NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

dziekuje za zwrocenie uwagi, jestem tu nowa i nie mam wprawy, ale bede uwazac🙂
Do niepoważnych niestety pasuje również elen. Chciała kupić ogłowie, już płaci, pyta czy jak dostanę potwierdzenie przelewu to mogę jej wysłać ogłowie. A przelewu czy choćby potwierdzenia do dziś się nie doczekałam. Na PW nie odpisuje. Szkoda czasu.   😤
Do nieuczciwych i nieodpowiedzialnych również zalicza się zuz95. Poszłam jej na rękę, bo chciała mieć jak najszybciej kask u siebie, więc wysłałam jej kurierem, a w ten sam dzień ona miała zrobić przelew. Pieniędzy do tej pory nie ma na moim koncie, ani żadnego potwierdzenia przelewu nie dostałam, a minął już ponad tydzień. Najpierw była wymówka, że tata pomylił nr konta, a potem kontakt się urwał. Sprawą zajął się mój adwokat. Myślę, że rodzice mocno się zdziwią jak dostaną pismo do domu...
horcia137, zuz95 ma jakiś kask w ogłoszeniach, to Twój?
Nie to nie mój. Ja jej "sprzedałam" kask GPA Speed Air
Pursat   Абсолют чистой крови
10 lutego 2013 20:46
horcia137, sorry, ale jak się ma miękkie serce, to trzeba mieć twardą dupę. Po jakiego grzyba wysyłacie zanim dostaniecie kasę? To już nie pierwszy taki przypadek tutaj, a potem jest płacz...
horcia137, sorry, ale jak się ma miękkie serce, to trzeba mieć twardą dupę. Po jakiego grzyba wysyłacie zanim dostaniecie kasę? To już nie pierwszy taki przypadek tutaj, a potem jest płacz...


otóż to.
pierwszy i ostatni raz poszłam komuś na rękę
ale tak na prawdę to ona będzie miała problemy nie ja...
Przecież to nie wina horci137, że obdarzyła kogoś zaufaniem.  🙄 A już na pewno nie można nikogo winić za to, że został oszukany. Na tej samej zasadzie każdy klient, który dokonał transakcji za pośrednictwem Re-volty czy Allegro (znacie kogoś kto tego nie zrobił?) jest w Waszym mniemaniu naiwny...
Pursat   Абсолют чистой крови
10 lutego 2013 22:08
Cintra, nie jej wina, a czyja? Przecież nie moja. Takie postępowanie tylko się prosi o kłopoty. Jak pohandlujesz trochę i się natniesz, może zrozumiesz. zuz95 w ogóle nie usprawiedliwiam. Brzydzę się takimi ludźmi. Ciekawa jestem wyjaśnień, o ile jakieś padną...

Jeśli chodzi o pieniądze, to lepiej nie mieć sentymentów w stosunku do OBCYCH ludzi. Ufać to można matce, a nie nickom na forum.

Pursat a potem płacz i zgrzytanie zębami, bo ktoś się dla matki zapożyczył, a ta zwiała z pieniędzmi 😎
Pursat, mi tez wiele osob wysylalo towar zanim zaplacilam. nieuczciwy jest ten kto nie zaplacil, a nie ten kto wyslal.
Pursat   Абсолют чистой крови
10 lutego 2013 22:47
Babi, są wyjątki - jak wszędzie. 😉

katija, gdzie ja napisałam, że horcia137 jest nieuczciwa? Możesz zacytować? To, że tobie ktoś wysłał bez wcześniejszej wpłaty, nie zmienia faktu, że takie postępowanie jest skrajnie nieodpowiedzialne i nie zmienia też faktu, że istnieje mnóstwo uczciwych ludzi. Nikt nikomu nie daje prawa do oszustwa, ale litości - obdarzanie obce osoby aż takim zaufaniem nie jest dla mnie mądre. Ja nie wysłałabym bez kasy nawet Królowej Elżbiecie. 😉
Pursat czyli jak ktoś mi wysyła wcześniej niż ja zapłacę to jest źle , sama tak nie raz robie i wyślę . Oczywiście są to starzy użytkownicy i znani lub z którymi robiłam wcześniej interesy na volcie .


Jak bym miła wpisywać tu wszystkich co mi dupę zawracają i wstrzymują sprzedaż , musiała bym codziennie tu zaglądać  😵  Jedna agentka wysyła mi pieniądze już miesiąc i nonstop pisze że wysyła  🤔wirek: 
Ja też brałam kilka rzeczy w przód i zawsze jak coś dotarło rozliczałam się zgodnie z umową.Brałam też z re-volty na raty kika rzeczy i wydaje mi się że nie można do jednego worka wrzucać wszystkich ludzi .
Widzisz Pursat, -ja z kolei byłam w tej grupie ludzi która uczciwie zapłaciła a towaru nie dostała do dziś dnia i za każdym razem jak z kimś nowym kogo nie znam dokonuję transakcji to mam stracha ze mogę pieniądze stracić. W takim przypadku własnie wolę dostać coś w przód 😉 bo ja swojej uczciwości jestem pewna 😉
Ryzyko jest zawsze. Ale zasada w zakupach przez net jest taka, że najpierw się płaci, później dostaje towar (no chyba, że obie strony godzą się na odstępstwa od tej reguły, albo wysyłkę za pobraniem).
Każdy ma swój rozum. Ja nigdy nic nie wysyłam, kiedy nie mam kasy na koncie. Mogłabym ewentualnie zgodzić się na takie coś, ale tylko użytkownikom, których widzę tu długo, "znam ich", nie mają na koncie oszustw i zwyczajnie im na tej podstawie zaufam. A jak się natnę w takiej sytuacji, to mój błąd (co nie  znaczy, że kupujący nie jest zwyczajnym oszustem!) i pretensje do siebie, że dałam się oszukać.
Nie kupuję od nowych, nieznanych użytkowników, nie wyślę komuś takiemu nic bez wcześniejszej zapłaty.

Tu jest wybór... decyzje każdy podejmuje sam.
na której stronie jest lista nieuczciwych? nie mogę znaleźć
Hej dziewczyny, mam problem i nie wiem, gdzie mogę to napisać jeśli nie tu to gdzie.
A więc sprzedałam pewnej dziewczynie wędzidło (niestety nie mam jej nicku już bo było to miesiąc temu). Dostałam pieniądze, wysłałam je i dziś dostałam je z powrotem od poczty polskiej, niby nikt paczki nie odebrał. Mam potwierdzenie wysyłki i nie wiem co mam teraz tym faktem zrobić. Nie mam kontaktu z nią. Nie chce, by było, że jestem nieuczciwa.
Proszę o pomoc z góry dziękuje 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
11 lutego 2013 15:02
Dziewczyny, róbcie co chcecie, możecie nawet za darmo porozdawać swoje rzeczy. Tylko jak was ktoś później orżnie na kasę (odpukać!) w taki sposób, to nie wypisujcie tu pretensji. 😉

Angela, można być oszukanym na różne sposoby, takie jest ryzyko zakupów. Resztę bardzo trafnie napisała Dworcika, z którą zgadzam się w 100%. Z mojej strony koniec tematu.
chyba dziewczyna poszła po rozum do głowy i nie chciała nieprzyjemności i właśnie weszły mi pieniądze na konto  😉
na jej szczęście nie zdążyłam jeszcze wysłać wezwania do zapłaty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 lutego 2013 16:34
Do nieuczciwych i nieodpowiedzialnych również zalicza się zuz95. Poszłam jej na rękę, bo chciała mieć jak najszybciej kask u siebie, więc wysłałam jej kurierem, a w ten sam dzień ona miała zrobić przelew. Pieniędzy do tej pory nie ma na moim koncie, ani żadnego potwierdzenia przelewu nie dostałam, a minął już ponad tydzień. Najpierw była wymówka, że tata pomylił nr konta, a potem kontakt się urwał. Sprawą zajął się mój adwokat. Myślę, że rodzice mocno się zdziwią jak dostaną pismo do domu...


o mamo 😲 ja tez miałam z nia długo ciągnąca sie płatnosć, prawie miesiąc czasu... i tez jej tato pomylił nr konta, z tym ze ja nie wysłałam towaru i apisałam czy bierze czy nie bo jak nie to wystawiam, potem ja długo wysłac nie mogłam i tym oto sposobem to była moja nadłuższa transakcja w zyciu ale wszystko dobrze sie sko nczyło, kontakt był cały czas dobry.
Bardzo przestrzegam przed transakcjami z delilahh. Wzielam siodlo na probe i niestety nie pasowalo. Powiadomilam o tym uzytkowniczke, z ktora wczesniej ustalilam, ze w przypadku gdy siodlo nie bedzie pasowalo ja je odsylam a ona zwraca mi pieniadze. Oczywiscie mimo wysylanych przeze mnie licznych wiadomosci osoba ta nie odpisywala. Wyslalam stanowcza wiadomosc, ze jesli dotrzyma warunkow umowy, zglaszam sprawe na policje. I nagle ... jest wiadomosc. Osoba ta oczywiscie wyparla sie wszystkiego i zadrwila ze mnie. Jutro wysylam siodlo kurierem za pobraniem jesli wroci ono do mnie konsekwencje wyciagna odpowienie sluzby. Przestrzegam przed osoba o imieniu Renata D. z Gorzowa Wielkopolskiego

O zakonczeniu transakcji z ta osoba bede was informowac na bierzaco !
Wyslalam stanowcza wiadomosc, ze jesli dotrzyma warunkow umowy, zglaszam sprawe na policje. I nagle ... jest wiadomosc.

Jeśli dotrzyma? 🙂 czy jeśli nie dotrzyma?
Sareja, czy to nie ten sam koń: http://www.photoblog.pl/ellpaso/137331683, http://www.photoblog.pl/ellpaso/141617514 i ten: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,39.msg1685738.html#msg1685738 ? Jeśli tak to witamy na forum kolejne wcielenie ddance, cavalo, dancer, mankaa69, ... !  :emota200609316: 😎
shilton  jeśli nie dotrzyma oczywiście ! 😀 Dziewczyna posluguje się fałszywymi danymi. Mam juz wszystko Co jest mi potrzebne. Jeśli nie zmieni zdania to rodzice się zdziwią jak dostaną wezwanie na komistariat.
Proszę aby odezwały się do mnie osoby, które zostały oszukane przez osoby ddance, dancer, cavallo, mankaa69. Prawdopodobnie to ta sama osoba i posluguje się fałszywymi danymi osobistymi !
Proszę aby odezwały się do mnie osoby, które zostały oszukane przez osoby ddance, dancer, cavallo, mankaa69. Prawdopodobnie to ta sama osoba i posluguje się fałszywymi danymi osobistymi !


tak dodaj jeszcze: delilahh
Choć ja miałam z nią raz przeboje, innym razem ona jako kupująca - i wszystko ok było.
Sareja, a przelew jej robiłaś na konto bankowe? Bo jeżeli źle się wpisze dane to przelew nie przejdzie. No, chyba, że poszło na czyjeś inne 😉
shilton paczka zostala nadana za pobraniem. Juz ustalilam dane tej osoby. okazuje sie, ze raz wysylala ona a kiedy indziej jej ojciec. Podczas rozmowy telefonicznej z mezczyzna mozna bylo uslyszec duzo przeklenstw oraz probe udowodnienia mi niepoczytalnosci oraz braku inteligencji ze strony jego corki podczas wymiany korespondencji rowniez. Wieczoram wszystko sie wyjasni. Wiem, ze nadaja kilka- kilkanascie paczek w miesiacu. Jesli nie otrzymam zwrotu pieniedzy sprawa zajmie sie policja. W dodatku zloze zawiadomienie o przestepstwie ( ale wiecej nie chce teraz publicznie ujawniac, zeby nie mogli sie na to przygotowac). Trzymajcie kciuki. Trafila kosa na kamien. ;D
No to faktycznie nieciekawie.. Ty jej te siodło odesłałaś też za pobraniem?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się