ciąża, wyźrebienie, źrebak

dziekowac, dziekowac 😉  :kwiatek:
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
15 kwietnia 2013 12:23
Pogratulować takiego ślicznego malowańca  🙂 Niech zdrowo rośnie!
drawa14   Kiedyś wszystko sie kończy....
15 kwietnia 2013 12:57
A dziękuje dziewczyny 🙂
Monia : Matka Panda http://www.bazakoni.pl/horse_115173.html , ojciec Harwest http://www.bazakoni.pl/horse_5541.html.
Takie jeszcze zdjęcia Małego wkleję 🙂
Daihla   Zawiej - the Horse I was born for
15 kwietnia 2013 13:29
OBIBOK, mam tylko takie wrażenie, czy młody jest spory? Magia wygląda na malutką na tych zdjęciach, a to przecież kawał kobyły, a źrebol przy niej mały nie jest :-) Alem się zakochała! Nie mogę się doczekać jak Was jutro odwiedzę 😀 O tej godzinie będę miziać małego :-D  😍 😅
TaiMyr i Drawa! Boskie te Wasze maluchy! A Arktos to ma chyba bardzo dużo potomstwa? Modna maść, to i chłopak zarabia "ciałem na chleb" ;-)) I dobrze!
OBIBOK w końcu! Gratuluje naprawdę piękny tfu tfu  😍 😅
TaiMyr ale fajna Kozucha!  😍

Oby Wam się zdrowo chowały maluchy  😅
Daihla, maly calkiem spory, bardzo dlugie nogi ma 😉. weta byla, mowi ze narazie wszystko ok, przepukline mamy, ale narazie nie ma co sie martwic 😉
dawaj jutro!  😅
bylismy na spacerku juz 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 kwietnia 2013 23:09
Spacerek i żadnych zdjęć? To teraz czekamy na drugą mamuśkę. Może pozazdrości koleżance i się nie zdecyduje czekać do maja? 😁
no sa 🙂 padam na twarz, ostatnia fotka, reszta jutro 😉
OBIBOK jaki malowany  😍 Gratuluję! Odmiany ma po ojcu?

Ja byłam przed chwilą w stajni, na razie cisza (przed burzą  😁 ), młoda wieczorem jakieś dziwne lekkie skurcze miała, a starsza strasznie tkliwa się zrobiła i mleko dostaje. Tak się zastanawiam- czy świeczki u kobyły zawsze są jasnego koloru?  👀

drawa14
Twój też  ślicznie malowany- muszę się "zapatrzeć", też chcę takie  🏇 To chyba jeden z ostatnich potomków Harwesta?
drawa14   Kiedyś wszystko sie kończy....
16 kwietnia 2013 07:34
Kopyciak : Patrz patrz 😉  😀 szkoda że zabrakło jeszcze jednej nóżki białej 😉 A niestety ostatni z jego potomków... Zobaczymy ile jeszcze w tym roku klaczy sie wyźrebiło po nim bo z tego co mi wiadomo to jeszcze jedna klaczka jest 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 kwietnia 2013 19:13
OBIBOK, cuuudo 😀 I Magia też fajnie wygląda 🙂 To teraz czekamy na drugą kobyłę.
Obibok, GRATULUJE!!!! Śliczny jest! niech się zdrowo chowa  😀
dziekuje  :kwiatek: przekaze mamusi 😉
no magirus mi schudł po tej kolce 2 tyg temu 🙁 zebra jej wyszly i kregoslup 🙁 po troszku meszu kilka razy dziennie mogka tylko dostawac....a tak fajnie sie odpasla wczesniej..  😵 no ale nic, teraz pasiemy, mam nadzieje ze szybko odrobi 😉 pierwsza lekka kąpiel za nami (niemilosiernie smierdziala po tym porodzie  :hihi🙂 , a ja juz odwyklam od zapachu konia spiacego w boksie  😁
a gandzia... no coz, powiedzialam wetce, ze cos maly sie malo kręci w brzuchu (ani razu nie widzialam), termin nie dlugo, a cycki nic.... na to weta, jak to moja weta- a jest pani pewna ze nie poronila sobie na pastwisku i teraz tylko sianem jest wypchana? noż......  🤦

maly w ogole mega gnojek jest  😀iabeł:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 kwietnia 2013 22:16
E tam, źle Magia nie wygląda, zwłaszcza biorąc pod uwagę brak trawki i pijawę wysysającą co się da, odpasie się szybko 😉
A Ganda... No cóż, może urodziła i nie zauważyła 😂 Mam jednak nadzieję że źrebol w niej jednak siedzi i o prostu ma lekką obsuwę w terminie 🙄
OBIBOK jakie piękności a to ostatnie zdjęcie.. 😍
no więc wstawiam i ja spóźnione urodzinowe fotki rocznego młodzieńca 😉
mamisynek koło mamy stoi

koło mamy biega

a tu się mama gdzieś zgubiła 🙂

ale duży! (Albo to ja dawno roczniaka nie widziałam  :hihi🙂
Widać ,że fajne konisko będzie 🙂
OBIBOK jakie skarpety  🙄

Ostatnio trafiłam na inny wątek gdzie był link do marestare.com ktoś kiedyś korzystał?
W sumie zaczęłam brać takie rozwiązanie pod uwagę. Patrząc na zaawansowanie robót związanych z moją stajnią, Dakota najprawdopodobniej wyźrebi mi się w stajni gdzie teraz stoimy, a mój poziom zaufania do tamtejszych pracowników jest niestety nijaki 🤔
fruity_jelly Wielki chłop będzie  😉



Wczoraj chłopak wkurzał się na deszcz , nawet pastuch już go interesował  😁 
Duży będzie napewno 🙂 dla porównania matka ma 175cm w kłębie (ale tak tego nie widać, bo jest wykłębiona i sam grzbiet jest nieco niżej)
A czy fajny.. no to się okaże w przyszłości 😉
hszonszcz   wredny hszonszcz.
17 kwietnia 2013 16:12

Ostatnio trafiłam na inny wątek gdzie był link do marestare.com ktoś kiedyś korzystał?




No tak, ja oglądałam źrebne klacze.. Fajna sprawa. Całkowita profeska- koń każda kupę miał wyrzucaną, co jakiś czas karmiony, ściółkę wymienianą, pan machał do kamery, odbierali poród i za chwile informowali co się urodziło 😉
Chyba się zdecyduje. Będę spokojniejsza i może taka kamerka wprowadzi jakiś cień dyscypliny hihi bo nawet musli nie dostaje regularnie 🤬
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 kwietnia 2013 19:17
Dakotsen, poszukaj wątku o kamerkach w stajni, pamiętam że gdzieś już o tym było. Na pewno trzeba będzie zapytać właścicieli stajni o zgodę i jakoś to tam podłączyć (i kupić- kamera, kabelki itp, trzeba się podłączyć do neta itp) a to nie takie hop siup, zwłaszcza jeśli stajnia nie twoja bo właścicielom może sie taka "inwigilacja" nie spodobać
fruity_jelly
Sto lat, fajnie, że wzrostem poszedł w mamusię  💃
monia
Tylko jedno zdjęcie, no wiesz ?  🤬
armara oby pod sufitem miał bardziej poukładane niż ona 😜 na chwilę obecną strasznie mi przypomina jej pełnego brata, zwłaszcza z głowy, on też duży tylko nieco delikatniejszej budowy i rudzielec 😉 jak tak na niego patrzę to się zastanawiam czy on cokolwiek oprócz płci odziedziczył po ojcu 😂
Misskiedis z naszym właścicielem raczej nie ma problemów.
Problem tkwi bardziej w komunikacji z pracownikami.. jednego prawie nie rozumiem, a drugi się nie odzywa.
Już widzę jak któryś do mnie dzwoni 🤣

Kamerkę już znalazłam... po najmniejszej linii oporu bez kabelków etc. z wsadzaną kartą SIM i zasilaniem wewnętrznym więc styknie.
Bardziej interesowało mnie czy ktoś korzystał z marestare i na ile to jest sprawne.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
17 kwietnia 2013 20:25
dakotsen rzucisz linkiem do kamerki? Ona wymaga połączenia z internetem czy łączy się tylko poprzez kartę sim?
podrzucam przykładową... ogólnie jest masa kamer GSM droższych i tańszych, gdzie wystarczy tylko SIM.
http://www.sklep-jablotron.pl/sklep,267,kamera_bezprzewodowa_gsm_eye-02
armara będzie więcej zdjęć jak dorwę fotografa , teraz chodzę i się podniecam jaki ma galop  😜  Siostra stwierdziła ,że takiego wyżła jeszcze nie miałam , właśnie opijamy chłopaka  😁
dakotsen, a jakbys z wlascicielami zagadala a nie z pracownikami zeby dogladali ? i z resztą pensjonariuszy?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
17 kwietnia 2013 21:48
o mamo 1,500zł.... tyle to ja nie dam;/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się