Końska rewia mody cz. VII (2013)

emptyline   Big Milk Straciatella
23 marca 2013 19:25
Burza, zaplotłyśmy milon korków, bo on ma tam chaszcze. Nic nie na to nie pomaga . 😵

Dzięki dziewczyny, mi się też podoba, ale mam już granatowego Eskadrona, więc tyle nam wystarczy. Gdzieś będę tylko musiała derkę dorwać jeszcze.
wątek zamknięty
Dziękujemy ślicznie dziewczyny.  :kwiatek:
Dereczkę kupiłam w sumie jako eksperyment i chyba się udał.  😀
wątek zamknięty
emptyline, nie rób tego więcej! 😁 irokez!
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
23 marca 2013 20:02
Zapuszczamy, poza tym on w takich dużych korkach wygląda ładnie. Jak am irokeza, to to jest szczota na górze, nie grzywa.


Tu już niestety rozwalone po Hubertusie.
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
23 marca 2013 20:21
No ba....Ale musż epochwalić treski z sklepu Partybox.pl. Wszystkie któe wpiełam w ogon siwej wytrzymały i teren i skoki i gonitwe 🙂.
wątek zamknięty
Dostanę jeszcze gdzieś Euro Star Superieur petrol?
wątek zamknięty
Szronka w hazelu od  gabb.  :kwiatek: 


wątek zamknięty
Nekanowa pięknie mu w tej derce. 🙂 Jaki masz rozmiar na swojego konia ? Trzeba patrzeć "normalnie" czy eskadronowo? (Chodzi mi czy tez taki worek duzy) tez na taka poluje
wątek zamknięty
vermuthowa, dzięki  :kwiatek: Mam 145cm i jest idealna, wręcz bym powiedziała, że na styk. To pierwsza tak dobrze leżąca derka, jaką kiedykolwiek miałam na Nekana. I raczej trzeba patrzeć normalnie albo nawet brać rozmiar większy, jeżeli konisko jest "szersze", bo może być za krótka w dół. A jeśli chodzi o jakość to nie ma sobie nic do zarzucenia, pięknie wykończona.  💘  😉
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
24 marca 2013 12:21
No i skusiłam się na ten "kosmiczny" czaprak Equiline. Ciekawa jestem jak się sprawdzi w użytkowaniu. To czy pełni funkcje podobną do zelu moze być ciężko sprawdzić, no ale mam nadzieję że rzeczywiście nie bedzie pod nim koń tak spocony jak po normalnej jeździe.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 marca 2013 13:53
emptyline, jakie słodkie te kokardki różowe 🙂

Minosia, ładnie, choć ja nie przepadam za brązami na karych / skarogniadych 🙂

Mam fotki Krysiexa krokusa - jest boski! 💘



I z dralonem Lavender:

wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 marca 2013 15:13
Livia, szałowo!  😍
wątek zamknięty
Praga i Eskadronowa czerwień. 🙂 Według mnie ślicznie się komponuje z tymi futerkami, może wygląda trochę jak święty Mikołaj  🤣
wątek zamknięty
Livia - boże ale ten krokusowy krysiex jest cudowny  😍
wątek zamknięty
Livia, kolorystyka super 🙂 on ma tak daleko pasek od przystuł czy tylko tak dziwnie wygląda? aż się prosi żeby był bliżej przodu. Z dralonem- szał 🙂
wątek zamknięty
Livia, przepiekny ten czaprak! Oj, chyba krzysiex zaraz po deborah i ivett jest teraz nowym ulubiencem Re-Volty 😀
wątek zamknięty
Livia, jest krzysiex, jest szał  😍
wątek zamknięty
Livia  pasuje wam  😍 
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
24 marca 2013 17:21
Ślicznie Livia! 🙂
wątek zamknięty
Livia, cudny Krysiex!
wątek zamknięty
Livia, ale cudo!! 😍 I zazdroszczę niesamowicie braku śniegu, u nas śnieg i do tego jeszcze pada 😵
wątek zamknięty
Livia cudo kary w fiolecie.
Ja dziś zrobiłam takie fotki:
Derka eskadron nici smurf/pink i kantar z uwiązem z kolekcji.
Derka eskadron dralon chocochip/pink i kantar euro star z uwiązem fuksja.
Derka eskadron dralon moon i kantar euro star fuksja.
Derka eskadron dralon aqua/bron i kantar aqua z futerkiem z kolekcji.
Niestety e fotki są robione na szybko.Bo teraz leże chora.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
24 marca 2013 18:46
Krysiexy szałowe!  😎
Livia bardzo ładnie! 🙂
Minosia macie lepsze kolory 🙂 ( taki lavender jak w szmatoholikach wrzuciłaś np.  :emoty327🙂
etosha robisz coraz ładniejsze zdjęcia! 😀 i dery już masz ładnie dopasowane rozmiarowo 🙂 super! 🙂 w Aqua mi się podoba 🙂
wątek zamknięty
Livia krysiex krokusowy (krokusiex  :hihi🙂 jest boski!  😍

eruantalle niestety ja nic tutaj nie widzę 🙁 strasznie ciemne to zdjęcie.
wątek zamknięty
Dziękuję Juliadna.To zasługa nowego aparatu i dobrych wskazówek.
wątek zamknięty
klapcio89   Walczący z cieniem...
24 marca 2013 19:59
Dziewczyny, Eskadron brillant PONY wejdzie pod siodło rozmiaru 17'?? (Daw Mag Sylwester)  🤔
wątek zamknięty
Tybinki mogą Ci wystawać wg mnie.
wątek zamknięty
Livia boski krysiex 🙂 chyba sie przekonam, bo choruje na fiolet dla mojego siwka, a tak naprawdę nie ma z czego wybierać.
wątek zamknięty
Livia krokus jest piękny  😜 widziałam go już w wątku DIY i się zakochałam 🙂 swoją drogą , ale z Sandera zrobił się model  😀
Nekanowa - ta derka jest boska , sama się na nią od dawna czaję zwłaszcza , że mam komplet cinnamona , Nekanowi ta dera bardzo pasuje 🙂
emptyline - w koreczkach mu dobrze , zaplataj 😉  no i jak dla mnie szał dla kucyka w grassie , navy i winterred 🙂
wątek zamknięty
Livia przepięknie!
etosha boska kolekcja!!!
Dziewczyny gdzie znajdę czaprak podobny do tego, chodzi mi o zestawienie kolorystyczne srebro/wiśnia.
Czaprak ze zdjęcia już mam, mam także utrzymanego w identycznej kolorystyce eskadrona brillanta silver z lamówką bordeaux ale nie jestem do niego przekonana.(ogólnie nie lubię brillantów)
[img]https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQmn_jiUN_NPXejUw7_uI_fNcKZDxg4oZUMdvOaWGajEHlONwogKA[/img]


szukam też owijek cherry red, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?  👀  :kwiatek:  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.