Stajnie na Śląsku

Vicodin ja jestem w posiadaniu przyczepy jednokonnej  która wynajmuje jeśli ktoś jest zainteresowany info pod nr tel 666 016 304 Magda 🙂
Zna ktoś może jakąś stajnię blisko (najlepiej w)Rusinowicach albo Koszęcina? Często tam ostatnio bywam, ale jakoś nic się niedowiedziałam.
Ktoś się wybiera do Zbrosławic?
Donia Aleksandra , na skoki czy ujeżdżenie? Jeśli na ujeżdżenie to ja 😀
ja o najbliższym weekendzie mówię, czyli skoki 😉 
W Bolęcinie, czyli Małopolsce, ale prawie Śląsku 3go listopada będą towarzyskie zawody hubertusowe 🙂
Skoki, konkursy tatarskie itp 🙂 Więcej info na PW 🙂
Ruda77 ja też!  🏇
czy ktoś się orientuje kiedy odbędzie się hubertus w Sławkowie??
efeemeryda   no fate but what we make.
26 października 2012 21:38
W Sławkowie jest 3.11  :kwiatek:
Ruda 77 a czy już wiadomo , czy z okazji hubertusa 3.11 będą jakieś mini skoki?pisałam do Oli.A , ale bez odzewu.
Donia Aleksandra , we wtorek mogę się spytać dopiero, bo wyjeżdżam na weekend 😉
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
27 października 2012 16:14
Witam bardzo potrzebuje numeru do stajni w siemianowicach śląskich deresz, ponieważ pilnie musze znaleść domek dla mojego konika zewzględ na warunki panujace w mojej stajni 🙂 a ma ktoś zdanie na temat stajni w sosnowcu w milowicach?prosze was o jaies szybkie informacje
efeemeryda   no fate but what we make.
27 października 2012 16:37
moja znajoma tam stoi i jest zadowolona, konie zadbane, stajenny w porządku, jest tylko chyba problem z padokami, że za małe, ale jak potrzebujesz coś na cito, to na pewno się nada  :kwiatek:
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
27 października 2012 16:51
Bardziej mnie te smiemianowice interesuja,mam wypowiedzienie miesięczne a dopiero jutro wypowiem umowe wiec mam troche czasu na szukanie🙂a sa tam duze boksy w tych milowicach?i cos o atmosferze wiesz?
efeemeryda   no fate but what we make.
27 października 2012 16:55
Wydaję mi się, że boksy są spore, a atmosfera w porządku, nie pamiętam dokładnie, ale znajoma jest zadowolona  😉
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
27 października 2012 17:33
Bardzo prosze voltowiczów o pomoc z ta stajnią w siemianowicach (deresz) bo nie moge znaleśc w internecie numeru telefonu ani meila🙂
desire   Druhu nieoceniony...
27 października 2012 19:15
Elfik, 32 73 06 800  nie wiem czy nadal aktualny.  :kwiatek:
efeemeryda wielkie dzięki, jeśli nie nastąpi pogodowy Amagedon, to chcemy wyskoczyć z koninami na cały weekend do Pan de-Rosy 😉 fajnie, że akurat w tym terminie wypada hubertus 😅
efeemeryda   no fate but what we make.
27 października 2012 19:37
My z Tabuna jedziemy ekipą  😅



ps. są jeszcze wolne konie do wynajęcia
Donia Aleksandra, mam znajomych w Lędzinach, których dzieciaki zostały zarażone konikami przez ciocię ;P i chętnie by zobaczyli huberusa... u Was juz był czy dopiero będzie? 🙂
Potrzebuje osoby , ktora bywa w klinice w gliwicach, badz okolicy
Vesna my nie organizujemy hubertusa. 3.11 odbędzie sie w Arabce, Dziećkowice
desire   Druhu nieoceniony...
29 października 2012 17:28
robię małe rozeznanie - mógłby mi ktoś podać na PW ile kosztuje pensjonat u Marka Szwedy ?  (i co jest w cenie? )
Vesna my nie organizujemy hubertusa. 3.11 odbędzie sie w Arabce, Dziećkowice


dzięki 🙂
W Janowicach obok Bielska-Białej buduje się nowa stajnia,bardzo fajne warunki bedą,ale niestety bez hali puki co;/  Ponić ruszają z pensjonatem od grudnia.
Więcej na priv.
Może mi ktoś coś powiedzieć o stajni Areta ?? Najlepiej na PW  🙂
9go listopada w Bolęcinie odbędzie się egzamin na złotą odznakę. O 17 🙂
platka   Audere est facere
30 października 2012 14:12
Zorilla nie wyobrażasz sobie jaka to dla mnie wspaniała informacja, że właśnie w ten dzień 😀
No to bardzo się ciesze  😉
Ja się jeszcze zastanawiam. Ale chyba poczekam kolejne 2 lata na następny egzamin 😀
platka   Audere est facere
30 października 2012 18:33
Ja uznałam, że spróbuję 😀
Jakby co to będzie sie z kogo pośmiać (czyt, ze mnie)  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się