Kącik Małolata...:D

ale mam przypaaaał  😵 rodzice mnie wydziedziczą  😵
ale mam przypaaaał  😵 rodzice mnie wydziedziczą  😵

co się stało?
paliłam z kolega e szluga (jego e szluga) na religii, w sensie my nie chodzimy, wiec na korytarzu w takim miejscu gdzie nigdy nikt nie chodzi zwłaszcza na lekcjach i akurat sekretarka wyszła -.- w sensie na "gorącym uczynku" on został złapany, ale ponieważ "to sprzeczne z jego filozofią" to mnie wydał (fajnie, że prawie wcale nie paliłam...). fajnie, ja bym mu dupę ratowała jakby to mnie złapali...
Doszło moje zamówienie 💃 Na dzień przed zawodami! Rudzisz czyściutki i w warkoczykach czeka na start 😉. Tym razem byłam mądra i zrobiłam takie koczki, a potem warkoczyki, bo ostatnio wszystko ładnie pięknie, tylko wyglądał, jakbym mu jednego koreczka wycięła 😁
wilczyk, chamsko :/
wilczyk, no ale jeśli on został nakryty, to nie mogłaś się wykłócać? żałosny koleś jak dla mnie :/

wymodelowana, twórczo 😁 Rudzisz ma taki kantar jak Siwka.

właśnie, a propos Siwki (i reszty kopytnych). Dostałam propozycję na kolejny rajd, ale za cholerę nie pasuje mi termin. Akurat planowałam jechać do siostry w czwartek, wrócić koło środy. a rajd w niedzielę 🙁 trudno, chyba odpuszczę, a wybiorę się po powrocie na zwykły teren... chociaż przykro mi strasznie, nie wiem co robić 🙁
maiiaF wiesz co, on jest w takich relacjach z wychowawczynią, że wierzy w każde jego słowo i ogólnie ma jakiś wbudowany wykrywacz kłamstw. ale tak poza tym jest całkiem spoko. Generalnie muszę porozmawiać z rodzicami (papa domku, witaj chodniczku) i potem ona zadzwoni po weekendzie... ale po zachowaniu nie leci, uwag żadnych też nie ma
maiia, dość popularne te kantarki są i chyba każdy koń wygląda w nich dobrze 🤣 W sensie w tym modelu, kolorze niekoniecznie 🙂
wilczyk, jak dobrze przestawisz sprawę rodzicom, to może nie będzie tak źle... :kwiatek:
już mam mniej więcej schemat co powiedzieć, jutro idę z mama na zakupy, to pójdziemy na kawę i jej wszystko wyjaśnię  🙂 no nic, lecę na trening się odstresować :P
Wymodelowana, Siwej w tym kolorze też ładnie 😀 jejku, jak oglądam jakieś jej stare zdjęcia, jaka ona była czarna 😲 pierwszy raz ją widziałam, to taki ciemny siwus, a teraz przed świętami to normalnie biała 💘
vicke   Marzeniami żyłem jak król
18 stycznia 2013 16:32
wilczyk cioooota  🤣 Trzeba było sie wykłócać. A kolega  :ke😀ziwny jakiś, już go nie lubię.

Wczoraj pokłóciłąm sie z Mackiem. Milusio. Ale tym razem przegiął chyba  🤔 😵

Wgl, musze wam się pochwalić, że moja blokada języczne chyba dzisiaj została pokonana. W miare.
Jak wracałam do domu, to sobie wesoło szprechałam z Fabianem.
Nawet nie wiem gdzie się tego nauczyłam  😜
Oby tak dalej. To się na serio nauczę bardzo dobrze mówić po niemiecku  😁 👀

Btw. Uwielbiam siwe konie  😍
Małolaty trzymajcie mnie!!! Bo wezmę bombę i walnę w tę trąbę,a buch!!!  👿 Nie wiecie jak się zdenerwowałam! Nie dość,że ciężki tydzień za mną to jeszcze jutro na konie nie pojadę jak zwykle z tego samego powodu,a tak bardzo chciałam! Grrry! Zawsze wszycy robią mi pod górkę,od dzisiaj ja to przejmuję i będę robić to samo i to nie ważne komu.  😀 No,a przyszły tydzień to masakra,pełno sprawdzianów i jeszcze wiersz na pamięć. Grrry! Ja nie wiem jak to wszystko ogarnę!  👿
iwonka, a co to za "ten sam powód"? 😉
maiiaF, faktycznie fajnie wygląda 😀 Chociaż mi się najbardziej to zestawienie kolorów podoba na karych 😍 Diabelsko wyglądają 🤣 Chociaż gniadym też całkiem fajnie. Geścikowi pasował nieźle też "liliowy" 😉
Koleżanka : 😤 Najpierw gada,że tak na 100% jedziemy i wrócimy z jej rodzicami,a jak co do czego przyjdzie to tyłek blady i po ptakach. Od dzisiaj jeżdżę sama,bez nikogo i to nieważne czy to moja najlepsza przyjaciółka czy osoba nowo poznana! Amen.  😎 Ale jakby ktoś pytał,to ciii,nic nie wiecie!  🤣
wymodelowana, Cywecie (gniadej takiej 😁 ) jeszcze było ładnie w zielonym 😁 a liliowy miała Nestea, ale chyba nie ten model 🤣
jejku, jak ja za nimi wszystkimi tęsknię 🙁 dajcie lato i 2 tygodnie w namiocie tuż obok płotu pastwiskowego 🙁
vicke   Marzeniami żyłem jak król
18 stycznia 2013 16:53
Ja chce już jeździć  🙄
Arr. jeszcze muszę ponad 2 miesiące bez koni wytrzymać  🙁
vicke o ja! Współczuję! A co się stało? 
vicke   Marzeniami żyłem jak król
18 stycznia 2013 16:57
Jestem w Niemczech na trzy miesiace
też bym chciała jeździć normalnie... ale tylko jedno miejsce jest, gdzie naprawdę bym chciała, a taaak daleko na regularne jeżdżenie...

wiem, marudzę 🤣
vicke Ooo. 0.0 Pojechałabym,ale nie na długo,załamałabym się nerwowo moim brakiem zdolności w języku niemickim. xd W każdym razie powodzenia i żeby czas szybko zleciał!  🙂
[right]+ Małolatki wyszło na to jak pisałam wcześniej.  👿[/right]
Ja chce już jeździć  🙄
Arr. jeszcze muszę ponad 2 miesiące bez koni wytrzymać  🙁


Kochana, Ty musisz wytrzymać 3 mies, ja wytrzymuję już 3 rok (z przerwą, w której jeździłam trochę)  🙄


Nadrabiam Was, bo wczoraj się matmy uczyłam. Mam nadzieję, że wyszedł sprawdzian!

Za to na polskim babka nam zrobiła sprawdzian ze znajomości Lalki, spoko, że forma była taka, że nawet dziewczyna, która czytała nie ogarniała, a ja to już w ogóle nie wiedziałam nic  🙄

Wróciłam dopiero i nie mam siły już wychodzić, będę leżeć i płakać nad swoim marnym życiem  😁

maiia, ja chcę do tego teatru  😍 Tylko moja mama mówi, że nie ma gdzie nocować, ale jakiś hotel chyba gdzieś tam jest? Czy coś takiego?  😁
Heval, oczywiście, jest mnóstwo hoteli, najbliżej chyba (i pewnie najdrożej 😎 ) na starówce, ale spokojnie wpadaj do mnie!  😀
vicke   Marzeniami żyłem jak król
18 stycznia 2013 17:37
iwonka Ale ja tu jesem po to żeby się nauczyć języka 😀
I właściwie. Oprócz koni w Polsce, to mogłabym tu zostać xd
Szkoła, i edukacja są świetne. Ludzie są świetni. ehh. będę za tym tęsknić ;p
maiia, ale ja chyba z kimś będę, więc nie wiem czy chcesz utrzymywać conajmniej dwie osoby  😁

aaa jeszcze do wilczyk, do dupy z takimi kolegami. Konfident no. Generalnie wydawało mi się, że wśród znajomych do oczywiste, że jak się wpadnie to się chroni dupę czyjąś, skoro nas to nie pogrąża i tak, a jak go wydamy to siebie nie uratujemy  🙄
Ale w ogóle co to za moda, wszyscy w szkole palą eszlugi i się dużo osób tym jara  😵
Heval, aaa, no to się zobaczy, jeszcze dużo czasu 😁 mam nadzieję, że jakoś na początku lutego zamieszczą repertuar na marzec już 😀 taaaak bardzo chcę iść 😍

a dzisiaj robię sobie wieczór z milionem filmów 💘

aaa, no i szukam kogoś, komu nie będzie wstyd iść ze mną na stok 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 stycznia 2013 18:00
vicke, korzystaj ile się da! bo rozumiem, że na wymianie jesteś? chciałabym kiedyś do USA pojechać na wymianę  😜 ale z moim angielskim to nie przejdzie, o ile ze słuchu rozumiem, tak kiedy ja mam gadać... eeee... słabo.

łączę się w bólu z tymi, których plany legły w gruzach z powodu jakichś idiotów  👿
i z tymi, którzy mają problemy z przyjaciółmi.
mogę założyć grupę wsparcia.
Facella, zakładaj grupę, chętnie dołączę.

Może nie tyle, co plany legły w gruzach, ale mamy problemy. Moja przyjaciółka strasznie się zmieniła i nie do końca akceptuję to, co teraz wyprawia. Tęsknię za starą nią.  🙁
wilczyk Ojj będzie dobrze!! pogadasz przy kawce z mamą i będzie good! 😉

Wyjaśniłam co nieco z przyjaciółką...tylko teraz kolejny problem w moim życiu...dokładniej osoba płci przeciwnej  🙄 ehhh..
Ale Wam smuto, Małolaty. Co jest, Heval, Facella, Kamita?
vicke   Marzeniami żyłem jak król
18 stycznia 2013 19:06
Kamita Płeć przeciwna? Znalazłaś?  😀iabeł:

A mi jest wyjątkowo wesoło  🤣
wymodelowana, no generalnie chodzi głównie o tą utratę przyjaciółki. Od około półtora miesiąca zaczął nam się psuć kontakt. Kiedyś widywałyśmy się co piątek na kilka godzin, w wakacje co drugi dzień spędzałyśmy razem ciągle. Przeżyłyśmy ze sobą całą masę różnych rzeczy. Ale ona się zmieniła  i to bardzo na gorsze. Jakoś nie umiem się z nią porozumieć, ani zrozumieć tego, co robi. Już nawet nie chce mi się z nią spotykać po prostu :/
I do tego jeszcze również płeć przeciwna  😵

Kamita, co jest, co jest?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się