konie małopolskie

Katharina   "Be patient and trust in the process"
13 stycznia 2013 23:42
Wichurkowa u nas dokładnie to samo  🏇  😁 Zawsze się śmieje, że to taka mieszanka wybuchowa, bo nie dość, że oo w rodowodzie to jeszcze xx  😵
Wichurkowa   Never say never...
14 stycznia 2013 08:10
Dokładnie 😀 Tą mieszankę można porównać do kociołka Panoramixa  😁 😁
bajerqa1992   "Jedziemy, galopujemy tak przez życie całe"
15 stycznia 2013 11:18
Oglądałam już te forum, aczkolwiek informacje są dość stare i jest ich dość mało 😉 Dlatego właśnie pytam tutaj, może ktoś jeszcze miał do czynienia z potomstwem Wiga 😉
Fallada99   Back to the game!
15 stycznia 2013 13:22
U nie w stajni stoi taka piękność:3
Konik chrakterny, ale bardzo wygodny i piesczoszek :kwiatek: Zwie się Brylek
Nie wiem, czy mam siwieć, czy nie siwieć  🙇
Ale komicznie wygląda! Genialnie! 😉
A my nie mamy się gdzie "przykleić" ( z nasza rasą :lol🙂. Bo Dziunia -Wandalka jest czysta xxoo, ale ma wpis do księgi koni... małopolskich. I to wstępnej.
Właśnie zaczęła 21 rok życia 😉








http://www.bazakoni.pl/horse_23070.html
Poprawną formą w języku angielskim jest angloarab horse czy angloarabian horse?  😡
angloarabian
Bo Dziunia -Wandalka jest czysta xxoo, ale ma wpis do księgi koni... małopolskich. I to wstępnej.



że wpis do małopolskich, to normalne teraz, ale czemu to księga wstępna ? ? 🙄

Zdrówka dla Dziuni, pięknie trzyma formę

edit:

Poprawną formą w języku angielskim jest angloarab horse czy angloarabian horse?  😡


Iza, ostatnio widziałam, jak ktoś napisał Little Polish Horse  😂
Dziunia zostala opisana po obowiązkowym terminie, ale miała księgę główną. Ponieważ późniejszy jej właściciel miał  -delikatnie mówiąc -zatarg z władzami -to (według jego teorii) -księgę główną cofnęli i ma wstępną 😉
Dziunia nieźle się trzyma 😉
Nie wiedziałam, że jest coś takiego jak księga wstępna? Jakie konie tam trafiają?
Martuha, dzięki 🙂 tak myślałam, ale zaczęłam widywać tą drugą formę i zastanawiam się czy ona również jest prawidłowa, czy to raczej "wariacja na temat"
montana, dobre 😀 mnie zawsze śmieszy, że szaraczki na angielski tłumaczy się polish konik 🙂

rzepka, a może jej matka nie była wpisana do księgi? Księgi głównej chyba nie mogli cofnąć. Raczej od początku wrzucili ją do wstępnej, tylko z jakiego powodu? Cóż, niepojęte bywają urzędnicze umysły 🙂
iza90 angloarab chyba też jest formalnie poprawne, ale znacznie mniej spotykane/używane, więc "dla bezpieczeństwa" proponuję używać formy angloarabian 😉

galopada_ co z Justusem? Będzie w końcu u Was stanowił?
Martuha mysle, ze tak. Bedę w stajni w sobotę to się dowiem dokładnie  😉
O, nas tu jeszcze z 'turbokucem' nie było! 🏇

Beduin (Bajakwa młp x Zagon xx)
Justus zaczyna kryć w tym roku. Za kilka dni zabieram się za reklamę  💃
Wichurkowa   Never say never...
23 stycznia 2013 08:56
Super!  Myślę  że klaczki będą się bić o niego  😁
Dla przypomnienia ograsek Bekasek😀
galopada_, super 🙂 a udało Ci się namówić p. Bieńków na pobieranie nasienia?
[quote author=galopada_ link=topic=98.msg1661640#msg1661640 date=1358927645]
Justus zaczyna kryć w tym roku.
[/quote]

Jaki to koń ?  kasztan ?  🙄
Tak kasztan.
galopada
Jestem ciekawa czy będzie duże zainteresowanie i jakie klacze Jusio pokryje 🙂
Martuha generalnie nie mamy warunków do pobierania. Mam nadzieję, że się to zmieni  👀

korysindex4 kasztan  😉 cóż to za minka --> ,, 🙄  "  😉

armara mam nadzieję, że sprawdzi się jako reproduktor. Liczę też na małe żabieńskie Jusie  😍
[quote author=galopada_ link=topic=98.msg1661909#msg1661909 date=1358940100]

korysindex4 kasztan  😉 cóż to za minka --> ,, 🙄  "  😉


[/quote]

  zastanawiałem się czy dobrze kojarzę konia i jego maść 🙂 Justus jest piękny  😀 więc stąd ta minka, zupełnie bez jakichkolwiek podtekstów 🙂  👍


Dzisiejsza Aspiracja 🙂

Qqlka czy to jest Beduin od tej Bajakwy ze śląska? Jasli tak, to znam go od małego szkraba! 🙂
hate me! Jej, serio? 😀 Ciekawe, czy będąc źrebolem też był takim diabłem  😀iabeł:
Oj jako 2 latek dawał trochę popalić, długo wychodził z boksu na 2 nogach z dziewczynkami stajennym dyndającymi na końcu uwiązu ;d

Jako źrebol był kochany, ale koniecznie musiał coś "memłać" w paszczy. Przystojny facet z niego wyrósł 🙂
Hahaha, czyli nic się nie zmieniło  😂
furmanka   zawsze pod górkę...
23 stycznia 2013 15:38
galopada_  to świetna wiadomość.
Przypominam się z misią Pysią 😉


tu jeszcze z przychówkiem : http://re-volta.pl/galeria/foto/78054
a tu przychówek ( ten na pierwszym planie ) http://re-volta.pl/galeria/foto/85490
furmanka ale Piotruś jest do mamy podobny 🙂
galopada, powodzenia dla Justusa jako reproduktora !


a tu przychówek ( ten na pierwszym planie ) http://re-volta.pl/galeria/foto/85490


mam podobna kasztaneczkę



I skoro mowa o kasztanach, dwudziestolatek, og. Psalm, przebrany za taranta 😉





Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się