Licytacja koni OJ 'Indeks' w Rybniku 05-12-2012

raczej się nie da, chyba że na jazdę się umówisz...

a dlaczego mialoby sie nie dac? to chyba w interesie wlascicieli, zeby te konie dobrze trafily?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 stycznia 2013 09:48
Spokojnie, ja juz sobie poradziłam. Jeżeli się wszystko uda.. poprostu trzymajcie kciuki a może 1-2 konie Indeksowe będą odwiedzać re-volte 😉
Zairka, jak będziesz coś wiedziała które może warto napisać imiona koni? Łatwiej będzie szukać domów dla reszty, kiedy będzie wiadomo na którego są już chętni a który może trafić do handlarza.
W interesie koni jest aby właściciele Indeksa podawali rzetelne informacje o koniach. Przecież im chyba najbardziej zależy aby zwierzaki, które tyle lat były ich własnością nie skończyły jako kabanosy.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 stycznia 2013 09:36
jeszcze nic nie wiadomo...
 calkowita edycja posta


Edit:
I Co ktos sie wybiera? do licytacji pozostało 11 dni? był ktos oglądac te koniska? 👀
Czy orientuje się ktoś z forumowiczów czy wałach Anion został może przez kogoś  kupiony? Pytam, gdyż znałam konika kiedy był jeszcze źrebakiem, znałam jego rodziców i mam po prostu do niego sentyment.
Orientuje się może ktoś co stało się z koniem o imieniu Czekan? I czy Argoni został zlicytowany? Zdawałam na tych koniach odznakę i bardzo chciałabym zakupic któregoś z nich 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
12 lutego 2013 10:46
chce Wam tylko przypomnieć, że linki z listą koni są stronę dalej..  🙄
tyrytyry, nie, Anion jest jeszcze w Ośrodku (jak wynika z listy).
hektorkowa, Czekan został zlicytowany na pierwszej licytacji przez Przystań Ocalenie..  Jedyne co mnie ciekawi to to, czy te konie rzeczywiście tam są, bo żadnych informacji ani zdjęć na stronie Przystani sie nie doszukałam, a odpowiedź z Przystani na mojego maila była bardzo krótka..  🙁  
Do Przystani Ocalenie została oddana klacz z stadniny, w której jeździłam. Jej zdjęcie pojawiło się dopiero pół roku po jej oddaniu więc może teraz też trzeba trochę poczekac 🙂
desire niestety w Fundacjach z uwagi na grom spraw a małą liczbę rąk trzeba czekać na info na stronie.
ps. jeśli ktoś z Was znał Silver mogę powiedzieć że możecie ją odwiedzić w Musułach w naszej stajni już wkrótce 🙂

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] prosze usunac reklamy z podpisu i spod nicku. po usunieciu prosze o kontakt, w celu zdjecia uciszenia
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 lutego 2013 14:16
II licytacja koni odbędzie sie dopiero 22.02, czyli za 10 dni! Mam nadzieje że wszystkie koniska znajdą dobre domy, a nie handlarzy 🙁
Czy jakiegoś re-voltowicza poznam na licytacji osobiscie? 👀
Hektorkowa mam pytanko bedziesz kupowala ABGONIEGO,jesli CZEKAN  juz kupiony byl
Nie jestem pewna, muszę jeszcze wszystko obgadac. A jestes nim zainteresowana? Jeśli tak, to kupuj go 🙂 ja nie wiem czy będę w stanie go kupic a zależy mi żeby znalazł dobry dom.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 lutego 2013 22:56
😲 rozmawiacie o tym kupnie jakby to o rybke co najwyżej chodziło 😵
Zairka nie chodzi o rybkę tylko o to, że jeżeli santia jest zdecydowana na kupno Argoniego to żeby go kupowała 🙂 Ja nie wiem, czy będę w stanie go utrzymac, mam już jednego konia, a to są koszty chyba sama wiesz. Ale w sytuacji gdy Argoni nie znajdzie domu to go kupię, żeby nie trafił do handlarza bo szkoda mi  tego konia...
desire   Druhu nieoceniony...
15 lutego 2013 15:19
hektorkowa, ooooo a to masz jakieś informacje i wiesz co się będzie działo z końmi jeśli nie zostaną przez nikogo kupione?  🙄
nie mam, ale boję się,że pójdą w ręcę handlarzy...
desire   Druhu nieoceniony...
15 lutego 2013 17:12
raczej nie pójdą w ręce handlarzy po licytacji, nie byłoby to zgodne z prawem.  druga licytacja jest ostatnią i jeśli konie nie zostaną sprzedane to zostają w ośrodku.
mogą zostać jeszcze kupione przez wierzycieli, dopiero jeśli oni odstąpią od zakupu to zostają w ośrodku.
witam
jestem interesowana pomocą konikowi w potrzebie. Proszę o wiadomość jakie konie jeszcze zostały do wykupienia, przede wszystkim te które mają najmniejsze szanse na dobry dom i grozi im handlarz.
Ola Fundacja
"Stacyjka Maltusia"
tel 609 825 376
mail stacyjkamaltusia@o2.pl
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 lutego 2013 21:22
Trzymam kciuki za jutrzejsza licytacje :kwiatek:
Ja też trzymam kciuki, bo niestety nie pojadę... Koszty transportu mnie przerosły. Mam nadzieję, ze wszystkie konie znajdą dobre domy 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 lutego 2013 22:29
My jedziemy z zamiarem kupna 2, zobaczymy czy sie uda. Ale sie denerwuje 🏇
desire   Druhu nieoceniony...
22 lutego 2013 09:31
Gratuluje Zairce - niech się dobrze koń chowa.  :kwiatek:
asds   Life goes on...
22 lutego 2013 10:43
Czyli Zairka wygrała licytację? 😀
desire   Druhu nieoceniony...
22 lutego 2013 10:52
hm.. a o co chodzi z wygraniem licytacji? 😉  wszystkich koni nie kupiła, ale jednego konkretnego tak. 🙂
asds   Life goes on...
22 lutego 2013 10:55
No chodziło mi o ten jeden konkret 😉.
Z tego co mi napisała właścicielka OJ "INDEKS" KONIE SĄ BEZPIECZNE NIE GROZI IM RZEŹNIA, HANDLARZE, a OJ będzie dalej istniała i działał. Więc tak naprawdę nie rozumiem tego wykupu koni.
FUNDACJA "STACYJKA MALTUSIA"
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
22 lutego 2013 14:56
Gdyby jakiś handlarz chciał wziąć udział w aukcji i by ją wygrał to nikt nic na to nie może poradzić. Najważniejsze że te najstarsze zostaną w domu.
Niestety wziął udział i wygrał.
Który koń?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się