kącik skoków

To już pojechałam do Leszna  👿
Forta, jechać to średnio, ale lubię Leszno czy Jaszkowo. Kwotowo nie wynosi mnie to jakoś koszmarnie więcej niż ZR, na które i tak od nas trzeba zazwyczaj gdzieś dość daleko dojechać i nocować, a ZO jest trzydniowe, ergo mam nie dwie możliwości przejechania N, a trzy. Podłoże dobre i parkury rozsądne. Nigdzie bliżej ZO nie organizują. A ZR nie dość, że jest mało, to podłoże często pozostawia wiele do zyczenia, a parkury są często stawiane z, nazwijmy to, nadmierną fantazją.

wichrowelove, oo.. to jest w grudniu CSN w Jaszkowie, nie widziałam w kalendarzu. Czy co to za zawody?

Dramka, co sie stało ?
Klami miało być CSI2* ale zważywszy na to, że zgłosiło się mało zagranicznych zawodników zmienili na CSN + ZR  😉
wichrowelove, o fajnie. Dzieki za info. To mam teraz konkretną rozkminę gdzie jechać.
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
14 listopada 2012 05:49
wichrowelove, dziękuję za odpowiedź. :kwiatek:
Kurczę tak się przyczepiłam tego Jaszkowa, że koniec. 🤣

sa gdzies wyniki z u Robsonow?  👀
Na razie nie widziałam, ale tez na pewno późno skończyli. C miało się zacząć najwczesniej 20.30.
Dzieki, ja juz pomyslalam ze cos mi sie pomylilo🙂
Zaraz zaraz.... tak własnie patrzę w kalendarz.

ZO w grudniu (14-16.12) będą jednoczesnie w Lesznie i Jaszkowie ?? W dodatku w dokłądnie ten sam weekend jest tez Robson.
Wszystko na raz, a potem znowu nic.
dokładnie :/ ..i ZO w lesznie i w jaszkowie w tym samym terminie...i gdzie jechać  ❓
..i tak pewnie pójdzie na niekorzyść CH bo większość wybierze leszno, chociażby ze względu na halę..



edit. mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z finałem Leszno Cup? ..jest jako zawody regionalne..w tym P,N i C liczą się jako leszno cup i w warunkach jest że żeby wystartować w N trzeba mieć B2, przecież teoretycznie na B3 mogę jechać P i N ...a tutaj na B3 mogę jechać tylko P...to w sumie nie opłaca sie jechać skoro nie mam B2..chyba że mogę wystartować poza konkursem i nie będę po prostu liczona w N w klasyfikacji leszno cup. można tak  🤔  o co w ogóle tak mniej wiecej chodzi?  😵
Może jest konkurs dwu-nawrotowy i wtedy drugi nawrót stoi 130 więc z B3 nie da rady.
Zaraz zaraz.... tak własnie patrzę w kalendarz.

ZO w grudniu (14-16.12) będą jednoczesnie w Lesznie i Jaszkowie ?? W dodatku w dokłądnie ten sam weekend jest tez Robson.

Dodam do tej listy jeszcze regionalki w Kwidzynie 😉
o co w ogóle tak mniej wiecej chodzi? 

Może organizator chce ograniczyć pulę chętnych - bo nagrody zacne - a przy tych wysokościach mógłby wygrać jakiś odważny junior młodszy na koniu-profesorze i byłby kwas.
wichrowelove, Nestor może mieć rację, bo do jechania C trzeba mieć B1. Tylko czy takie zaostrzenia są zgodne z przepisami w skokach?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 listopada 2012 16:20
Do jechania C wystarczy B2 😉 B1 robi sie na 140 😉
Klami Kontuzja u młodej  🙁
Tylko czy takie zaostrzenia są zgodne z przepisami w skokach?

Ten konkursy mają szczególny charakter, więc organizator może ustalić dodatkowe ograniczenia.
Dzisiaj trochę gimnastyki  😀
[quote author=Ktoś link=topic=18.msg1590376#msg1590376 date=1353428440]
Do jechania C wystarczy B2 😉 B1 robi sie na 140 😉
[/quote]
Normalnie tak, ale w propozycjach do finałów Leszno Cup zaznaczono, że aby jechać  N musisz mieć B2, a do C B1 😉
Bez sensu z tymi przepisami w Lesznie..
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 listopada 2012 18:10
albo się pomylili,albo jest tak jak Nestor pisze...

anai, sorry,nie doczytałam 😉
Ktoś, spoko, też się zdziwiłam, jak zajrzałam do ich propozycji.
[quote author=Ktoś link=topic=18.msg1590525#msg1590525 date=1353435058]
albo się pomylili,albo jest tak jak Nestor pisze...[/quote]
REGULAMIN ROZGRYWANIA ZAWODÓW KRAJOWYCH
Artykuł 11 PROGRAM ZAWODÓW
(...)
3. Organizator ma prawo ograniczyć w propozycjach liczbę koni
startujących w finałach każdej rundy, podając zasady kwalifikacji oraz
liczbę koni, które może przyjąć na zawody.


Z tego da się wyinterpretować takie rozwiązanie - z tej liczby koni i zasad kwalifikacji i przyjęcia na zawody.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 listopada 2012 19:29
dura lex,sed lex 😉
Miałam jechać jutro do Kwidzyna. Przyjechałam do stajni spakować sprzęt i konia wyczyścić, a koń ze spuchniętą nogą. Musiał gdzieś się mocno uderzyć, bo ma rankę i oczywiście znaczy na tę nogę. Pech totalny, koń od dłuższego czasu zdrowy (odpukać), bez kontuzji, musiał się uszkodzić akurat dziś?!
anai wyrazy współczucia  :kwiatek: Miałam raz podobną sytuacje czekając na transport na zawody  😵
koleżanka teoretycznie ma srebro+licencje ale po zdaniu L na styl nie odebrała świstka z podpisem od sędziego...III klasę robi się w rok kalendarzowy...więc od 2013 bedzie musiała ponawiać oba egzaminy? czy jak to działa bo ja sie średnio orientuje..
Licencja i klasa to inne bajki.
Koleżanka musi uzupełnić braki papierkowe. Tak na prawde powinna uzyskac od sędziego to zaswiadczenie o zdaniu egzaminu. Ewentualnie może też "dać radę" sam zapis na oficjalnych wynikach z zawodów. Zalezy od przychylności zwiazku. A z tym oraz odznaką to już albo to WZJ albo do PZJ (zaleznie jaką licencję ma koleżanka) i oni zmienią jej licencję z W na 3.
Klami   dzięki  :kwiatek:

..bała się, że jeśli tego szybko nie uzupełni to w 2013 będzie miała problemy
Dramka, dzięki! Z końmi tak bywa, niestety. Tylko u nas sytuacja o tyle pechowa, że niezbyt mam możliwość pojechania gdziekolwiek na zawody do końca roku 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się