produkty ANKY

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 stycznia 2013 10:59
Livia i to jest jego kolor  🙂 slicznie

zalcia cornflower super, w sangrii też interesująco, ale ładniej zdjęcie by wyszło za dnia  😉
juliadna dzięki 😉. Stone grey już pisałam, przecuuuudnie  😍
Livia dziękuje, też tak myślę 🙂 A w Ruby ślicznie, lubię w ogóle Sandera w czerwieniach. Nie tak mocno jak we fioletach i niebieskościach, ale też  🙂
Nasturcja-Renata dziękuję!  No, dlatego pisałam, że na szybko komórką zrobione, żeby tylko mieć pogląd 🙂 W jakiś dzień może jak będę miała czas i pomocnika to coś pofocę 🙂 
edit. zapomniałam dodać, że doszła dzisiaj do mnie Anka Coral 🙂
Ja teraz czekam na Anky hot pink i hazel 😎
Livia   ...z innego świata
08 stycznia 2013 14:01
Nasturcja-Renata, zalcia, bardzo dziękuję 🙂 Dziś udało mi się ustrzelić lepsze, i koń wygląda jak koń 😁



juliadna stone grey - mój ulubiony  😍
Livia   ...z innego świata
08 stycznia 2013 17:08
zalcia, czekam na fotki w Coralu, do twoich gniadków powinien fajnie pasować 🙂

Muszę się pożalić, załapałam jakieś Ankowe "wypalenie"... zawsze miałam jakieś cele, coś było do zdobycia, a teraz... chyba tylko czekam, czy w nowej kolekcji będzie coś fajnego. Obecnie nie ma nic, co by mnie mocno wołało, albo żeby na moim koniu był szał. Dziwnie mi z tym trochę 😉
Livia Skoro masz takie szmatkowe wypalenie, to może kiedyś Ci się seagreen znudzi i puścisz go w świat  😀iabeł:
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 stycznia 2013 20:08
Livia jako dobra voltowa koleżnka chce Ci pomóc! Odkupie od Ciebie purpla, kiwi i alt rose. Będziesz musiała szukać ich na nowo 😅 i wszyscy będa szczęśliwi! 💃
A ja przygarnę Ruby  🤣
Livia   ...z innego świata
08 stycznia 2013 20:30
Dzięki za chęć pomocy i ratowania :kwiatek: ale "wypalenie" nie oznacza puszczania całego mojego zbioru w świat 😉 Dalej Anki bardzo lubię, a póki co po prostu szukam czego innego do zdobywania 😉
Mnie się marzy jeszcze kilka anek ale niestety nie umiem ich upolować za granicą, więc pozostanie mi oglądanie ich w szmatoholikach. Bo z kolei u nas mają piękne ceny  😵
emptyline   Big Milk Straciatella
08 stycznia 2013 21:04
Livia, a co ty masz zdobywać, skoro wszystko masz?  😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
08 stycznia 2013 21:06
Ruby ostatnio pojawił się w ogłoszeniach,ale cena już była konkretna 🙂  bardzo rzadko ruby/seagreen pojawia się w Holandii

może przerzucić się na przykład na niciaki czy inne czapraki lub na derki.  😀iabeł:
juliadna Właśnie nad tym ubolewam bo ruby i seagreen to jedne z moich wymarzonych anek. Ale i tak jest kilka kolorów, które z wielką chęcią bym przygarnęła... Pozostaje mieć nadzieję, że będzie jakaś kolekcja (niekoniecznie anky) w podobnych kolorach 🙂
Livia dzięki! No w ferie chyba postrzelam coś 🙂 No tak, jak się ma wszystkie ankowe must have'y to trzeba zbierać coś nowego :P
+ doszedł dzisiaj komplet Purple  😍 czyli jeden must have spełniony 🙂 Czekam jeszcze tylko na paczkę z Terrą i Jade  😉
zalcia97 zazdroszczę tego kompletu purple. Strasznie mi się ten fiolet podoba  😵


edit: nie ten wątek  😡
akzzi mi też się straaaaaaasznie podoba i długo na niego polowałam  😁
zalcia, a ja dłuuugo myślałam nad sprzedażą. 😀iabeł:  Miałaś farta, że przerzuciłam się na stypę. 😁  I to była chyba dobra decyzja, bo z 11 anek zrobiły mi się 2...  🙂
ja na Anky nie mam takiego ciśnienia. Jedynie jeśli miałabym polować to na olympię (chociaż w sumie mam podobny niebieski bo maxa delft), purple, kiwi/grass i podoba mi się bardzo racing red. Ale mówię nie rajcują mnie tak Anky. Mam ich kilka, z czego najbardziej lubię bananę i orchideę.
Nekanowa 2? to poszalałaś 🙂 No, bardzo się cieszę, że stypujesz jednak 😀
Mi do spełnienia Ankowego brakuje na pewno Alt Rosy, Olimpii, Ruby, Sea Greena, Strawa i ewentualnie China Red, Rock lub Stone Grey 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
09 stycznia 2013 06:50
zalcia97 same rarytasy wysoko półkowe Ci zostały 🙂
Straw- oj dawno nie widziałam w Hol., nawet tam dziewczyny dają ogłoszenia "kupie" ...
seagreeny to zadkość, bo ich mało wyszło, tak jak Ruby i je trudno dostać. A co dopiero jak rzucą się na nie szalone Polki 😉
Stone Grey- na rv  stosunkowo często się pojawia, tak samo alt rosa 🙂 

ja tak samo się wypalilam jak Livia fakt faktem że zmieniłam konia i mam nowe cele.

A opcja sprzedaj ten i kup nowy, mnie nie bawi bo np. mój jest w ste bdb++ sprzedam  i nie mam pewności że ten "nowy" bedzie aż w tak super stanie jak mój. Dodatkowo mam kilka po dwa egzemplarze i wcale tak łatwo nie jest jeden sprzedać 🙂
 
Livia   ...z innego świata
09 stycznia 2013 10:25
Minosia, częściowo zgadłaś 🙂 Ale co z tego przerzucania się wyniknie to zobaczę dopiero, więc na razie sza 🙂

zalcia, czekam na fotki Purple na twoich 🙂 I powodzenia w czatowaniu na twoje must-have 🙂

juliadna, popieram! U ciebie choć o tyle, że nowy koń, to może coś więcej będzie mu pasować 🙂 No ale nie bawi mnie już tak polowanie, nie chcę sprzedawać rzeczy, na których zdobycie poświęciłam sporo czasu - no i nie wiadomo, czy drugi raz bym np. tego Ruby trafiła 😉

Nekanowa, zazdroszczę ci siły woli, ja się z moimi szmatkami bardzo ciężko rozstaję 😁
ekuss   Töltem przez życie
09 stycznia 2013 12:37
Gdzie w Holandii kupujecie Anky?
zalcia, oj widzę, że ty też masz same ultrararytasy na celowniku  😁 Obecnie moim największym must have jest Ruby, Army, Graphit i ew. Cognac  😜 Oczywiście marzenie 'średnio' wykonalne.  😵  👀

Livia, nie było wcale aż tak ciężko - w przypadku nowych anek, bo przestało mnie bawić nowe pikowanie i krój...  🙂

Apropos nowych nabytków, to udało mi się wreszcie upolować Navy ze starym pikowaniem.  😀
Myślę jeszcze ewentualnie nad Sandem na Nekana, ale jakoś tak przestał mnie ten kolor przekonywać..  🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 stycznia 2013 14:13
Ja jak nie chciałam Anky i wyprzedałam wszystkie za czasów Groty, bo na niej sie strasznie układały.
Teraz z mojej pace leży Emerald, Hortensia, Hot Pink i Racing Red a musze mieć jeszcze Kiwi i olympia na 100%, może alt rose, purpla.
w olympii i w racingu będzie czad na Twoim siwym! Chyba najmniej by mi sie widział w tym kiwi...
Co to za Anka?  👀
emptyline   Big Milk Straciatella
09 stycznia 2013 17:50
atena23, coffee, shitake? Mi się te dwie kojarzą z tym.
Livia czas zmienić konia  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się