Kącik Małolata...:D

Eeej, małolaty możemy kiedyś zrobić konwersacje na skype! 😀 Kto się pisze?
vicke   Marzeniami żyłem jak król
30 października 2012 16:29
Ja 🏇
Jaaa  😅
A ja nie, bo skype nie mam  😂
Gadulec jeśli już!
anioleczek to instaluj! Ja jutro kupuję nową kamerkę z mikrofonem, więc myślę, że jak uzbiera się ponad 6,7 osób, to będzie fajnie 😉
vicke   Marzeniami żyłem jak król
30 października 2012 16:33
Gadulec tez moze byc.
Z Wami wszedzie!
😍  😅
Tylko że jak skypie konwersacje prowadzi więcej niż 3 osoby to nie można mieć chyba(?) kamerek  🙁
Kamita no chyba właśnie tak 🤔 Damy radę jakoś!
vicke   Marzeniami żyłem jak król
30 października 2012 16:38
Jak jedna osoba ma wykupione cos tam to wtedy chyba wszystkie moga miec.kamerki niezaleznie od  ilosci osob.
Ale pewna nie jestem  🙄
fajny pomysł z tym skypem piszę się jak tylko wyzdrowieję  😁

W ogóle małolaty super miałam dziś dzień! 5 z wosu, 5 i 4 + z historii i wreszcie wybrałam liceum (no taki głównym, przewodni pomysł, ale chyba na nim pozostanie)  😜
Jutro ostatni dzień!! 😜 I na dodatek dowiedziałam się że mamy zastępstwo za fizykę i nie piszemy polaka, bo za wolno nam idzie obrabianie materiału.  😍 😜 A tak poza tym jak zmieniałam podpis to zauważyłam, że ignorują mnie 2 osoby a nie wiem komu za skórę zalazła.  😡
Ja chce skype 🙂
Alabamka coś tu tak smutno bez twojego avka. 🙁
anioleczek gdzie na śląsku mieszkasz? 😀 

ja też na skype się piszę 😉
Jejuu, ile chętnych 🙂 Okej, ogarniemy to jakoś. Może pod koniec weekendu?
Alabamka coś tu tak smutno bez twojego avka. 🙁

Na poprawę humoru : [[a]]http://kwejk.pl/obrazek/1313187/pi%C4%99kno-%C5%BCycia.html[[a]]

A co do skype to sie cale wakacje zbierałyśmy ale jak to ktoś ogarnie to chętnie, chętnie
genialny ten kwejk *.*
patt140 w sumie to już opolskie jestem, a nie śląskie  🏇 Ale można powiedzieć że racibórz. A co, czyżby blisko Ciebie?
Ogłupiałam na punkcie 2 szkół (które sa w jednym budynku), tylko że one są płatne, na pewno nie pójdę. Tam jest idealnie, mogłabym siedzieć nawet do 20  💃
Na dzień otwarty pójdę sobie powzdychać
Alabamka jakich szkół? 😀
Rzeczywiście jakoś tak inaczej bez Twojego avatara!

Ale padnięta jestem, jeszcze tylko jutro.

Założyłam bloga, myślicie, że to głupie? To ma być taka moja skarbnica wiedzy włosomnianiaczki, więc chyba nic w tym złego? Sama już nie wiem, mam wrażenie, że to głupie  🤔wirek:
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
31 października 2012 05:32
Ja też chcę na Skype, ja też!! 🏇
Fajnie by było gdybyśmy to zorganizowali. 😉
Ja się za to nadal nie mogę przestawić na ten czas i wstaje o 6...Dzisiaj za to idziemy do kina i zostaną nam dwie lekcje.
C wczoraj przesadził...Byliśmy z JEDNĄ kobyłą na hali, a ten nie mógł pohamować swojego testosteronu... Tak mi odwalał, że masakra.Chwile pogalopowałam i wsio.Po prostu cham jeden próbował mnie wysadzić z siodła. 😫

to ja tez chcialabym na skajpaja. 💃
alabamka jakie jakie?  😅
Alabamka, widziałaś ich plan lekcji? 11 godzin dziennie? Masakra jakaś :P.

Heval, to baardzo dobry pomysł, sama mam takiego bloga, piszę go tylko dla siebie, chyba nikt tam nie zagląda... Daj lineczka.
Alabamka, widziałaś ich plan lekcji? 11 godzin dziennie? Masakra jakaś :P.

u nas w "zwykłym" lo tyle mają 😉 to tylko jeden dzień, tygodniowo wychodzi około 40, u nas pierwsze klasy miały 43 i nie narzekał nikt 😉

wreszcie koniec tego tygodnia 😵 lecę do łóżka i seriali 😁
wreszcie koniec tego tygodnia 😵 lecę do łóżka i seriali 😁


Co oglądasz?  😁 
Alabamka, widziałaś ich plan lekcji? 11 godzin dziennie? Masakra jakaś :P.

Tak, widziałam wszystkich plany lekcji tam 🙂
Matko, wyglądam jak dziewczynka w końcu, według taty  😁
Arroch, wszystko jak leci, nadrabiam House'a od początku i jakieś inne głupoty 😁
To co z tym Skype? jak też chcę  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się