Cavaliada Lublin- wszystko o

jett   success is the best revenge
09 stycznia 2013 08:40
Ja też już wysłałam zgłoszenie  😀
sotniax dzięki ci wielkie. ale nie boisz się zapraszać do domu nikomu nieznanej Hipologii? 😀 a jeśli jestem seryjnym mordercą? 😀  😀iabeł:
sotniax dzięki ci wielkie. ale nie boisz się zapraszać do domu nikomu nieznanej Hipologii? 😀 a jeśli jestem seryjnym mordercą? 😀  😀iabeł:


Jeśli takowym mordercą jesteś to spadłaś mi z nieba  😅
mam w domu delikwenta do odstrzału  👿
sotniax zlecenie przyjęte  😎
sotniax zlecenie przyjęte  😎

no to teraz tylko czekać do 15.02 jak przyjdą wyniki rekrutacji 🙂
I pojawiły się ceny biletów - 70 zł za karnet. To raczej niewiele. Ciekawe jakie będą atrakcje oprócz konkursów.
W Warszawie było z tego co wiem 100 zl za karnet :-)
A na jakiej stronie są ceny biletów ?
Na stronie Cavaliady.

Witam serdecznie, czy Ktoś  zna może program Cavaliady w Lublinie? Ni mówię o tym  szablonie na stronie, który dotyczy tylko konkursów sportowych w skokach. Od godziny 12.00 dzisiaj rusza przedsprzedaż biletów na ticketpro, a  ciągle na stronie Cavaliady nie ma szczegółowego programu. I jak tu  kupowac bilety? chyba w ciemno
wiem od koleżanki, której rodzice hodują konie zaprzęgowe, że ich konie mają brać udział w pokazach... zero szczegółow, no ale można się spodziewać powożenia w takim razie...
Co myślicie o tym programie, ktory dodala Cavaliada na facebooka ?
wedlug mnie za wiele w nim nie jest zawarte :-/
a podlinkujesz?  :kwiatek:
slw95   żyj i pozwól trwać
30 stycznia 2013 20:24
Karino1998,
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 stycznia 2013 21:16
Słabo, zupełnie nic nie będzie się działo między konkursami?  🙄 W zeszłym roku w Warszawie też było za mało dodatkowych atrakcji i ludzie nudzili się w przerwach, ale tutaj to już przesada, nie ma kompletnie NIC.
trochę słabo - zwłaszcza patrząc przez pryzmat "rodzin z dziećmi". Zero kucyków, zero psów i agility (kiedyś jak byłam na torwarze, to najbardziej mi sie agility własnie podobało 🙂 ).

Eh... zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, bo jak pokaz koni arabskich ma być taki sam jak podczas HPP-B w 2010 to "spasiba wam balszoje" - dzikie araby biegające w kółko i laseczki poubierane w "stroje orientalne", które ledwo na tych koniach siedzą... ;//
Jeszcze sa tzw bloki pokazowe w sobote i piatek chyba.
Ciekawe co w ramach tego bedzie :-/
a z tymi arabami to pewnie to co zwykle, czyli bieganie w kółko
a mi się obiło o uszy że mają być kucyki... więc chyba jakieś dodatkowe pokazy jeszcze będą...
także wydaje mi się że 2 dodatkowe pokazy powinny być, a ten program to tylko generalny zarys.
Może to dopiero wstępny plan.
Ale że nie ma ani jednych zawodów ujeżdżeniowych?! Bleeee.
e: Ej nie no, ja mam nadzieję, że to nie jest pełny plan... Żadnej "gwiazdy wieczoru"? Godzinowo wygląda tak jakby nie było miejsca na pokazy. Ciągle tylko skoki, skoki, skoki.  🤔wirek:
Kucyki pewnie beda :-/ zeby dzieciaki oprowadzac.
w koncu dobra okazja do zarobku :-/

Ujeżdżania ni ma, western ni ma i jakie to promowanie jezdziectwa ?

Ciekawi mnie, ktorzy z czolowych zawodnikow (polskich i nie tylko) przyjada do Lublina.
Myślę, że organizatorzy liczą na lepszą obsadę "ze wschodu" 🙂. Ciekawa jestem czy jakieś znane nazwiska z zachodu się pojawią czy tylko 55ta reprezentacja Niemiec i Holandii ;p.

A co do kucyków to chodziło mi raczej o konkursy dla "pony-dzieciaków", jakiś horseball czy coś...
mają być jakieś pokazy z udziałem kucyków- ale to tylko zasłyszane, więc nie będę rozwijać, w razie gdyby jednak ich nie było.
Z polskich slyszalam o Bartku Kwiatku i Panu Skrzyczyńskim 🙂 Fajnie by było ich zobaczyć na żywo w końcu :P
Ale ja najbardziej chciałabym ujrzeć Mściwoja Kieconia i Uchwatów 🙂
Myślę, że pojawią się ci, którzy biorą udział w Cavaliada Tour, żeby zbierać punkty tj. KLIK KLIK2  😉
Niestety na razie nie mogę udzielić Pani takich  informacji.
Pełna lista wystawców będzie dostępna w połowi lutego na stronie targów.
W razie jakichkolwiek jeszcze pytań pozostaję do dyspozycji.

odpowiedź na moje pytanie o listę sklepów
Orientuje się ktoś może ile w ogóle jest miejsc na wolontariacie?? tak pi razy oko.
Hipologia i jak szykować Ci kandydatów na seryjny mord ?  🏇 wyniki rekrutacji już podane 😉
Czy mógłby ktoś przesłać mi ten załącznik z rozpiską wolontariatu? Niestety nie mogę otworzyć tego formatu, gdyby było .xls to otworzyłabym przez Open Office.
Ja niestety odpadłam, bo w piątek mam zajęcia do 16, więc fizycznie nie dam rady do Lublina dotrzeć... 🙁
Czy mógłby ktoś przesłać mi ten załącznik z rozpiską wolontariatu? Niestety nie mogę otworzyć tego formatu, gdyby było .xls to otworzyłabym przez Open Office.

Sisisa jesteś na rozprężalni na Wolantariacie 😉 a nie otwiera Ci się a pomocą internetu jako nowa strona? ja nie mam żandego kompletnie programu do odczytywania jakichkolwiek plików i otworzyło mi w przeglądarce.
Haaaa! Jestem i ja! Cudowny grafik! Siedzę z koleżanką w stajni, oprowadzamy dzieci po ośrodku i uwaga, uwaga, jesteśmy przydzielone na rozprężalnię podczas konsultacji z p. Skrzyczyńskim!  💃 💃
Ale fajnie, ale fajnie 🙂 A tak chciałam na parkurze, jednak dobrze się stało, bo za dużo tych znajomych w Lublinie, w tym również takich, o których chciałabym zapomnieć raz na zawsze, a musiałabym z nimi współpracować  😁 No, także jestem przeszczęśliwa, że się udało 🙂

To z kim z forum się zobaczę?

Sisisa, mogę Ci printscreena Twojego grafiku przesłać. Nie wiem czy wstawiać tak ogólnie na forum, skoro są podane nazwiska?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się