NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Jeszcze nie. Powiedziala, ze go nie odbierze wiec czekam na zmiane decyzji. Jesli nie to odpowiednie wladze odzyskaja je za mnie.
Masz tą umowę na piśmie??
shiltonzapraszam cie na priv. Nie chce sie tu rozpisywac aby nie znali moich nastepnych krokow. Beda mieli niemila niespodzianke jesli nie zachowaja sie tak jak powinni.
to konto jest juz zbanowane.
desire   Druhu nieoceniony...
18 lutego 2013 11:42
katija, powiedz mi jak to jest, że zbanujesz (bo chyba też I.P. danego kompa banujesz?)  a ktoś sie dalej potrafi zarejestrować i uczestniczyć w życiu forum jakby nigdy nic?

(nie pisze tego złośliwie ani nic, po prostu jestem ciekawa 😉 ).
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 lutego 2013 11:47
Bo Katija banuje IP a jak ktoś ma zmienne to wszystkich nie da rady zablokować
dokladnie.
desire, ktoś się może zarejestrować z innego komputera (czyli innego IP) i już nie będzie problemu 😉
Forum ma X pozycji do zbanowania: ciach. Wystarczy ciach. Dla kogoś, kto ciach, żaden problem.

Edytowałam, żeby gotowej recepty nie było 😉
desire   Druhu nieoceniony...
18 lutego 2013 12:12
dzięki za wyjaśnienie.  :kwiatek:
no to moze czas rozwazyc banowanie na MAC, wtedy nawet po formacie systemu nie da rady zalozyc nowego konta. jesli jest oczywiscie taka mozliwosc ;]
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 lutego 2013 15:15
My star doprowadza mnie do szalu, ale nie zostawie tego...
Mamy tu kogos z okolic Elblaga?
Basznia daj mi znac na pw kto co i jak.
obecnie tam nie mieszkam, ale moze uda mi sie jakos pomoc
Dworcika, wiesz co... moze nie koniecznie dobrym pomyslem jest podawanie gotowej recepty trollom? ja specjalnie o tym pisze bardzo zdawkowo.
katija, - "dla chcącego nic trudnego" 😉  ddance, dancer, cavallo, mankaa69 czy delilahh nie ma z tym absolutnie żadnego problemu 😉
ale moze inni maja, i nie uwazam za stosowne pisania im na to recepty.
Poprawiłam  😎
Dworcika, dziekuje  :kwiatek:
ja wiem, ze wiekszosc srednio rozgarnietych komputerowo to wie. ale jesli jedna konisie3294857204 nie bedzie wiedziala i sie nie dowie stad, to juz mnie to cieszy.
Ale zmieniłam treść postu tak, że stał się nieczytelny. Zgłaszam się sama do ostrzeżenia 😁
In.   tęczowy kucyk <3
18 lutego 2013 17:59
My star doprowadza mnie do szalu, ale nie zostawie tego...
Mamy tu kogos z okolic Elblaga?

W tej chwili do konca lutego jestem na miejscu, w Egu, co pomoc?
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 lutego 2013 19:35
In., dzieki za chec pomocy. Na razie Losia sie zaoferowala i napisala do chlopaka, ze moze go odwiedzic, ja tez dzialam, wiec na razie dziekuje bardzo, nie bede Ci robic klopotu. Gdyby sie cos zmienilo zglosze sie po pomoc   :kwiatek: :kwiatek:
Chyba ze masz jakies chody w oswiacie elblaskiej  😎?
In.   tęczowy kucyk <3
18 lutego 2013 19:55
BASZNIA, ano mam, ciocia nauczycielka, babcia byla nauczycielka, znajomosci w szkolach maja 😉 jakby co, to problemu nie ma, nudze sie bardzo 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 lutego 2013 20:20
In., a to Ci....koledze kosmos nie sprzyja :-) . Ide na pw :-) .
asds   Life goes on...
18 lutego 2013 21:11
Jak ja kocham  💘 tą naszą Re-voltovą mafię....Z nąa się nie zadziera...I nikt się przed nami nie ukryje.... 😁
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 lutego 2013 21:15
asds, dokladnie, jest moc 🙂! Sie czlowiek czuje w kupie razniej 😉.
http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,4519.msg1692446.html#new
asds   Life goes on...
18 lutego 2013 21:31
To kiedy zakładmy partię i przejmujemy władze w kraju?
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 lutego 2013 21:34
asds, e, komu by sie chcialo babrac w polityce 🙂. Najwazniejsze, ze mozna liczyc na ludzi w kazdej sprawie 🙂.
A My star pisze, ze jutro zaplaci, dam znac oczywiscie 🙂.

edit : NO I ZAPLACIL 😉

Zmasowany atak voltopirow plus dodatkowo moja dzialalnosc okoliczna i wuala 😉

Teraz zaplacil duzo za duzo, wiec jesli zglosi mnie do nieuczciwych przez to, to informuje, ze zaproponowalam zwrot nadplaty  😵

Ale i tak oczywiscie jest oszustem, nie polecam interesow z My star.
Mi rowniez prawdopodobnie udalo sie zalatwic sprawe. Po telefonie do ojca uzytkowniczki delilahh, ktory byl nadawca paczki udalo mi sie "przekonac" ich do dotrzymania warunkow umowy. Po siodlo dzisiaj przyjezdza kurier i wysylam je za pobraniem. W przypadku gdy sie rozmysla mamy plan B, o ktorym Panstwo z Gorzowa Wlkp zostali poinformowani. Czekamy na ich decyzje i kolejny ruch. 🙂
Witajcie,
ja przy swoich pierwszych zakupach na re-volcie zostałam okradziona przez użytkowniczkę PANTOFEL.
   Kupiłam czaprak wycięty Euro-Star, zapłaciłam 69 pln przelewem,czapraka nie dostałam, zwrotu pieniędzy również.
   Sama pantofel udaje zgodną i porządną, na pw pisze,że wysyła,po czym nic nie dochodzi,zatem dyskusje z nią pozostawiam policji.
  Ten nick był już wspomniany w tym wątku, ponoć PANTOFEL miała chwilowo tego samego maila co znana Wam osustka SISS,dlatego bardzo proszę o kontakt na pw osoby oszukane przez pantofel lub siss.
  Przelew robiłam na konto niejakiej ............( edit : imię ,nazwisko i miejscowość usunięta w związku z otrzymaniem zdjęcia potwierdzenia nadania przelewu z poczty. Jako ,że zdjęcie jest częściowo zedytowane, tj zamazano dane nadawcy, imię i nazwisko usuwam warunkowo do końca następnego tygodnia. Jeżeli do tego czasu pieniądze nie pojawią się na koncie,post wróci do poprzedniego stanu.)
Lutnia, pisałam już do ciebie na PW, kasa poszła przez poczte wrzuce ci potwierdzenie na pw zaraz, nigdy nie miałam tego samego maila co siss, i nie jestem siss. proszę mnie z nią nie łączyć!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się