hmm...


Później się zastanawiałyśmy co byś jeszcze chciała wiedzieć i nic nie wymyśliłyśmy więc jak masz jeszcze jakieś pytania to wal śmiało zawsze mogę się dopytać 🙂
Zapraszam do ogłoszeń
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie w niewłaściwym dziale
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
28 sierpnia 2012 21:50
jak sie dowiadywałam to podobno konie sa od 6 rano na pastwisku w parnasie a i był podobno okres ze dwa razy dziennie wychodziły i ze od pazdziernika tez tak ma byc.dzieki wielkie🙂chyba juz nie mam wiecej jakis pytan ale fajnie jakby kazdy kto cos wie na temat Parnasa pisał to na forumbo jest to przydatne zeby wiedziec jakie stajnie sa w poblizu i jakie maja opinie🙂
A wybiera się ktoś 28-29.09 do Arabki na MP w damskim siodle, a w sobote na ZR-A ? 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
29 sierpnia 2012 08:40
Elfik
Ja w Parnasie byłam tylko raz szukając pensjonatu, miałabym tam bardzo blisko, ale boksy to nie boksy tylko stanowiska, normalnej wielkości koń nie żaden wielkokoń nie może się odwrócić nie ocierając się zadem  🤔
To co wtedy zastałam to konie w boksach mimo wczesnego popołudnia i bardzo ładnej pogody oraz grupę dziewczynek lonżujących kulawego konia  🤔 o tyle o ile z tym ostatnim z pewnością coś się zmieniło skoro zmienił się zarządca to jednak wielkość boksów raczej nie uległa zmianie.
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
02 września 2012 22:14
Ktoś orientuje się, czy na śląsku jakieś towarzyskie zawody w skokach się szykują we wrześniu / ew październik?
Pisałyśmy przed chwilą, Rybnik 15-16.
platka   Audere est facere
03 września 2012 07:44
Niestety jak propozycji nie było tak nadal nie ma  🤔
Żeby się później tylko nie okazało, że zapisy były do 5 września ;p a propozycje 6 sie pojawią 😂
desire   Druhu nieoceniony...
03 września 2012 08:44
ponieważ 15-16.09 odbywają się też zawody WKKW to myślę, że będzie jeden konkurs amatorów lub według propozycji, jakie były na MŚl 24-26.08, z resztą - tak trudno zadzwonić do P. Bogdana Chrzanowskiego i zapytać ?  🙄  😵
Livia   ...z innego świata
03 września 2012 09:25
A ktoś może wie, co z MOSiRem zabrzańskim? lussi, wiesz coś może? 🙂
platka   Audere est facere
03 września 2012 12:39
desire MŚL Amatorów i będzie jeden konkurs amatorski? dziwne by to było...

W dodatku dzwoniłam do ośrodka gdzie będzie organizowane i dostałam info, że na razie sami czekają na propozycje
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się