Obozy jeździeckie

Czy ktoś był u Uchwatów na obozie zimowym? interesuje mnie wszystko na ten temat 😉
W tamtym roku bardzo miło spędziłam obóz w Ranczu Zimna Woda (ranczozimnawoda.pl ,www.facebook.com/Ranczozimnawoda) , i to najlepszy obóz na jakim byłam . Przede wszystkim cena przy 2 h jazdy dziennie , pyszne , domowe jedzenie , które serwował gospodarz oraz ta niesamowita atmosfera - to wszystko na plus . Same treningi przebiegają w bardzo kreatywnej atmosferze , instruktorka podchodzi indywidualnie do każdego i bardzo dba o komfort jazdy , rozwój zarówno jeźdźca jak i konia . No i super otoczenie  - naokoło mazurskie lasy , cisza , spokój,, a 15 minut drogi od domu jezioro , także niezapomniane wyjazdy w teren gwarantowane  . Bardzo miłą niespodzianką były kuligi , ogniska no i [shadow=red,left]skiiring[/shadow] . W tym roku mam zamiar tam wrócić i mam nadzieję , że zeszłoroczna załoga też się pojawi w niezmienionym a może nawet trochę odświeżonym składzie. 😉
polecam zimowe obozy w górach świętokrzyskich

http://www.citeam.pl/oferty/wakacje/ferie-oboz-jezdziecki
sa instrutorzy dla początkujacych jak i trenerzy zaawansowanych
Poszukuję poleconego i sprawdzonego miejsca dla ojca z 10 letnia córką w Polsce na wakacje.
Oboje chcieliby się uczyć jeździć konno, więc musi być hala jakby padało.
Powinno być jezioro- żeby łowić ryby ( to dla taty).
Ładne tereny i dobre warunki hotelowe, nie meble "jak na kolonii" tylko drogi hotel, wyżywienie, najlepiej spa.
Jest wogóle coś takiego w PL?
perlica, a gostar?
Warunki są bardzo dobre, dookoła łowiska, jest co oglądać w regionie.
problem w tym że oni są z Jeleniej Góry to pojechać na wakację 5km od domu to tak średnio 🙂
Chciałabym polecić Wam fajne miejsce na konie - http://www.stajniajasminum.blogspot.com/
Instruktorka z głową, fajne i miłe konie, fajne tereny. Na obozy wakacyjno-feryjne dla dzieciaków i młodzieży oraz na weekendy 🙂

No ale to takie typowo obozowe miejsce, dlatego polecam tak dla ogółu, a nie jako odpowiedź dla Perlicy 😉
Perlica, a może Ekwador u Robsonów(www.ekwador-robson.pl). A w naszym regionie, troszkę skromniejsze warunki ale nadal bardzo dobre no i dla dziecka super jest www.podolszyna.com  to zajrzyj sobie tam-polecam 🙂
Oddis, bardzo dziękuję, Ekwador wygląda bardzo zachęcająco.
wybiera się ktoś do Uchwata na zgrupowanie tygodniowe ?🙂
[ http://www.uchwatteam.pl/page/18/zgrupowania.html ]
Czy macie może jakieś informacje o zgrupowaniach, coś w stylu jak u Uchwatów, tylko bliżej Warszawy? Lub w drugą stronę, warmińsko-mazurskie?
Również podłączam się do pytania  😉
Szykują się już jakieś zgrupowania na wakacje 2013 w okolicach Warszawy?
Nirvette   just close your eyes
08 stycznia 2013 18:25
Byl ktos kiedys w Stadninie Koni Rumak? www.rumak.pl
Planuje wybrac sie tam na wakacje, jakie sa wasze opinie na temat obozow w tym miejscu? Byl ktos?  👀
polecam Pasję Popów

Również podłączam się do pytania  😉
Szykują się już jakieś zgrupowania na wakacje 2013 w okolicach Warszawy?



KJ WILCZENIEC w Łomiankach bedzie ogranizowal obozy letnie ,w tym grupy przygotowujace się do zdania odznak jezdzieckich. Pod koniec turnusu egzamin.
Przewidziany bedzie takze osobny termin dla grupy sportowej skoki i ujezdzenie
Co powiecie o Stobnie? 😀 😀
czy ktos slyszal o zgrupowaniu/szkoleniu w najblizszym okresie najchetniej w woj.maz  ❓
interesuje mnie ujezdzenie badz ujezdzenie/skoki dla zawodnikow
Również podłączam się do pytania  😉
Szykują się już jakieś zgrupowania na wakacje 2013 w okolicach Warszawy?


Huzar już rozpoczął sprzedaż miejsc na obóz.
Witam;p
Był ktoś z Was na obozie letnim w Stajni Pestka?😉
Jakie opinie?
mógłby mi ktoś polecić letni obóz z 2h jazdy dziennie? Najlepiej ,żeby nie było ceny z kosmosu (do 1600) i kucyków, bo trochę duża jestem  😁
Polecam Obóz we Wtórku www.konieikuce.com.pl  spełnia twoje wszystkie wymagania 🙂 chodź posiada kucyki lecz przeznaczone są dla małych dzieciaków 😉
babolcia - dziękuję  😉 . jakieś opinie?
mógłby mi ktoś polecić letni obóz z 2h jazdy dziennie? Najlepiej ,żeby nie było ceny z kosmosu (do 1600) i kucyków, bo trochę duża jestem  😁


polecam obóz w Pegazie w Dziemianach. ceny mają chyba najlepsze ze wszystkich oferowanych obozów, na których są 2-3 h jazdy dziennie (dwie jazdy). kucyki są ze 4, dużych koni znacznie więcej, bo mają swoje oraz wypożyczone z okolic na sezon obozów. grafik też rozsądnie układają, nie dostaniesz za małego konia, albo takiego, z którym masz problemy  😉 jak masz jakieś pytania to chętnie odpowiem na pw, bo byłam tam dwa razy i pobobało mi się  😀
A coś dla kogoś kto nie wymaga mieszkaniowo za dużo, ale jeździecko chciałby jak najwięcej  🙄 . Koniecznie odznaki ! No i cena przyzwoita ?
A coś dla kogoś kto nie wymaga mieszkaniowo za dużo, ale jeździecko chciałby jak najwięcej  🙄 . Koniecznie odznaki ! No i cena przyzwoita ?

zapraszamy do Pcimia! Oferujemy: obozy rekreacyjne i sportowe oraz możliwość zdawania Odznak PZJ. Szczegóły: www.agroturystykakonna.pl
🙂
Ale bbb u was chyba tylko takie małe koniki ?
Hej, mam pytanie : gdzie można wybrac się ( województwa śląskie, małopolskie, opolskie) na treningi sportowe ? Chciałabym wyjechac gdzieś z koniem i potrenowac pod okiem doświadczonego trenera 🙂 Najlepiej żeby była mozliwośc zdawania złotej odznaki 🙂
Ale bbb u was chyba tylko takie małe koniki ?

Nie, na obozie sportowym mamy też duże konie, przygotowane do Odznak  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się