konie małopolskie

montana głowa śliczna 💘 pokaż resztę 🙂
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
21 sierpnia 2012 05:12
To faktycznie może jeszcze nie mieć żadnego potomstwa. Zostaje mi poczekać, aż pojawią się u kogoś maluchy po Bajerancie  🙂 Ale najbardziej jestem ciekawa, czy będzie przekazywał maść.
to i ja pochwale się moją małopolską dziunią 🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
26 sierpnia 2012 15:14
Intryga co to? Napisz coś więcej jaki papier itd 🙂 Btw masz taki sam nick jak imię matki mojej kobylastej 🙂
Więcej dziewczyny Wam niestety o niej powiedzieć nie mogę 🙁 Klacz mam z fundacji i nie znam jej przyszłości. Fantazja, lat 12, przez całe swoje życie chodziła w agroturystyce 😉 A może ktoś coś więcej na jej temat wie? Zdjęcie z agro
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
28 sierpnia 2012 20:33
Mój 7-latek. Nidy nie będzie piękny, ale i tak bardzo go kocham. Ma za to cechy, które baaardzo u niego cenię 🙂


a co mu dolega? trochę ciałka mógłby nabrać,bo taki szczupak jak na 7latka ale ładny nie duży konik wg mnie
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
28 sierpnia 2012 20:40
Nic mu nie dolega, taką ma budowę, grubszy raczej nie będzie 🙂 Poza tym nerwowy konik. Jest bardzo suchy. Niektótre konie tak po prostu mają, próbowałam już wszystkiego 🙂 Ma okresy kiedy wygląda lepiej, kiedy indziej wygląda gorzej. Tak o, po prostu 😉 Kiedyś wyglądał bardzo źle, teraz jest całkiem nieźle jak na niego. Ma 160 w kłębie z kopytami do roboty, więc może trochę poniżej 160 będzie 🙂
tyska nie no co Ty chcesz, elegancki chłopak 😀 faktycznie taki troche szczupak, ale to najwyraźniej taki jego urok 🙂
.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
28 sierpnia 2012 20:45
Taki jest, był i będzie, grzbiet ma w porządku 🙂 Zdjęcia są trochę za bardzo wykontrastowane, dlatego wydaję się być taki "ostry". Też na to zwróciłam uwagę 😉
na pierwszych dwóch zdjęciach plecy wyglądają dziwnie, ale siwy stoi tyłem w dołku. nie jest może najpiękniejszy, ale brzydalem też nie jest 😉
I ja do wątku dołączę z moim-nie moim siedmioletnim młp - Elf po Vis Versa z matki po Kwartecie i kilka zdjęć z ostatnich zawodów 🙂




fot. Ewa Imielska-Hebda

oraz jedno świeżutkie z jazdy 🙂
.
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
31 sierpnia 2012 21:55
Lychee śliczny!
mojego matka też po kwartecie 🙂


edit. : zdjęcie  + rozwinięcie skrótu myślowego 😉
Vanilka jego parkurowa przebojowość mnie do tego zmusiła i wreszcie nastał powiedzmy spokój, a koń zaczął się na robocie skupiać a nie kolorach płotków czy bannerów otaczających parkur 😁

Sanndy dziękuję  :kwiatek:
.
Z nóżkami jak zwykle marnie, bo wiszą okropnie, a swoich sił na czworoboku spróbujemy we wrześniu 💃
Lycheenóżki ma po tacie  🤣 Vicek skakał jak żaba, ale skutecznie  😉
E tam galopada guzik prawda, zobacz jak nóżki zwija Harbuz, Halogen, Awans  😉 Nasz Junior i Wasz Johnnie też raczej nie z rodziny wiszących 😉
lychee
Śliczne zwierzę 🙂
armara ale samemu Vickowi wisiały  🙂
A gdzieś ty go widziała skaczącego? Jeśli masz jakieś fotki to podziel się, będę bardzo wdzięczna, bo mnie to zaciekawiło 🙂
widziałam go duzo razy na zawodach pod Madkiem Frygą 🙂 ale to były czasy bezaparatowe jak miałam 8 może 10 lat  😉


Szczęściara. Nie wiedziałam, że on u nas startował.
no pewnie, że startował  🙂 m.in widziałam go w Kozienicach 🙂

edit. z tego okresu pamiętam jeszcze m.in Big'a po Grey'u
Malopolski czort:
to Brandy?
Tak Brandy, zwana Brenda - Menda 😉
tak patrze i ta moja małopolska niunia taka licha przy tych waszych maszynach..  😡
Jak na konia w kondycji startowej (tak wynikało ze wpisów w kąciku skoków przynajmniej) to raczej nieciekawie, zwłaszcza grzbiet 🤔

Też tak sądze. Zad również bardzio słaby i nogi zaczynają wyglądać nieładnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się