konie małopolskie

noo ładniutki się zrobił! ja czekam aż mój tak zmężnieje! [to se rok czy dwa poczekam pewnie 😉]
a ja znalazłam w sieci zdjęcia ,,naszego" Baleta  😜

Hej, możecie mniej wiecej napisac (jeżeli się orientujecie oczywiście) ile Wasze małopolaki miały w kłębie ok 20miesiąca życia? I ewentualnie na jakie wyrosły?🙂
Polecam TEN wątek
Mój ogierek w wieku 1,5 roku miał ok. 155-6 cm, w wieku 3,5 ma jakieś 163 cm. Klaczka w wieku 20 miesięcy miała jakieś 157-8 cm, jako dorosła (5 lat obecnie) ma 164-5 cm.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
05 grudnia 2012 18:48
galopada, co z Johnny'm? Jakieś plany na przyszłość dla niego?
Na poczatku witam wszystkich  🙂

To ja tez sie pochwale 😉





Witamy fisia 😉 Czy to ten Nowy Targ koło Zakopanego? Jeżeli tak to prawie moje rodzinne strony  😀
Napisz więcej o swoim młp. ( pochodzenie, wiek ) i jak do Ciebie trafił.  😉
leonek, tak to te strony 🙂
Kobyl z 2006r, ojciec Bibigar (Emetyt), mamusia Fryzja (Elsing). Charakterek i wyglad ma po mamusi. Trafila do mnie w wieku ok 1,5 roku. Wzrostowo nieduza, nigdy jej nie mierzylam, ale ma ok 155-160 w klebie. Chcialam kupic starszego. doswiadczonego konia i niestety ... zakochalam sie w niej. Jak wyjezdzala ze stajni to wszyscy sie cieszyli  😀 Do dzisiaj straszny z niej psychol i panikara, ale jest inteligentna, pojetna i chetna do pracy. To tak w skrocie, bo moglabym pisac poematy ale nie chce nikogo zanudzac 😉
Fajna fotka, ta w wodzie  😀
Cześć 🙂 przedstawię Wam moją klaczkę młp. Aspirację 🙂

http://www.bazakoni.pl/horse_139718.html
Masz jakieś aktualne zdjęcia ? Wydaje mi się bardzo podobna do naszego "Halogena" 🙂
tak,

Filmik - >
korysindex4  O ile dobrze kojarzę to ta kobyłka była jakiś czas temu na sprzedaż. Nowy nabytek, czy po prostu to Ty planujesz sprzedać? 🙂 
chyba mylisz konia  😀 bo Aspirację mam już prawie 2 lata. Fakt chciałem ja sprzedać, ale jednak zrezygnowałem, bo jak się okazało jest dobrym koniem 🙂
Twoja Aspiracja i Moja Dziewanna to prawie bliźniaczki, tylko twoja młodsza, ale pod względem malowania są jak klony. W zasadzie to obie są pomalowana tak jak jest pomalowany Halogen tyle, że obie rudzielce 🙂
korysindex4 Właśnie tak mi się coś kojarzyło, że widziałam Ją jakiś czas temu na ogłoszeniach. Stąd moje pytanie.
Chodzi już pod siodłem?  😉
rzeczywiście bardzo podone  😀

tak chodzi pod siodłem :P wiosną/latem pierwsze zawody 🙂
Hola, hola Halogen na głowie jest pomalowany skromnie  😎

Tak czy siak uważam, że mimo skromnego wykorzystania w hodowli (NN-ki też krył w terenie  :zemdlal🙂 to ciekawy ogier młp i szkoda, że zmienił płeć  🤔wirek:

Do kompletu nasz "Haluś" od klaczy Oregon xx x Dahoman IX o, na zdjęciach w kondycji "pokastracyjnej", aktualnych brat, bo dziecko wyjechało do Niemiec  🏇




galopada
Dawaj Johnniego, coby re-voltowa rodzina Halogenów byłą kompletna  😎

A wracając do tematu małopolskiego, teraz rośnie u nas kolejny brzdąc, nie mam aktualnych fot, ale pod koneic sierpnia wyglądała tak:

galopada_   małoPolskie ;)
11 grudnia 2012 19:48
daje, daje chodziaż JW obecnie stoi w Lublinie 🙂 (jakby nie nadmiary nauki to bym go chetnie odwiedziła  :zemdlal🙂







edit. i żeby nie było - ojca się nie wyrzeknie  😉 oko mowi samo za siebie  😉





edit.2 nasza 5 letnia Wiwatka pod juniorką 🙂😉 może i kulka ale z sercem 🙂


Mozii   "Spełnić własną legendę..."
14 grudnia 2012 12:16
Myślę, że już wszyscy słyszeli/ czytali, że opuściły nas Burgund i Saganek?  🙁
pewnie tak. Wielka strata w polskiej hodowli
Jesteście w stanie mi coś powiedzieć o ogierze Fiskor?
Ojciec: Scorpio
Matka: Fizyka
:kwiatek:
Więcej niż tutaj http://www.bazakoni.pl/horse_22507.html pewnie się nie znajdzie, uzupełniłam troche danych i potomstwa.
Ciekawostką jest fakt, że jego matka Fizyka dała 5 uznanych synów, ale to inne czasy, więc żaden wymiernik, wszystkie hodowli prywatnej regionu kieleckiego, matka 81 pkt, synów można przejrzeć na bazie.
Jego ojciec, Scorpio, też nie został szerzej użyty.
Sam Fiskor słabo wypadł na próbie dzielności, ma do tej pory dwie córki z licencją, 20 sztuk potomstwa.
Może ktoś pamięta go z Bogusławic z roku 1999. On jeszcze żyje ?
Wichurkowa   Never say never...
15 grudnia 2012 11:17
A to mój małopolski pociągus 😀
montana Dzięki  :kwiatek:
o wow  😵
Katharina   "Be patient and trust in the process"
16 grudnia 2012 11:47
Za każdym razem jak oglądam ten filmik mam takie same ciarki na plecach  😜


Przypominamy się 🙂


Katharina - piękny  😍
Katharina   "Be patient and trust in the process"
16 grudnia 2012 13:00
korysindex4 na pierwszym planie to akurat kobyła 🙂 Za nią wałach  🙂    :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się