Olsztyńscy voltowicze

Wstawiam zdjęcie mojego poszukiwanego. Niestety zdjęcie z okresu kiedy miał pół roku, ale odmiany widać.
nadal go nie macie? 🙁
Nie  😕
To masakra...... 😫 po takim czasie to trzeba myśleć, że go ktoś ukradł i przetrzymuje.............. 👿
Olsztyniacy mam pytanie-w jakim sklepie znajdę jakieś ładne, porządne kuferki/szkatułki na biżuterię? 👀
Moze Home&You w alfie ? 😉
AngeelNie jestem pewna. Ale przejdę się zobaczyć. Mam nadzieję, że cena mnie nie zabije 😉.
kosteczkaa są jakieś ślady?
Ogłaszam wszem i wobec, że syn marnotrawny powrócił do domu  😅 😅 😅
[url=http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,90065.msg1612975.html#msg1612975]http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,90065.msg1612975.html#msg1612975[/url]
Super !!
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
12 grudnia 2012 19:31
😅 to super że dzieciak wrócił,czyżby jeziorko zamarzło i dzieciak do domu wrócił żeby się  🥂  😁
Super 😅
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
12 grudnia 2012 21:19
super !świetnie , że się  cwaniak znalazł 🙂
to jeszcze tylko szukamy klaczy , która  zagubiła  się  w okolicach Gizycka
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=533849339961571&set=a.217001538313021.62352.195176523828856&type=1&theater
cieszę się, że dzieciak wrócił. Oby docenił teraz swój dom i już więcej nie poszedł "spacerowac" sam
Cieszę się razem z wami 🙂
Skoro się wszystko z moim uciekinierem już ułożyło, to można zacząć myśleć o sprawach bardziej przyziemnych.
Słuchajcie, 15.12.2012 w Olsztynie miało być zorganizowane szkolenie na przewóz zwierząt. Niestety z racji tego, że zgłosiło się chętnych sztuk jedna w postaci mnie, szkolenie zostało przełożone na początek stycznia. Ale też jest uwarunkowane odpowiednią liczbą chętnych. Czy byłby ktoś zainteresowany takim szkoleniem? Całkowity koszt to 339 zł, całe szkolenie trwa 8 godzin i kończy się egzaminem.
A ja napisze dla osob zainteresowanych wizyta Marii Soroko. Bedzie u nas prawdopodobnie w maju (wczesniej nie ma opcji, bo wyjezdza na staz). W tym czasie bedzie tez organizowany z nia kurs masazu 😉 (prawdopodobnie na UWMie). Chetni niech sie orientuja w okolicy kwietnia 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 grudnia 2012 15:20
Skoro się wszystko z moim uciekinierem już ułożyło, to można zacząć myśleć o sprawach bardziej przyziemnych.
Słuchajcie, 15.12.2012 w Olsztynie miało być zorganizowane szkolenie na przewóz zwierząt. Niestety z racji tego, że zgłosiło się chętnych sztuk jedna w postaci mnie, szkolenie zostało przełożone na początek stycznia. Ale też jest uwarunkowane odpowiednią liczbą chętnych. Czy byłby ktoś zainteresowany takim szkoleniem? Całkowity koszt to 339 zł, całe szkolenie trwa 8 godzin i kończy się egzaminem.

Ale trzeba mieć uprawnienia B+E, samo B nie wystarczy, prawda?
Z tego co sie orientuje to jesli jest przyczepa jednokonna to wystarczy prawko kar.B
A jesli jest wieksza to juz musi byc B+E. Ale nie jestem pewna!
Wydaje mi się, że do przystąpienia do kursu potrzebne jest posiadanie jakiegokolwiek prawka.
A co do mas przyczep i samochodów znalazłam fajną tabelę, która mówi wszystko.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 grudnia 2012 19:01
kosteczka- A nie mogłabyś się dowiedzieć? Bo jeśli z samą kat. B można, to jestem chętna.
Ok, nie ma problemu, mogę się dowiedzieć. Ale w razie czego podam stronkę do organizatorów. Tam też powinni odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania. http://www.expertszkolenia.pl/index.php/transport-zwierzt.html Szkolenie, które miało się odbyć 15.12.2012 w Olsztynie zostało przeniesione do innego miasta ze względu na większą liczbę chętnych tam.
Dokładna data Olsztyńskiego szkolenia nie jest mi do końca znana, ale, ma się odbyć na początku stycznia. Myślę, że organizator byłby skłonny rozważyć nasze propozycje co do daty. Z rozmowy telefonicznej wydawał się dość układowym gościem.
kosteczka- A nie mogłabyś się dowiedzieć? Bo jeśli z samą kat. B można, to jestem chętna.


Ogólnie sama kategoria B wystarczy do zrobienia takiego szkolenia 😉 Robiłem z nimi kurs na przewóz zwierząt, mając właśnie samą kategorie B.
Polecicie jakiegoś nie drogiego fryzjera w O.? Okolice Brzeziny, Real, Iwaszkiewicza, Kortowo. Nie zależy mi na czymś super-hiper profi ma tylko ściąć na prosto i nie zbliżać się do mnie z nożykiem do cieniowania... 😉 Z góry  :kwiatek:
Ja polecam fryzjera na Pstrowskiego, tzn jest za salonem meblowym "Elżbieta" (w podwórku) na przeciwko Komfortu. W takiej małej niepozornej budce, może być cieżko znaleźć 🙂 Ale ja sie tam strzygę od lat i jestem zadowolona 🙂 I nie drogo
[quote author=Dementek link=topic=216.msg1616261#msg1616261 date=1355598075]
kosteczka- A nie mogłabyś się dowiedzieć? Bo jeśli z samą kat. B można, to jestem chętna.


Ogólnie sama kategoria B wystarczy do zrobienia takiego szkolenia 😉 Robiłem z nimi kurs na przewóz zwierząt, mając właśnie samą kategorie B.
[/quote]

No i wszystko jasne  😉
Halo koniarze, mam pytanie. Czy posiada ktos Swiat Koni rocznik 2005 i moglby mi sprawdzic kilka artykulow na ktorych stronach sie znajduja?  :kwiatek: Potrzebuje do pracy. Mam kserowki artykulow, ale niestety ucielo numery stron 🙁 Help!
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
16 grudnia 2012 19:58
Halo koniarze, mam pytanie. Czy posiada ktos Swiat Koni rocznik 2005 i moglby mi sprawdzic kilka artykulow na ktorych stronach sie znajduja?  :kwiatek: Potrzebuje do pracy. Mam kserowki artykulow, ale niestety ucielo numery stron 🙁 Help!

znalazłam tylko dwa nr.z 2005 rocznika luty i marzec ,jak masz jakies  artykuly  z tych nr.to napisz  na  pw jakie  , to podam  Ci  strony 🙂
Kuurcze, potrzebny mi maj, lipiec i sierpien 🙁 Anybody?  👀
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
16 grudnia 2012 20:12
Ok, nie ma problemu, mogę się dowiedzieć. Ale w razie czego podam stronkę do organizatorów. Tam też powinni odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania. http://www.expertszkolenia.pl/index.php/transport-zwierzt.html Szkolenie, które miało się odbyć 15.12.2012 w Olsztynie zostało przeniesione do innego miasta ze względu na większą liczbę chętnych tam.
Dokładna data Olsztyńskiego szkolenia nie jest mi do końca znana, ale, ma się odbyć na początku stycznia. Myślę, że organizator byłby skłonny rozważyć nasze propozycje co do daty. Z rozmowy telefonicznej wydawał się dość układowym gościem.

kosteczka jak bedziesz znała dokładna datę to daj znać , bo mam 1 osobę chetna  na ten kurs 🙂

Angeel jeszcze poszukałam i  nie mam tych nr. niestety
Świetnie 🙂 Czyli mamy już 3 🙂 Mam nadzieję, że w takim tempie dobijemy do 10. Warunkiem przystąpienia do kursu jest wpłacenie zaliczki w wysokości 50 zł cztery dni przed.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się