Końska rewia mody cz.VI (2012)

anai, hahaha... piekne sa te czapraczki. Też mi ten jasnoszary po głowie chodzi, ale zastanawiam się czy to nie lekkie przegięcie jednak.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
10 listopada 2012 10:40
faktycznie bardzo fajne. eleganckie 🙂
za różem nie przepadam, ale jeśli ty lubisz anai, to wiekiem konia bym się nie przejmowała. mój 11 latek smiga w eskadronie limegreen  😁 dopiero ostatnio uświadomiłam sobie jak komicznie to wygląda  😍
wątek zamknięty
Klami, no właśnie... One tak bardziej na kucyka pasują 😉 Wczoraj byłam w okserze z moją córcią,  wybrała mi fajną kopystkę-jasnoróżową w czerwone kwiatki, więc klimat ten sam 🙂
Edit: ekuss, bardzo fajnie Frigg zarówno w derze maritim, jak i w tym kantarze. Wrócił mi ostatnio sentyment do klasycznych odcieni i połączenia bordo/granat/biel bardzo mi się  podobają. A poza tym, to nie dziwie Ci się, że masz ochotę na wszystkie  zielone czapraki, one bardzo Twojemu szport kucykowi pasują  😍
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
10 listopada 2012 11:14
Jade tramwajem z upolowanym seasam/ peacock/ navy. 😂

W sklepie wszystko wygląda 100 razy lepiej i baaardzo trudno sie zdecydować, spędziłam tam chyba z godzinę... 😵

Wielki szacun dla Pana z Horse- Trade'u  :kwiatek:

Edit: zachorowalam na jeszcze jeden pad, zrobiłam nawet zdjęcie. Co to takiego? Kolor w rzeczywistości jasniejszy, ale obłęd do kwadratu  😜
wątek zamknięty
maison, to jest ES Design Chili Red, boski 😉 miałam, sprzedałam, bo za długo już był w pace 😁 istny kameleon




wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
10 listopada 2012 11:31
Obłęd! Teraz sprzedaje wszystko co mam i zbieram, ten będzie następny!  😜
wątek zamknięty
maison, noo, on jest boski, troszkę żałuję, że sprzedałam, ale bywa, będzie następny 😉
wątek zamknięty
maison dobry wybór  z tym seasam-pecacock-navy😉 a pamiętasz może jakie jeszcze stripe - in mają w horse trade? bo jakoś nie mam kiedy się wybrać żeby zerknąć

edit: a ja Wam powiem, że mi się albo podoba wszystko albo nic, tzn podoba mi się dużo ale tak sobie, a nic co wydawałoby mi sie, ze będzie naprawdę fajne... a szukam czegoś dla tego gniadego z jednej strony żywego, odzanaczajacego się, a z drugiej troszkę elegantszego, mam na oku jednego stripe in ale nie wime czy go gdzies dostane (smaragd/white/sahne).

Jaka konstrastowa kamówka widziałąby Wam się przy granatowym czapraku?
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
10 listopada 2012 11:43
Magdzior, szmaragd był na pewno 😀 był jeszcze szaro- czerwono- granatowy (?) I olive tez na pewno.
Do granatu mnie zawsze pasuje biel i czerwień... ;p

Nirv- żałuj! Dzieki za fotki 😉
wątek zamknięty
maison ten szmaragd był?

muszę sie tam przejechac w takim razie wkrótce🙂

a co do czerwieni i bieli mi wlasnie też≤ ale tak jeszcze o złotym myśle, ale nie wiem czy to nie za duzo, bo znalazłam fajną stronę gdzie mozna sobie robic wizualizację czapraków equiline http://personnalisables.mon-cheval.fr/fr/configurateur/composition-existante,2387.html i się bawię🙂 Bo mam jeden własnie ten equiline i tak wczoraj właśnie na niego patrząc zdałam sobie sprawę, że ma dobre 4-5 lat przez długi czas był moim jedynym czaprakiem więc nieoszczędzany w ogóle, prany co chwile i trzyma sie super! Nic się nie odksztłałca, jedynie przy popręgu już jest wytarty ale poza tym go uwielbiam i zastanawiam się czy zamiast cottona/niciaka nie sprawic sobie drugiego equiline granatowego🙂
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
10 listopada 2012 11:50
Tak, ten! 😉
Wiem, bo to ten co mi sie tak nie podoba  😁
wątek zamknięty
o no to dobrze wiedziec, no co ty nie podoba ci sie? a mi sie bardzo podoba z racji, że wlasnie ma zielony i to taki fajny mocny no i biały co czyni go przez to fajnie odznaczajacym się i eleganckim, na zawody o takim mysle🙂 ale narazie to ja mysle o wielu rzeczach🙂
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
10 listopada 2012 11:56
Jakoś nie moge sie do niego przekonać.
Jak wroce do domu to obczaje tą stronę i powiem Ci, co sądzę. A musisz tak siedzieć w tych granatach?  😉
wątek zamknięty
🙂 w sumie nie muszę, ale znudził mi się ten, który mam, w ogóle cos mi sie wszystkie zaczełī nudzic i chce je powymieniać dlatego tak tu siedze i marudze😉

No bo jaki oprócz granatu na skoki na zawody by pasował żeby był w miarę klasyczny, elegancki i pasował mi do granatowego fraka (jeszcze czarny mi chodzi po głowie, albo TEN granat ale musiałabym na zywo zobaczyć jaki ciemny jest), ewentualnie jakiś biały/brązowy.
wątek zamknięty
Magdzior, do granatu złoty sznurek lub lamówka pasują nawet bardzo. Mam jeden granatowy aksamitny czaprak ze złotym sznurkiem i wyglada elegancko.
wątek zamknięty
maison,  pobiłaś chyba rekordy wielkości zdjęcia... nie mieści się na wysokiej rozdzielczości nawet 1/2 zdjęcia :o

nikt nie widział na żywo kantarka raspberry? 🙁

wątek zamknięty
Isabelle, nie wdziałam jeszcze żadnego kantaru z next generation. Mi się petrol na fotkach katalogowych podoba.
Mam  (komórkowe) zdjęcie mojego obecnie ciemnoszarego 😉 konia w derce royal blue/navy:
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
10 listopada 2012 15:50
Isabelle przepraszam, ale wtawialam z telefonu i nie wiedziałam jak wyjdzie. Poprawie w domku 🙂
edit: zmienione 😉

Chyna naprawdę niedługo do mnie wpadnie, urodzinowo  💘
wątek zamknięty
anai, pięknie Twój koń w niej wygląda! też miałam tą derę, dopóki mój dziad stwierdził, że jest za ładna i trzeba ją porwać, nad czym do tej pory ubolewam...:/ może uda mi się ją jeszcze jakoś załatać, choć brakuje kawałka materiału - pewnie smaczny był  😉
wątek zamknięty
Wiem, że to ES, ale jaki kolor to już pojęcia nie mam, ale uwielbiam tą kolorystykę  🙂

wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
10 listopada 2012 17:03
Amarotsa, to jest brandy/ebony 🙂
wątek zamknięty
Trochę kiepsko wyszedł na zdjęciu, ale to po ponad godzinnej sesji i wyjechał trochę. Do dziś dzień nie ogarnęłam siodłania z tymi ES'ami.. tu mi się marszczy, tam ucieka...  Jednak uwielbiam ten kolor.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
10 listopada 2012 17:11
to dziwne, bo one sa akurat profilowane... jesli to nie wina siodla (spod zle dopasowanych czapraki bardzo czesto wyjezdzaja), to moze wpowinnas sprobowac siodlac tak, zeby robic taki "dziubek" nad klebem?
wątek zamknięty
Kujka - Siodło mam dopasowane, ale nie na tip top niestety. Wciąż szukam idealnego siodła dla nas, ale nie łatwo kupić dla barok'a. Jednak nie ma tragedii, spróbuję siodłać z "dziubkiem" może wyjdzie lepiej.
wątek zamknięty
kucyk (który miał być ładny ale nie dal się ogolić  👿 ) w:
łezce Mint

łezce White z Royal/Navy?

Anky Petrol (tu już turbo kucyk miał troche dość i jeszcze ktoś mi wlazł w kadr  👿 )

za duze foty!
wątek zamknięty
Zobaczyłam, że w Polsce można dostać eskadrony exclusive (KLIK) i teraz mam dylemat, dla ciemnogniadej brać raspberry czy winterreda?  😜
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
10 listopada 2012 18:12
A ja mam grubasa w aubergine... chwilowo trochę niewyjściowo wyglądamy z tym tłuszczem xD

wątek zamknięty
Ja dzisiaj w końcu rozdziewiczyłam pomarańcza mojego 😀 zdjęcie telefonem, szmatocholiczne będą może jak Burza znajdzie czas na sesję jakąś 🙂

wątek zamknięty
Amarotsa, MMVH cudooooo  💘
Nirv cudownie Pamsikowi w tym esie. Teraz zastanawiam się czy Klaczynka nie powinna mieć takiego 😀
wątek zamknięty
MMVG,  cudo! zapiszę się do fan klubu Twojej bestii...

czy jest taka różnica w odcieniach miedzy owijkami a czaprakiem, czy złudzenie?

ekuss, co Frigg ma tak wychapane przy ganaszach okropnie? i na szyji, głównie przy grzywie takie kępy? tak u Was się goli specyficznie?  a kolor jakos szału nie robi, macie fajniejsze 😉

wilczyk, w mincie superowo!

Amarotsa wez schowaj grzywacza, zawstydzasz wszystkich 😉 wyglądacie obłędnie!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.