produkty ANKY

Moon   #kulistyzajebisty
16 stycznia 2013 13:01
Niech dadzą taki ciemny grrrraaanaaat!  😍  😉
Livia   ...z innego świata
16 stycznia 2013 13:18
Mnie się już od dawna marzy fiolet Lavenderowy, super byłby też nasycony burgund 🙂
granat to jest zawsze! Mogliby dać jakiś szmaragdowy 🙂 ale nie butelkową zieleń, tylko taki bardziej nasycony  😍 i co do fioletów to się zgadzam, jakiś ładny fiolecik by się przydał. I tak, łosoś, albo taki łososiowo-perłowo-delikatny róż 😀  mam takie spodnie i są śliczne, heheh 😀
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
16 stycznia 2013 15:13
ładny fiolecik, coś w stylu purple tylko może bardziej jakiś taki nasycony? I koniecznie coś pomiędzy ocean a grey 😀
A tu poglądowo Segan w Anky Cardinal

Fajnie by było jakby się trafił kolor podobny do seagreena albo emeralda. Chociaż tak jak mówi Livia ciemną, stonowaną czerwienią bym nie pogardzila  😀iabeł:
Przyszła dzisiaj puchowa kurtka anky, jest rewelacyjna tylko duża  😵
domcia406 tak! emerald tylko o ton ciemniejszy  😍
Mi się marzy ciemne bordo, niebieski (taki pomiędzy olimpią a cobaltem) i może jeszcze łosoś. No i stare pikowanie mi się marzy, albo chociaż lepszy materiał 😉
Ciekawe czy przy tej kolekcji też się tak wsypią z kolorami jak w poprzedniej 😁
Ja znalazłam to : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=285368168237323&set=a.196056757168465.43685.114793725294769&type=1&relevant_count=1
niebieski , czerwony ( niespodzianka  🙄 ) róz , fiolet , brąz jeśli bedą takie same kolorki jak w ubraniach 🙂
Do mnie idzie Dusty Lilac i w sumie jestem ciekawa efektu na ciemnym kasztanie, zawsze szarości, brązy, beże i będę miała perełkę w mojej kolekcji  😀iabeł:
Znowu się wszystko powtarza 😵 Ciekawe czemu ograniczają się ciągle do tych samych kolorów zmieniając tylko ich tonację.
Livia   ...z innego świata
17 stycznia 2013 13:24
Karino, o, to może moje marzenie co do fioletu się spełni? 😉 Bo z tej fotki widać, że to będzie fiolet-fiolet, nie żaden róż 😉 Szkoda tylko, że poza jednym-dwoma fajnymi kolorami znów będzie standard czerwień-niebieski...

Na pocieszenie znalazłam jeszcze fotkę Seagreena, na której w miarę fajnie widać kolor 🙂


Dlaczego ty tak zawsze zgrabnie na tym koniu wyglądasz?  😤  😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
17 stycznia 2013 14:33
Jaka chora cena za Alt Rose 😲


Ja osobiście chciałabym dopełnić swoją kolekcję (Sand, Grass, Purple stara kolekcja + Black nowa) jeszcze o Chocolate, Navy, White, Oxblood 😍 i ewentualnie Off White. I będę najszczęśliwszą osobą na ziemi 😜
Livia   ...z innego świata
17 stycznia 2013 15:06
Dramka, dziękuję :kwiatek: Tym bardziej, że odkąd jest zima, zawsze noszę 2 pary spodni i 2 swetry pod kurtkę 😁

Strucelka, też się zdziwiłam. No, ale to już sprawa tego, kto chce tyle dać 😉
Karino1998, a to nie stara kolekcja? 😉 zdjęcie z lipca 2012.
Livia   ...z innego świata
18 stycznia 2013 15:33
Karino, ciężko po zdjęciach cokolwiek powiedzieć. Może być Alt Rosa, ale może być równie dobrze Pink Lilac 😉 Te pozostałe też trochę zgaduję, ten czerwony to mógł być Indian red (sądząc po tym, że z nowym pikowaniem i gumowymi, a nie kleistymi literkami), ten ostatni to chyba Madeira - na pewno coś z kolekcji zima 2009.
Karino1998 Ja stawiam na alt rosę. Zdjęcie jest całkiem niezłe, a alt rosa ma właśnie taką delikatną jasną poświatę 🙂
Aaaa, kotki dwa.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
18 stycznia 2013 17:47
Burboniasta z takimi propozycjami do ogłoszeń 🙂 

http://ogloszenia.re-volta.pl/


dziękuję pięknie !!!
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
18 stycznia 2013 21:21
sillke
A sneak preview from our Spring-Summer 2013 collection....
wydeję mi się że nie 🙂
Livia   ...z innego świata
19 stycznia 2013 12:21
Londstreet, fajnie, choć Amber wyszedł bardzo mało "złoto", pewnie przez to, że było pochmurno 🙂
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
19 stycznia 2013 15:41
Fakt, na żywo jest żywszy, ale nie ma aż tak połyskującego materiału jak na niektórych zdjęciach z fleszem/w słońcu. 😉

Mam jeszcze ogłowie anky, ale nie wiem jaki to model. 🤔


Dzisiejszy B. w Alt Rosie
Livia   ...z innego świata
20 stycznia 2013 17:06
Azbuka, pięknie mu w Alt rosie 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 stycznia 2013 17:58
Zajuś będzie biegał w Jade i Olympii... do olympii owijki juz mniej wiecej dobrałam a jak z jade 👀
Zairka a co dobrałaś?? 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się