Jakie pasze dajecie swoim koniom?

🤣 Raczej nie
/ciach/
Zapraszam do działu ogłoszeń.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Reklama w niewłaściwym dziale
nooo zaraz może Cię mod zbanować - "reklama"  👀
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
19 listopada 2012 21:13
BASZNIA taaaak 😀 widziałam i baaardzo się ucieszyłam :p
a z mash'u jestem bardzo zadowolona 🙂 podoba mi się skład, koń też zachwycony (choć to żadna opinia, bo mój akurat zjada wszystko :p)
BASZNIA   mleczna i deserowa
20 listopada 2012 12:01
scarlett, dzieki za info. Chyba zmienie, zeby nudno nie bylo 🙂.
Cariotka   płomienna pasja
20 listopada 2012 15:18
ciekawe czy Atos podniesie ceny przed 3 grudnia🙂 jak nie to piszę się na dużeee zamówienie🙂
Cariotka   płomienna pasja
20 listopada 2012 17:15
patrząc się na skład wypada całkiem dobrze jak na cenę🙂 cieszy mnie duża zawartość tłuszczu🙂
Moim zdaniem bardzo fajny skład, dla mnie pytanie odnośnie paszy- czy nie zawiera sztucznego ulepszacza zapachu jabłkowego.

Mam pytanie, czy gdzieś można kupić otręby ryżowe....niestety te oferowane przez sklepy końskie są bardzo drogie ;-/ One są produkowane w młynie? Szukam szukam i nic nie mogę znaleźć.
Ja się przerzuciłam na Masters, bardzo fajne pasze. Cenowo wypadają bardzo dobrze, u znajomej sprawdzją się świetnie - ja mam od tygodnia niecałego w zasadzie, więc więcej niż to, że suepr cenowo + jest chętnie zjadana powiedzieć nie mogę.
azja   koń pleśniowy
20 listopada 2012 18:50
Nirv jak bardzo super cenowo?
azja, nie mam przy sobie ulotki, ale musli to max 85zł (to najdroższe - typu build up, są też inne, tańsze), granulaty znacznie taaniej, muszę spojrzeć na ulotkę 😉
azja   koń pleśniowy
20 listopada 2012 19:12
o to fajnie, bo na stronce cen nie ma, albo jestem ślepa  😀 To jakaś nowinka na naszym rynku? Zdaj relację po kilku worach. 
no wlasnie cen na stronie nie ma, jutro moge wrzucic wiecej info - bo mam ulotke w aucie. ja podpatrzylam w mojej poprzedniej stajni te pasze, wlascicielka stajni baardzo sobie chwali te pasze 😉

my przestawilysmy trzy konie na te pasze - moj, kolezanki i trenerki, bede regularnie dawac znac co i jak 🙂
Też dzisiaj przeglądałam stronę tych pasz, ciekawe propozycje, szkoda, że nie ma cennika na stronie. Kto jest przedstawicielem/ dystrybutorem?
Petit., na stronie jest podany kontakt, ja dzwonilam, umowilam sie na odbior osobisty bez problemu w Warszawie 😉
Wiem, pytam z ciekawości ;-)
BASZNIA   mleczna i deserowa
20 listopada 2012 21:18
Nie wiem, dlaczego sie tak kamufluja z cenami. Tez dostalam katalog jakichs pasz, i tez bezcenny, nawet jak napisalam o cennik to mi odpisali, ze mam pytac konkretnie o cos. Paranoja.
Potrzebuję Waszej rady, pomożecie?

Muszę przestawić konia, który pracował średnio ciężko i jadł ok 3,7kg owsa, 1kg Olympica z Besterly i 1-1,2kg Coldmixa z Besterly plus ok 0,4kg sieczki hippolyta/dzień na Vitalica z Besterly, ponieważ będzie teraz tylko stępował. Jest to ciężki przypadek, któremu ciężko utyć, a na tym zestawie wygląda super. Ile mu dać, żeby mu na mózg nie padło, ale żeby też z masy nie spadł? Oczywiście około, bo czy dodać czy ująć to już muszę sama zobaczyć 🙂 Mogę go przestawić na to pełnoporcjowo. Producent zaleca od 2 do 4 kg.

Dodatkowo, czy koń oprócz 2kg Vitalica (inny koń niż powyższy) może dostać witaminy Pavo? http://besterly.com.pl/produkty/besterly-vitalic

Pomożecie ??  :kwiatek:
właśnie zauważyłam, że przesyłka w eponie jest teraz darmowa od 300zł 🙁
BASZNIA, Bo to wkurzajace jest. ja z Mastersa, przy odbiorze dostalam caly katalog z cenami wszystkiego.
właśnie zauważyłam, że przesyłka w eponie jest teraz darmowa od 300zł 🙁


+ podwyżka cen i zrobiło się mało przyjemnie  😤 Ja odpadam w każdym razie i wracam do marstalla
[quote author=Martuha link=topic=25.msg1590845#msg1590845 date=1353450438]
właśnie zauważyłam, że przesyłka w eponie jest teraz darmowa od 300zł 🙁


+ podwyżka cen i zrobiło się mało przyjemnie  😤 Ja odpadam w każdym razie i wracam do marstalla
[/quote]

Na razie mam jeszcze mały zapas Epony, ale później też chyba rozejrzę się za bardziej korzystną ofertą.
episode, osobiście podczas dawania vitalica zrezygnowałabym  z dodatkowych witamin. Ta pasza jest wzbogacona witaminami. Ale ja wolę dac za mało niż za dużo witamin 😉
właśnie zauważyłam, że przesyłka w eponie jest teraz darmowa od 300zł 🙁


o kurcze 🙁 to będę musiała zamówić 4 worki zapasu z następnym zamówieniem 🙂 po prostu będzie trzeba od razu robić  zamówienia na większą ilość, poleży i poczeka 😉
karmi ktoś Spillers Original Balancer?
Kurcze, chciałam się od grudnia przerzucić na Eponę a tu masz człowieku nie dość, że wzrosła cena paszy to jeszcze ta przesyłka...... Chyba też rozejrzę się za czymś innym.....
Huzar,  wzrosła o okolo 3-5 zł, więc nie ma tragedii 😉 a mozna zamówić większy zapasior od razu 😉
Moon   #kulistyzajebisty
21 listopada 2012 08:39
No właśnie, nie interesowałam się tematem Epony wcześniej, teraz patrzę, że ceny są tylko o kilka zł niższe niż np. Pavo.
I co prawda nie widziałam Epony na żywo w worku, ale po samych zdjęciach, Pavo wydaje mi się ładniejsze i 'smaczniejsze'.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się