Cavaliada Lublin- wszystko o

m.indira   508... kucyków
07 stycznia 2013 07:48
a czy ktos się orientuje po ile bilety i czy z aparatem bedzie można wejść?
Na te regionalki też będzie płatne wejście ?
m.indira a na inne Cavaliady nie można z aparatami? Pytam, bo na prawdę nie wiem  :kwiatek:
a czy ktoś się orientuje od kiedy będą dostępne bilety? i gdzie? /tj czy będą dostępne np na ebilet.pl/
Kortina, można było wnosić.
Na inne Cavaliady bilety byly dostepne w punktach ticketpro,ktore znajduja sie m.in. przy salonach Empik :-)
Rekrutacja dla Wolontariuszy rozpoczęta 🙂 z samego rana się zarejestrowałam 😀
Ja już też 🙂 Jeszcze tylko przesłać zdjęcie.
ja wysłałam w zasadzie takie byle jakie, Katarzyno jako że Ty już byłaś n wolontariacie to ma być legitymacyjne czy wystarczy po prostu żeby twarz była dobrze widoczna??
Nie wiem. Uprzednio nie wysyłaliśmy zdjęć. Zaraz zapytam na fejsbuku.
edit: Z dobrze widoczną twarzą. Nie musi być legitymacyjne.
Dzięki za fatyge  :kwiatek:
Również mam pytanie dotyczące zdjęć :-)
Organizatorzy napisali, że ma być zdjęcie bez okularów. A jeśli noszę korekcyjne ?? Takie mogą być ?
Również mam pytanie dotyczące zdjęć :-)
Organizatorzy napisali, że ma być zdjęcie bez okularów. A jeśli noszę korekcyjne ?? Takie mogą być ?


Po co się zastanawiać, nie lepiej zdjąć okulary i cyknąć zdjęcie??
Napisane jest, ze bez okularow slonecznych.
ja tu w ogóle na forum tak przypadkiem, szukam info na temat wolontariatu, bo też dzisiaj rano się zarejestrowałam  💃 ale przeczytałam cały wątek i coś tam wiem. interesują mnie tylko te regionalki jeszcze. macie jakieś głębsze informacje na ten temat?
Hipologia, co do ZR - trzeba śledzić stronę LZJotu, a że jest aktualizowana na bieżąco, nie ma co się spinać 😉
Ja słyszałam, że mają być parkury szkoleniowe, a drugiego dnia ZR, albo jedna z tych opcji. Każdy może wziąć udział. Na resztę info trzeba czekaaaaaać.
Jasnowata no właśnie mam na drugiej karcie otwarte kalendarium LZJu i właśnie dzień wcześniej ma być otwarty trening. no nic, dzięki za info. będę się starać szukać coś na bieżąco.
Właśnie zapisałam się na wolontariat 🙂.
Ciekawe tylko co biorą pod uwagę przy rekrutacji..
Mam nadzieje że dyspozycyjność 24h na dobę, własny samochód, więc problem dojazdu z głowy, i troche doświadczenia coś da  🏇
Ja też już wysłałam zgłoszenie 😉. Ale tylko na piątek, sobotę, niedzielę.
jeszcze jedno pytanie mam: wiecie o co chodzi dokładniej z tym zbiorowym noclegiem? i jakie będą tego koszta?
sotniax, zarówno na stronie, jak i na zgłoszeniu było napisane co między innymi biorą pod uwagę 😉
HIpologia, no pewnie chodzi o to, że będzie wspólny nocleg. 😉 Bardzo fajna sprawa! Jestem pewna, że sporo osób (w  tym ja 😉 ) w ankietach ewaluacyjnych wpisywało uwagę na temat braku noclegu dla wolontariatu. To jest bardzo duży +, bo np. ja w Warszawie musiałam na cito szukać sobie miejsca na jedną noc, bo koleżanka, z którą się umawiałam mogła mnie tylko raz przekimać. Szczęśliwie poratowała mnie forumowa Dzionka :kwiatek:
A o koszta zapytaj organizatorów 🙂 Albo szukaj za free kawałka podłogi wśród Lublinian 😉
Jasnowata ja to jeszcze nie wiem, jak mi się życie potoczy. myślisz, że ewentualnie w późniejszym terminie będzie się można "dopisać" do wspólnego noclegu? bo w formularzu nie zaznaczyłam  🤔 a jak nikt z lubelskich znajomych mnie nie przekima, to jeszcze zostaje dworzec PKP niedaleko w sumie  🤣
Myślę, że znajdzie się dobra duszyczka 🙂
do kiedy mozna zglaszac sie na wolontariat? czy kto pierwszy, ten lepszy? dla tych 'drugich' nie bedzie juz miejsc? 😉
Czyyyyytaaaaaajciieeee co jest napisane! 🙂
http://www.cavaliada-lublin.pl/pl/wolontariat/
Zgłoszenia do 3 lutego, kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia.
dziekuje :kwiatek: to wszystko przez lenistwo, latwiej napisac.. 😡
A wiecie może czy będą jakieś pokazy między konkursami ?
Jak w innych Cavaliadach, takie dla typowej rozrywki, dla publiczności.
Czy tylko czyste zawody ?
Mikas, odpowiedź na to pytanie również znajdziesz na stronie.
Jasnowata ja to jeszcze nie wiem, jak mi się życie potoczy. myślisz, że ewentualnie w późniejszym terminie będzie się można "dopisać" do wspólnego noclegu? bo w formularzu nie zaznaczyłam  🤔 a jak nikt z lubelskich znajomych mnie nie przekima, to jeszcze zostaje dworzec PKP niedaleko w sumie  🤣


Hipologia gdyby się tak zdażyło że miałybyśmy wspólne dyżury to możesz się i u mnie zatrzymać 😉 ale to tylko w sytuacji gdybyśmy trafiły na siebie, bo inaczej by nie było bardzo jak bo ja kawałeczek od Lublina.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się