Kącik Małolata...:D

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
08 października 2012 15:59
A ja pojechałam rano na Niekłańską na badania krwi i...zawróciłam do domu. Jak już co do pobierania krwi jestem starym weteranem, tak pierwszy raz w życiu się tak źle czułam po.. 🤔
Mnie czekają jutro badanka bo dzisiaj rano znów było mi słabo... Spałam chyba razem jakieś 15 godzin.
Brr, nie cierpię jesieni.  🙄
Nie lubię jak ktoś mi mówi, że konie to strata czasu i pieniędzy, strasznie mnie to drażni.
Zresztą to ja tracę kasę, a ta osoba więc nie rozumiem wtrącania się tu gdzie się nie powinno.

W piątek mamy wolne, miło : > I prawdopodobnie w czwartek będą skróty, co jest też bardzo miłe  👀
Rydon umiesz dobić :<
ja mam chwilowo dość. Ta pogoda...  😫

[sub]jest poniedziałek, a ja już ogarniam weekend[/sub] 😂                                            a to jeszcze długa droga  🤔
Oj tam zaraz dobić ; )
Jak pomyślę ile mnie jeszcze czeka do tego, aby wypocząć (święta chyba dopiero) to najchętniej bym z łózka nie wyszła w ogóle.
A ta nasza szkoła to serio ciężka psychicznie jest...
jutro mój znienawidzony dzień tygodnia, wtorek  😵 najwięcej lekcji, wstawanie o 5.30, nudno, do konia jeszcze po lekcjach trzeba jechać...

...ale nie wyrzucają mnie ze szkoły, na szczęście  💃 💃 🏇 😎 🤣 👀 😜 😜 😅 🥂
przepraszam za ilość emotek, ale okropnie się o to bałam i jak dowiedziałam się, że zostajemy to myślałam że zacznę piszczeć ze szczęścia :P
a ja zamówiłam sobie taki oto portfelik

piąteczka z geografii wpadła (podobno z niej zawsze się dostaje pałe)  😁 i 4+ z biol najlepsza ocena w klasie
a ja właśnie maluję pazurki  😀iabeł: ciekawe ile nauczycieli mnie jutro ochrzani  🏇
no nic, jakoś sobie musiałam humor poprawić.
anioleczek na jaki kolor? 😉 ja się zastanawiam właśnie między ciemnoszarym a jasnoszarym  😁
konwalia  hmm, taki pastelowy róż.
Chciałam krwisto czerwone, bo ładne, długie pazurki wyhodowałam, ale wolę nie ryzykować  😁
raz się żyje  😁 zależy w co jutro się ubierasz 😉
haha, chyba dresy xD
Albo się postaram i coś wymyślę na 'słodko', żeby do pazurów pasowało.. Ale mi się chyba nie chce  🤣
Ahh to moje lenistwo!
Ja w środę krótsze lekcje i piąteczek wolny  😅 (najlepiej, bo w piątek mam 8 lekcji, a tak to się wyśpię i w ogóle  😀 )
Ale jutro mam taki dzień, że szkoda gadać. 3 sprawdziany i kartkówka...
Umrę przed końcem tygodnia.

Jeszcze jak zwykle kłócę się z przyjaciółką i to mnie w ogóle dobiło już.
konwalia za co chcieli Cię wyrzucić?  😁
wlasnie, konwalia? 👀
Przejrzałam wszystkie zdjęcia z Ursynalii jakie znalazłam, tylko 2 zdjęcia znajomych znalazłam, mnie jak zwykle nigdzie 🙁
Dzięki dziewczyny, zawsze niezastąpione jeśli chodzi o pomoc w wyborze. Biorę jasny.

Właśnie skończyłam lekcje, a w zasadzie to nie zrobiłam jeszcze wszystkiego. Recenzję z angielskiego zostawiam na długą przerwę.
dzisiaj pierwsza pała 😵 ze sprawdzianu z historii, po prostu nic nie umiałam, a z kolei druga grupa miała proste pytania 🙄
U mnie też przyszedł czas na pierwszą pałę.
Uwaga, nie z matmy, z której byłam pewna 1 (a dostałam 2, jestem w szoku haha) a z przedsiębiorczości, której uczenie sobie wczoraj odpuściłam na rzecz biologii, sprawdzianu z niemieckiego i dwugodzinnej pracy klasowej z polskiego. Są rzeczy ważne i ważniejsze, a przedsiębiorczość zawsze można poprawić.
Przyjaciółka ma urodziny, wróciłam szybko z zabiegów, upichciłam jej nalesnikowy tort stojąc ponad godzine w kuchni, umyłam włosy, ogarnęłam sie, o 19 mialam byc  u niej bo "poszła do kościoła" przed wyjściem do niej dzwonie a ta mi mówi że z kościoła wychodzi i bedzie za godzine (co z tego że w tle drą sie znajomi) wiec dziś sie nie spotkamy
Komu naleśnika bo mam aż za dużo?
Alabamka, ja chcę!
Eh, ludziom nie można ufać jak widać...
Ja już nieraz przejechałam się na koleżankach...

A u mnie dziś dobrze, 4 ze sprawdzianu z geografii do którego się nie uczyłam i 5 z polskiego z prezentacji.
Gorzej tylko, że zaczęła już sprawdzać sprawdziany z oświecenia i już wiem, że muszę poprawiać (jak masz mniej niż 3 ze sprawdzianu/kartkówki to musisz pisać jeszcze raz)... ;/.
Mi po prostu przykro bo nawet ojciec do mnie przyszedł i mówi, że tyle to robiłam to szkoda nie dać ale no. Mogła mi od razu  powiedzieć jak sie pytałam czy będzie w domu, ze nie ma dziś czasu.
Trudno, ogarne przynajmniej Idzie dziś już zdjęcia
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
09 października 2012 18:34
Eh, ludziom nie można ufać jak widać...
Ja już nieraz przejechałam się na koleżankach...


Przechodzę właśnie to samo. Zakończyły mi się wszystkie "stare" znajomości. Przyjaciółka mnie potraktowała mocno po chamie i nie chcę mieć z nią nic wspólnego. 🤔
a mama musi mi podpisać sprawdzian z tą pałą 🏇 pewnie będzie gada 'że się nie uczę etc.', akurat się uczyłam najbardziej z tych trudnych tematów, których nie rozumiałam, a on dał proste 😎 😎
Zjadłam kawałek i jest już ok bo jest pycha : ), akurat przysłała mi smsa że prawie jest w domu ale do 20 i tak miałam czas.
Zapomniałam wam sie pochwalić, ja siedziałam na koniu! 😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
09 października 2012 18:56
Alabamka, chce dowodów! 😀iabeł:
Ale bym zjadła przez Ciebie ciasta, Alabamka, ! Ojj.
Hermes, Kurcze no, nie mam żadnych, jedynie Model i Ida mogą potwierdzić 🙁
Sisisa, zapraszam 😉
Alabamka, chyba mam trochę za daleko ;(.
A ja ostatnio zrobiłam dla taty sernik czekoladowy. Pycha był!
Ale jak zwykle mam ochotę na chałwowca ;D.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
09 października 2012 19:07
Sisisa, podaj przepis na sernik czekoladowy! 😜

A ja sobie piszę na fb z moją wychowawczynią o jej fryzurze ślubnej 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się