Kącik Małolata...:D

Kamita ja dzisiaj dostałam, ciekawe skąd, skoro dopiero zaczęłam się udzielać, po półrocznej przerwie..
Aaaaa nie pozwólcie mi kliknąć, nie pozwólcie. 😜
Nie pozwalam bo ja choruje na te same  🤬
Nie ma mojego rozmiaru, serio faceci nie mają rozmiaru 40? 😵 Teraz będę musiała ich szukać gdzie indziej. 👀
Alabamka, gdzie Twoj avatar? tak jakos u Ciebie pusto.. 👀

spadam powtarzac chemie i jeszcze hiszpanski ogarnac.
glowa mi peka, klade sie zaraz. ladnie prosze o kciuki jutro, spraaaawdzian mam, nie moge zawalic! 🙄 :kwiatek:

Chyba że Żywiec i THK, ale mam wątpliwości.



jak podejmiesz decyzje, pisz !!  😜
mieszkam niedaleko  😉

ja bym w życiu nie odważyła się wyprowadzić w tam młodym wieku z domu.
Może dlatego, że nie musze gotować?  😁 

jak tam poniedziałek? szkoła i do teraz gram w Metina z kumpelą  😂
i może sie pokaże?  👀 fotka z Markiem, z soboty 😉  (w sumie to juz z niedzieli  :hihi🙂
Znalazłam swój rozmiar. Muszę je mieć. 😍

Jak dobrze, że w tym tygodniu długi weekend. Ominie mnie czwartek na uczelni i 3 godziny ćwiczeń z matmy. Nawet nie wiecie jaka to męczarnia. 😵
Nie ma mojego rozmiaru, serio faceci nie mają rozmiaru 40? 😵 Teraz będę musiała ich szukać gdzie indziej. 👀

Moje poszukiwana wymarzonych high topów sie kłaniają. Wchodzę do sklepu, zestąpiły z nieba, stoje i sie gapie, w końcu pytam czy jest mój rozmiar "nie" a może..." nie" a jaki jest najmniejszy? "42"  😵
losieq, nie mogłam sie zdecydować to nie ma żadnego 😉
Allegro jest niezastąpione. 😎
Uwierz, tam też przeszukałam wszystkie (ponad 100) strony i tych co chciałam nie było, szukałam codziennie przez jakiś miesiąc, w końcu kupiłam troche inne ale podobne.
Następnego dnia dostałam od przyjaciółki smsa, że mnie przeprasza ale tak jej sie spodobały, że właśnie wraca z takimi samymi ze sklepu  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 października 2012 21:21
Aaaaa nie pozwólcie mi kliknąć, nie pozwólcie. 😜

klikaj!

mania, idziosława, vicke - dziękuję  😡
Dzięki za pozwolenie, będę miała mniejsze wyrzuty sumienia. 🙂 Teraz tylko muszę się przebić przez mur niechęci taty do takich butów i poprosić, żeby zrobił przelew.  🥂
patt, widzę mistrzów drugiego planu 😂

chyba troszkę zaspałam i mogę się ze wszystkim nie wyrobić 😁 trudno. nie przeżyję dzisiejszego dnia 😵
Alabamka powodzenia!  :emota200609316:
a ja siedze w szkole i się nudze :/ pospałabym. 

powodzenia na olimpiadzie! (czy co to ten konkurs?)
Ja mam dość. Weźcie mnie na dobrą imprezę, z fajnymi chłopakami! Albo na stajnię, w fajny teren...
Dlaczego zawsze jak zaczyna być okej, to się wszystko pieprzy?  😵

No nic, idę sprzątać i pomyśleć co tu upichcić, bo to już za piętnaście trzecia prawie...
hihi 😀
ja dziś cały dzień przysypiam  🤔 niezapowiedziana kartkówka z polskiego i historii...
jeszcze tylko jutro i wolne! jakie plany macie?  💃
Ja jutro idę zbierać cukierki 😁 I męczą mnie, żebym na cały długi weekend przyjechała na imprezę, ale to nie wiem jeszcze.
Po co w ogóle ludzie wymyślili coś takiego jak obietnica? Mam wrażenie że i tak większość nie wie co to jest. Są pozbawieni jakiejkolwiek empatii, zapatrzeni w siebie, nie myślący o tym, czy może akurat choć raz zrobić coś dla kogoś, a nie tylko patrzeć na swoje własne szczęście.
Skoro tak, dostosuję się do reszty. Może stracę jeszcze więcej, niż straciłam, może coś zyskam.




Kto się zgadza i sądzi tak samo, łapka w górę! Nosi mnie strasznie, najchętniej rozwaliłabym komputer. Albo telewizor. A najchętniej siebie.  😫

Faktycznie, jutro święto dyń... Zapomniałam na śmierć. Spędzę w domku, z czekoladą. Albo raczej w samochodzie z słuchawkami w uszach...  🤔
anioleczek97 nie smutaj, dobrze bedzie  :przytul:
ja mało co obiecuję, bo mało mogę. Ale jak już obiecam staram się tego dotrzymać, mimo wszystko.
a tak z ciekawości. Co dla was, dziewczyny, ważniejsze?
Związek czy przyjaźń?






edit; wyedytowałam cały post, bo jednak za bardzo się rozpisałam i za bardzo zaśmiecam ten wąteczek moimi problemami. A powyższe pytanie mnie zastanawia od dłuższego czasu. Właśnie negocjujemy na ten temat z Vicke  😉
ja pierwszy konkurs mam z polskiego- 12 listopada. później 22 z geografii 💘 i 27 z matmy, będę musiała się zerwać z wycieczki, bo akurat wtedy mam wymianę. no ale już wszystko ustalone 💃

jestem koszmarnie zmęczona 😵 zaraz kładę się do łóżka z serialami 😁
Moje plany na jutro to skromna impreza, skromna bo z 2 osobami  🤣 ale za to najważniejszymi w moim życiu.
anioleczek dla mnie hmm, chyba przyjaźń, choć nie jestem pewna bo nigdy nie musiałam pomiędzy tym wybierać, a tak na prawdę w związku (nie licząc ''związku'' w pierwszej klasie podst.) nigdy nie byłam. 😉 ale myślę że przyjaźń jest ważniejsza, szczególnie w młodym wieku.
nie smutaj  :kwiatek: wpadaj jutro do mnie i posmutamy razem  😉.

Muszę jechać na zakupy na jutro, a nie mam siły podnieść się z łóżka..  🙄
Kamita01 z miłą chęcią bym wpadła, bo nawet jadę w stronę Wawy, ale niestety jeszcze dalej, bo pod Mławę.
vicke   Marzeniami żyłem jak król
30 października 2012 16:04
anioleczek.97 WBIJAJ DO MNIE JAKOS!  😜  😍
Vicke NAWET NIE WIESZ JAKBYM CHCIAŁA!

Może w końcu bym nie smutała całymi wieczorami i nie beczała do poduszki. :P
vicke   Marzeniami żyłem jak król
30 października 2012 16:12
Ja bym Ci dala beczec! Uwazaj bo.
Chyba ze smiechu! 😜
Oj ogarnie sie cos xD
Mlawa jest tylko 100km.ode mnie 😵
Trzeba się ogarnąć i wybudować wielki dom małolat i wszystkie tam zamieszkamy  😎
Vicke a ty się podobno miałaś pierwiastków uczyć! A nie na kąciku małolata siedzieć. :*
A tak wgl, to bardziej mogę sprecyzować Dzieżgowo  🏇 To jest oczywiście gmina, bo samej wsi nawet na mapie chyba nie ma...
Ehhh, przekichane.


Ja chcę taki dom! Albo pozytywnie zakręconą małolatę ze śląska albo opolszczyzny, któa ma ładnych kolegów i cierpliwość do mojego lamentowania.  😉
vicke   Marzeniami żyłem jak król
30 października 2012 16:21
kamita dobrze gada. Polac jej! 😁 🥂
anileczekale ale... Ale... Ja na komorce siedze. A pierwiastki wkuwam!  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się