Końska rewia mody cz. VII (2013)

brzezinka bardzo dziekuje  :kwiatek:  naprawde jest mega-elegancki ten zestaw, pozytywnie zazdroszcze 😀
wątek zamknięty
miałby ktoś foto porównawcze cottona vs i vss? jest jakaś duża różnica między nimi? :kwiatek: znajdę jakieś niekolekcyjne owijki do eskadrona toffe? chyba zostawię go na kobyłki 🤔wirek:
wątek zamknięty
faith, nie prowokuj mnie swoim zachwytem bo ten zestaw jest jeszcze w wersji herbacianej i też jak na niego patrzę to mam odczucia tego typu  😜 😜 😜 a zgrzeszyć kolejny raz bym nie chciała.... 😉 bo mam mocne postanowienie poprawy... 🤣
wątek zamknięty
hahahaha, nieeee, herbaciany to juz nie moj kolor zdecdyowanie, wiec nie bede namawiac 😀
wątek zamknięty
no to mi ulżyło... 😉
wątek zamknięty
a VS i VSS to nie jest przypadkiem to samo?
wątek zamknięty
a VS i VSS to nie jest przypadkiem to samo?


tak, to to samo
wątek zamknięty
[quote author=harja link=topic=90284.msg1673812#msg1673812 date=1359726380]
a VS i VSS to nie jest przypadkiem to samo?


tak, to to samo
[/quote]
dzięki :kwiatek:
i ponawiam, jakie owijki do toffe? 🙂
wątek zamknięty
a VSS to nie jest przypadkiem wszechstronny o profilu skokowym?

edit.lit
wątek zamknięty
[quote author=fruity_jelly link=topic=90284.msg1673967#msg1673967 date=1359733612]
a VVS to nie jest przypadkiem wszechstronny o profilu skokowym?
[/quote]

Dobrze mówisz, bo VSD to jest wszechstronny o profilu ujeżdżeniowym
wątek zamknięty
oj, tam VSS miało być.

tak mi się właśnie wydawało, bo mam ES Maxa VSS i trochę dziwnie się układa pod moim wszechstronnym siodłem, tak jakby był ciut przykrótki i muszę się nagimnastykować żeby dobrze leżał
wątek zamknięty
Karino1998,dzięki! Burgund mamy, możesz sobie u mnie w galerii zobaczyć, też chyba kilka razu pokazywałam 🙂
palemka, Livia, martyśś_99, hedonistka, dziękuję  :kwiatek:
fruity_jelly, już chyba kiedyś pisałam 🙂 naczółek fair play, nachrapnik ascot, a szkielet horze 🙂
Minosia, oj wiem, wiem, że zdecydowania bardziej podoba Ci się royal  😁 pocieszę Cię, że chyba niedługo dojrzeję do decyzji sprzedania hazela  :kwiatek:
Dać zdjęcia do galerii szmato?
wątek zamknięty
Daj  😉 I ja bym jeszcze widziała Cherry na twoim. ( nie wiem czy już to pisałam  😂 )
wątek zamknięty
Kupiłam dziś cottona winterred 🙂 ale bez owijek. hmm, co ja do niego założe jutro na mojego smokowca?  👀
wątek zamknięty
teak?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 lutego 2013 21:55
Zdjęcie kiepskie ale że jest pieknie widać prawda? 😁 😍
wątek zamknięty
taak , pięknie  😍
wątek zamknięty
Zairka to olympia, nie?? BOSKO!!!!!  😜 Ten kolor to w ogóle szał. Od początku jak zobaczyłam z nią kolekcję mówiłam, że to będzie dobry materiał dla kolekcjonerów!
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 lutego 2013 22:44
Tak Olympia 😍
Nie wiem którą Anke w mojej szafie kocham najbardziej
od grudnia do końca stycznia dobiero zaczeły sie gromadzić a już jest ich 5 i 6 w drodze
1. Hot Pink
2. Emerald
3. Racing Red
4. Hortensja
5. Olympia
i w drodze Jade
wątek zamknięty
I to same piękne kolorki. W ogóle Ty ostatnio szalejesz z tymi czaprakami/padami  🏇
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 lutego 2013 22:51
I to same piękne kolorki. W ogóle Ty ostatnio szalejesz z tymi czaprakami/padami  🏇

ja nie szaleje ja😉 ja mam dorbą ciocie Dewizke któa doposaża też moją szafe i swojego chrześniaka Zaja 😁
Ja szaleje ze derkami, kantarkami, oglowiami i siodlo zmienilam ale juz koniec szalenstw bo sie splukalam  😁
wątek zamknięty
No to tylko pozazdrościć takiej cioci. Jakbyś miała dość cioci Dewizki (albo prędzej Zair) to ciocia może się do mnie przyczepić- nie pogniewam się  😁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 lutego 2013 23:02
No to tylko pozazdrościć takiej cioci. Jakbyś miała dość cioci Dewizki (albo prędzej Zair) to ciocia może się do mnie przyczepić- nie pogniewam się  😁

Ciocia kocha Zaja, a Zaj ciocie niezmiennie juz od tylu lat, Zaj ciocie wszystkiego nauczył więc ma teraz dobrze😁
wątek zamknięty
To ja się pochwalę nowym nabytkiem

Trochę za dużo ostatnio kupuję ;p
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 lutego 2013 14:26
Zairka, super 😉

matrix, wygląda na porządny, co to za czaprak? 😉
wątek zamknięty
Livia metka na zdjęciu jak byk HKM
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 lutego 2013 14:43
Alaska, no wiesz, tyle to sama potrafię zobaczyć 😵 Chodziło mi o rodzaj, może ten model akurat ma jakąś nazwę 🙄
wątek zamknięty
Livia ja nie matrix ale wiem że to HKM Cassandra   😀
wątek zamknięty
Dla mnie po prostu pytanie zabrzmiało, tak jakbyś nie zauważyła jej w ogóle. Przeoczenia ludziom się zdarzają. 😉
,,Co to za czaprak" brzmi dla mnie jak pytanie o firmę np. eskadron,caball itp.
Jakbyś napisała ,,co to za model?" to nie byłoby mojej uwagi, tyle. 😉
wątek zamknięty
Zairka cudnie w Olimpii !
Marzy mi się taki komplet na mojego siwego grubasa  😜
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.