Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

Lov   all my life is changin' every day.
05 kwietnia 2013 21:34
milusia, a co to za najmłodsza, bo przegapiłam? 😉

rewir, ooo, gratuluję zakupu 🙂 A zostawiasz łogrem?
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
05 kwietnia 2013 21:38
Lov-najmłodsza to 3,5 letnia klaczka po Weltino han. Mam ją od wakacji  🙂
A ten Nowęcin to była która stajnia? Ta pierwsza mająca powiązanie z wódka Sobieski? 🙂 Bo byłam ze 2 lata temu w Łebie na wakacjach i udało mi sie 4 razy wyrwać do Nowęcina na jazdy, teren i rajd po plaży 😀  Jeździłam u Sennego na Nemezji 🙂 Ma ktos jakies wieści o niej albo zdjęcia? 😀
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
05 kwietnia 2013 21:57
milusia - ojciec to Weltino - Weltmeyer / Noblesse ?
Moon   #kulistyzajebisty
05 kwietnia 2013 22:00
rewir, fajne długie girunie (konia  🤣 ), pokaż więcej chłopaka! Karusek, czy jasną facjatę widzę?
Burza, milusia ale patrząc na to zdjęcie, to ja też bardzo mocno zastanawiam się nad sobą  😁 My chyba obydwoje jesteśmy po prostu trochę inni, niż norma przewiduje  🤣
darolga może Frugo i Korab to zaginieni bracia?  😂
sandrita nie mam pojęcia co się wtedy stało 😉
harja Siwy jest cudowny!
aszka świetny filmik, aż mi się moje dzieciństwo przypomniało  😀
zduśka ale fotę wyciągnęłaś  😜
milusia Kasztanka jest piękna!

A ja mam dość... Cały czas leże chora... A konie same się nie pojeżdżą 🙁
Lov   all my life is changin' every day.
05 kwietnia 2013 22:07
milusia, niezły papier 😉 A zajeżdżacie już? 😀
milusia, proszę proszę! jaka pannica! 😀 fajna klaczucha rośnie. Kochana, a przypomnij - ile lat miała jak ją kupowałaś?
I że tak spytam: "a łogier dobrany?"



Heh, nie pisałam w KRze, ale część osób pewnie na facebooku widziało. Mój wesoły czarnuch od wtorku jest 6-letnim koniem.
Ale zleciało... Pamiętam jak z wypiekami na twarzy wrzucałam jego pierwsze zdjęcia do kącika 😀
mils   ig: milen.ju
05 kwietnia 2013 22:36
rewir gratulacje!
milusia bardzo fajna rudzinka. 😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
05 kwietnia 2013 22:55
rewir, oo super! Gratki 🙂
milusia, kiedy nie spojrzę na zdjęcia Twoich podopiecznych to wszystko rude 😎 ale fajna klaczka! 🙂

Kochane wiosna idzie!!!! 😅

Po kilku przebojach 😁 jak zajechałam do stajni wsiadałam na Ramirę i muszę wam powiedzieć, ze fajna ta kobyła 💘 ale wiosna na pewno jest blisko, bo nie sądziłam, że ta klucha umie bryknąć tak, że wyskoczę z siodła 😂 obyło się bez gleby, ale wesoły był konik, oj wesoły.. 🙂

Mam zdjęcie zażenowanej Ramiry, ze mam zamiar na nią wsiadać jakoś sprzed kilku dni 🙂
mils   ig: milen.ju
05 kwietnia 2013 23:00
Hermes jej mina świetna. 😁 Obyś miała rację z tą wiosną!
Mam jedno zdjęcie naszej namłodszej klaczki, niestety komórkowe. 🙂
mils, cudowna z której to matki?
mils Na moim ekranie wygląda jakby miała złote kopytko!  😜 Cudna jest!
mils   ig: milen.ju
05 kwietnia 2013 23:11
Bandos dobre pytanie. 😁 W tym roku źrebne były dwie siwe klacze, takie dość ramowe. Imion niestety nie znam, matka źrebaka ze zdjęcia imię ma na S (nawet p. Sławek musiał się nad tym chwilę zastanowić 😁 ).
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
05 kwietnia 2013 23:30
mils, to jest taka mina w sumie "eee, serio, że Ty niby chcesz na mnie wsiąść?  🤔 "  😂 ale boski źreboool! 😍
mils, mała to pewnie wnuczka Stokrotki. Jakbyś miała więcej fotek to wstawiaj proszę. 🙂
milusia, ależ panna się zaokrągliła! Pięknie wygląda 🙂

mils, fajny maluch.
deborah   koń by się uśmiał...
06 kwietnia 2013 07:19
milusia, młoda wygląda super! wsiadasz już? czy czekasz do wiosny? Dawaj kluska Zwiastuna!

mils, gratulacje. Klaczucha śliczna. Niech się zdrowo chowa
mils urocza kasztanka 🙂

Musze się pochwalić drogi kąciku  💃 😅 "Rzygam tęczą" 😉 Wczoraj po 22 urodziła m isię wymarzona klaczka 😍




Kasija, gratuluję!
Kasija gratulacje  😀 jest prześliczna. dużo zdrówka dla małej. imię już wybrałaś?
Kasija gratulacje! Śliczna - tfu, tfu, tfu  😁
Tak parszywie ogolila, ze az wstyd sie przyznawac  😁

Haha, ja tam nie widzę, żeby źle było 😉 Nie wiedziałam, że Siwa taka sławna! 😁
mils, ale piękna 💘
Kasija, gratulacje!
Lov   all my life is changin' every day.
06 kwietnia 2013 10:33
Kasija, niech rośnie zdrowo! 🤔zampan:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 kwietnia 2013 10:42
Kasija, piękna jest! Gratuluję i niech się zdrowo chowa :kwiatek:
Kasija piękna mała! gratulacje! 😀
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Imię jeszcze nie wybrane, dziś wieczorem się zdecyduję bo kilka mam na oku 😉
Siedzę i aż mi się micha cieszy jak to mówią 😉
Kasija! Aaaa! Super! Niech się zdrowo chowa! 😜 💘
ash   Sukces jest koloru blond....
06 kwietnia 2013 13:35
Kasija, gratulacje!!!! Niech zdrowo rośnie! Śliczna jest TFU TFU ! czerwoną kokardkę jej załóż!
milusia, nie mam żadnych fot : ( zapraszam Strzygę do siebie już chyba ze dwa miesiące, ale pogoda jest teraz tak paskudna i jest tak brzydko na dworze, że ja nawet nie chcę takich zdjęć 😉
Lov, tak pewnie, że zostawiam. Ma licencje na krycie xx.
Moon, dobrze widzisz, skarogniady. Na dobre foty brak będzie trzeba niestety poczekać.
Hermes, mils, dzięki.

W sumie to już minął ponad rok odkąd nie ma Rewira, dużo koni przez ten czas się przewinęło, wiele razy zastanawiałam się nad tym, czy może by czegoś nie kupić i wreszcie się zdecydowałam, a wcale się tak nie zapowiadało, bo Tomasz miał być tylko koniem do jazdy i ewentualnych startów. Z resztą - ja i folblut? 😁
tu mam jakiś filmik z lonży, jak będę miała jakieś normalne zdjęcia to na pewno przyjdę je tu wstawić 😉 http://bit.ly/YZtbDr

Kasija super klaczka, gratulacje. Po jakim ogierze jest?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się