Końska rewia mody cz. VII (2013)

Dziewczyny, myślicie, że zakup jasnoróżowych owijek do szaro- różowego czapraka Lami Cell Junior Collection (http://animalia.pl/produkt,16829,,lamicell-czaprak-junior-collection-wszechstronny.html) dla ciemnogniadej kobyłki będzie dobrą inwestycją?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
12 marca 2013 15:45
Dziewczyny, jako, że granatowo jestem już spełniona, teraz zachciało mi się ładnego fioletu/purpury.  😵
Myślałam nad madeirą albo purple, tylko, że te pady podobają mi sie na ciemnych (kare/skarogniade) koniach, no nijak mi pasują do gniadych  🙁 Może eskadronowa oberżyna? Kurczę mam zagwozdkę.


Na ogolonej maści Barbórzastego to chyba w ogóle stypa?

A w temacie trwałości czapraków - wyprałam pierwszy raz moją Saharę i powiem Wam, że szału nie ma :/ Mimo, że pozapinałam rzepy, 'pocharatały' mi lamówkę lekko, a sama lamówka się trochę pofalowała. Chyba czas całkowicie przerzucić się na forumowe produkcje - i Caball i Jarpol (zarówno te sztywniejsze i z kolekcji 2012) po praniu jak nowe.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 marca 2013 15:48
Przyszedl Caball 💘 juz wiem ze zamowie nastepne 😜

wątek zamknięty
Moon ja mam śliwkę jarpolu - ma ciepły, intensywny odcień. Mojemu gniademu jest w niej na prawdę ładnie
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
12 marca 2013 15:58
No właśnie ja bym bardziej celowała chyba w bakłażana Jarpolowego... Chociaż Caballowa śliwka też jest ładna. Kurdę. Chcę wszyyystkieeee!  😜
wątek zamknięty
Moon czemu stypowo? najs wygląda

wątek zamknięty
junona, a masz jakieś zdjęcie śliwki na gniadym? Bo się przymierzam i nie wiem, czy to dobry wybór. Przekonuje mnie ten brązowy połysk widoczny na zdjęciach.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 marca 2013 17:34
Zairka, chwal się 🙂

Moon, ja bym była za bakłażanem, fajnie będzie na gniadym 🙂

Btw. któraś chętna na cottona za jedyne 200 zł?  😎
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/43803?kategoria=12&rodzaj=16
wątek zamknięty
a ja na Cavaliadzie kupiłam cottona i owijki red, a miałam skończyc ze szmatami...  😵
ale poza tym to nie mogę się doczekac aż założę go na siwego  😍
Moon myślę że brałabym bakłażan, ale w sumie śliwka też mogłaby byc niezła  👀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
12 marca 2013 17:51
dzięki dziewczyny, w sumie to chyba po cichu liczyłam, że wszyscy napiszą, że fakt, stypa, nie kupuj, cóż - nadzieja matką głupich  😁
Krysiex, kolorowałam sobie też w PS, faktycznie, kurczę kolorek ciekawy...  😀iabeł:
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
12 marca 2013 20:05
Moim zdaniem Caballowa purpura wygląda pięknie na gniadym 🙂
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
12 marca 2013 22:57
Moon - świetnie w tym Cabalu 🙂 kupuj tego w odcieniach fioletu bo fajnie to wygląda  🙂
Etosha- super zakupy, fajnie że Ci się kolekcja rozrasta 🙂

A teraz: coś dla ludzi co mają "derko morderców"  😁
Ja bym się chyba zapłakała wiedząc ile musiałabym dać za ten dralon na polskie realia kolekcyjne  😁


I taka ciekawa derka :
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
12 marca 2013 23:03
Medziik, to jeszcze nic, mój był dodatkowo w trzech częściach.  😀iabeł:
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
12 marca 2013 23:09
Tak z ciekawości czy to NG już się gdzieś pojawia w sklepach?


wątek zamknięty
Medziiik podobno NG ma wejść do sklepów koniec marca , więc chwilkę jeszcze trzeba poczekać 🙂

Tak w ogóle dowiadywałam się na temat tych bicolorów z najnowszej kolekcji green-white , na które Niemki rzuciły się jak na cieple bułeczki 🙂 - nie ma szans dostać w PL ten czaprak , sklepy nawet nie wiedzą o ich istnieniu , ba nawet tego eskadrona nie ma na stronie producenta. Dziwna zagadka , bo jak narazie widziałam je tylko na ebayu .
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Altiria mogę cyknąć - nawet dziś, bo będę miała chwilę czasu w stajni zdaje się. Tylko nie wiem czy jest sens w taką szaro burą pogodę. Ona najładniej wygląda w słoneczny dzień - wtedy właśnie widać ten ciepły odcień czy też połysk. Na pewno na mojego gniadego (on ma ciepły, czerwony połysk) nie wzięłabym np bakłażana, bo on np jest już 'chłodny'
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 marca 2013 09:33
Medziiik, o matko, też bym się zapłakała nad tym dralonem  😂 To zdjęcie Niemek? 🙂

dommaz, polskie sklepy nie wiedziały nawet, że są dralonowe półderki w prawie każdej kolekcji i jak chciałam zamówić, to było zdziwienie co ja chcę 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 marca 2013 09:39
Atramencik niestety komorkowo 💘
wątek zamknięty
Kinia16322, wygląda na to, że tak
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
13 marca 2013 10:40
Medziiik podobno NG ma wejść do sklepów koniec marca , więc chwilkę jeszcze trzeba poczekać 🙂


Dzięki za info 🙂 bo mnie interesują te polopady i z chęcią bym obejrzała już foto katalogowe 🙂

Medziiik, o matko, też bym się zapłakała nad tym dralonem  😂 To zdjęcie Niemek? 🙂


Tak to foto jednej załamanej Niemki :P
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
13 marca 2013 10:59
Ten czaprak w filotowo-biało-zielonym krzyzykiem wygląda fajnie....Ale nie wiem na koniu by to wygladało..
wątek zamknięty
Medziiik o matko! Nie wiesz gdzie można znaleść taką derkę Red Bull'a?  😜
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
13 marca 2013 12:33
martyśś_99 - nie mam zielonego pojęcia nie znam niemieckiego więc średnio mam jak spytać Niemki 🙁
wątek zamknięty
Moja irytacja siodłaniem z padem ANKY VS sięgnęła granicy mojej wytrzymałości. Szkoda, bo same pady bardzo lubie, ale tej ekwilibrystyki przy siodłaniu mam serdecznie dość. Wszystko idzie papa niestety. Tylko nie wiem na co się przerzucić.
wątek zamknięty
Może na nowe anky dl?  Pisałaś kiedyś, że masz sangrie dl i że fajnie układa się na Ogórku 😉
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
13 marca 2013 13:25
Klami - ES/Eskadron lub Caball/Jarpol  ew. Anky DL 😉
wątek zamknięty
Klami wrzuciłabyś fotkę ogóra w niciakowej derce 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 marca 2013 13:41
Moja irytacja siodłaniem z padem ANKY VS sięgnęła granicy mojej wytrzymałości. Szkoda, bo same pady bardzo lubie, ale tej ekwilibrystyki przy siodłaniu mam serdecznie dość. Wszystko idzie papa niestety. Tylko nie wiem na co się przerzucić.

Caball  🏇 i mowie Ci to ja! Do niedawna zakochana tylko w ES, Eskadron i ANKY!
wątek zamknięty
Klami, Caball 🙂 dopiero co przyszedł do mnie jeden, a już zamówiłam drugiego. I podejrzewam, że za niedługo zrobię porządną wyprzedarz żeby zrobić miejsce Caballom.
W ogóle jakość Caballa mogę porównać do zamszowych ESów i starych anek. Wszystko porządnie przyszyte, żadna nitka nie wystaje, a materiał porządnej jakości.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.