Końska rewia mody cz. VII (2013)

hajra mam zdjęcie Kuby w Brillancie plum 🙂
wątek zamknięty
effqa, o rany, rany! ale czad! 😀
wątek zamknięty
Klami, w tym sensie tak, nie jeździłam na dworze, bo nie widziałam sensu zabijania się na zmrożonym na kość śniegu, chodź teraz trochę żałuję, ale mówi się trudno...  😉 Ale koniec już tego off topa.  🤬  🙂


Zabijania się??



Jarpolowa derka jak widać spisuje się idealnie na takie wypady zimowe na dworze 😉
wątek zamknięty
Nekanowa, zabijaniu się ?? A, że niby dlaczego ? Takie zimowe jazdy po sniegu, czy po prostu galopady tempem nadanym przez konia, kiedy warunki na to pozwalają dają super oddech dla głowy konia zmęczonego codziennoscią hali. Poza tym, same biegając po padokach jakos się nie zabijają, to dlaczego miałoby byc inaczej z człowiekiem na plecach ?




A tak w temacie. ANKY conrflower. Zostawić, czy puścić w świat ?? Srednio mi te pady pod siodłem leżą na wielkich plecach ogórka, bo ciężko je ułożyć tak by nie kończyły sie szybciej niż tybinka siodłą.

wątek zamknięty
Klami, imo ładnie mu w tym kolorze, ale faktycznie pad mógłby układać się lepiej. Nie da się do trochę cofnąć? Ja szału dostawałam przy czaprakach kończących się równo z siodłem, a futro za czaprakiem to już w ogóle 😉
wątek zamknięty
Orzeszkowa, nie bardzo da się ten pad cofnąć niestety. Może minimalnie, ale myślę, że to niewiele da. No i druga rzecz, w dół niestety też jest przykrótki, bo mocno rozkłąda sie na potężnych placach mojego konia. Ile sie muszę namęczyć żeby nie dociskał pleców i kłębu a jednocześnie z obydwu stron tybinka kończyła sie chociaż minimalnie wczesniej niż pad...
wątek zamknięty
Klami ja bym puściła w świat. Średnio mu w tym kolorze 😉
wątek zamknięty
effqa szkoda, że nie mamy zdjęć z tamtego dnia, bo Kuba dał Ci trochę w ciry...  🤣
Ten Kuba to niezły model, we wszystkim wygląda pięknie!
wątek zamknięty
Klami, ale zawsze z Ankami jest taki problem, ja mam też pady kończące się zdecydowanie za szybko i z tyłu i z dołu. Ja mam nawet większy problem niż ty, bo mój koń jest zdecydowanie szerszy (ogólnie) niż twój. Dlatego niestety najlepiej z Anek leżą nowe Dl... Albo trzeba o Ankach zapomnieć i przerzucić się na Jarpole czy Cabal 😉
wątek zamknięty
xxagaxx, ech.... albo odszukać uzywanych padów ES stripe i cross. :/
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 marca 2013 12:54
Klami, a mnie tam się podoba ten Cornflower 🙂
wątek zamknięty
xxagaxx, ech.... albo odszukać uzywanych padów ES stripe i cross. :/


ja szukać nie muszę 😉 Trzymam je, sprzedawać nie mam w planach.
Ale powiem ci że to kwestia przyzwyczajenia, mi nie przeszkadza że futro leży trochę poza padem. Dla mnie ten kolor ogórkowi niezwykle leży, jak eskadronowy plum 😉 Nie sprzedawałabym.
wątek zamknięty
effqa szkoda, że nie mamy zdjęć z tamtego dnia, bo Kuba dał Ci trochę w ciry...  🤣
Ten Kuba to niezły model, we wszystkim wygląda pięknie!


Robicie z niego diabła, a on przecież jest aniołkiem, do rany przyłóż 😀
Miło mi, że się podoba 😉
wątek zamknięty
jett   success is the best revenge
10 marca 2013 16:55
zalcia, wg mnie bardzo ładnie  🙂 to ten nowy grey?

Dziewczyny, którą derkę dla ciemnogniadej klaczy?  😉




Zdjęcia z forum  :kwiatek:
wątek zamknięty
czerwona 🙂
wątek zamknięty
Tak trochę z innej beczki, ale dzisiaj miałam okazję pomacać po raz pierwszy euro-stara. Muszę powiedzieć, że bardzo mnie zaskoczył! Pozytywnie oczywiście. Super wykonanie i materiały, wszystko idealnie dopracowane. Następna szmatka to na 100% będzie es. szkoda, że nie mieli na miejscu dl 🙁 z nowej kolekcji eskadrona nic mnie nie zachwyciło, za to na stoisku były dwie anki ze starym pikowaniem- madiera i sand, przez co wszystkie te nowe sprawiły wrażenie szmat. Nawet niektóre miały do góry nogami naszyty znaczek anky  😵
wątek zamknięty
jett granatowa jest piękna  😀
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 marca 2013 19:21
A ja mam problem 😁
Od tygodnia zastanawiam się, co kupić najpierw, czy komplet Anky Navy, czy Anky Chocolate 😜
Za Navy przemawia to, że mam derki polarową Maritim i dralon diagonal Navy/Burgundy/Bronze, a do tego idzie do mnie treningówka dralona z tej samej kolekcji. No i teraz mam wszystko w bordo-granatach a ani jednych owijek czy czapraka 😁
A Eskadronowych kompletów nie chcę, bo wszystkie czapraki są za długie pod moje siodło.
Anky Oxblood byłaby super, ale nie ma szans, żeby dostać 😕
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
10 marca 2013 19:35
Navy bierz! Będziesz miała fajne zestawy, strucelka.

Mam cavaliadowy zakup, wreszcie dorwałam cottona coffee.  🤣
wątek zamknięty
Hmmm.... dzięki dziewczyny. Jeszcze przemyślę, czy bardziej podoba mi się kolor, czy bardziej irytuje mnie to jak się ukłąda na moim koniu.


xxagaxx, mi to futro poza czaprakiem az tak nie wadzi, zreszta obecnie jeżdżę z żelem, a nie futrem. Najbardziej irytuje mnie fakt, że musze się nieźle nagimnastykować przy siodłaniu żeby pad nie leżał płasko na plecach i kłębie a jednocześnie nie kończył się szybciej niż tybinki siodłą.

wątek zamknięty
jett, co to za dery?
wątek zamknięty
hedonistka, tfu tfu, bluznisz!
To Jarpol przeciez, jak smiesz! 🤬

😉 😀
wątek zamknięty
Strucelka, CZEKOLADA !!!! cudownie w brązie  😜
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 marca 2013 19:58
Fantazja tylko do czekolady to jeszcze muszę derkę kupić 😁 i wymarzyłam sobie brązowe ochraniacze BR 😀

Emptyline też tak myślę 🙂
Cotton będzie do derki coffee-berry? 😀
wątek zamknięty
Klami nawet nie waż się sprzedawać cornflowera. 🤬  Na Kajtku jest szał.  😜
Strucelka trudno się zdecydować, bo obydwa pady wyglądają super. Weź najpierw navy, bo masz derki do kompletu.  😁
wątek zamknięty
Strucelka, derkę w brązie znajdziesz, jest ich na pęczki 😉
wątek zamknięty
Strucelka, bierz navy- ładniejszy i masz już reszte pierdół 😉
wątek zamknięty
Thilnen   Dżamal Ad-Din
10 marca 2013 20:24
Kupiłam na Cavaliadzie czaprak Schockemöhle Azure dla mojego siwka, jest piękny! Chciałabym dokupić sobie do niego ochraniacze, ale są tylko granatowe ocean/azure/canary, które tylko elementy mają w kolorze azure. Nie mam pojęcia, czy to będzie razem dobrze wyglądać. Co sądzicie?

http://www.koniesklep.pl/SCHOCKEMOHLE-Czaprak-Dynamic-Style-kol-azure(4,614,10808).aspx?pageId=20
http://www.koniesklep.pl/SCHOCKEMOHLE-Rozm-Full-Ochraniacze-Jump-Guards-oc(4,10653,10254).aspx
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
10 marca 2013 20:32
strucelka, pewnie, do dery i kantarków. I dalej obstaję przy navy. 🙂
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 marca 2013 20:34
Fantazja no właśnie kiepsko, bo jestem zakochana w dralonach 😜 i najlepiej żeby był w odcieniach właśnie czekolady i na przykład beżu, bo mam jeszcze Sanda Anky, np. dralon diagonal Taupe/Walnut/Winterred

Dzięki dziołchy, jutro zamawiam Navy 😀iabeł:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.