Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

dziś miałam wiosenną sesję z Portkiem 🙂
Czekam na rezultaty 🙂
Ktoś chętny na oglądanie ? 😀
quanta a co z Ogryzkiem?
Moon   #kulistyzajebisty
25 maja 2013 21:21
Dzięki dziewczęta, jaki tam dosiad, jaki tam półsiad, ja się ciągle wściekam swoimi łapskami, nogami i kocimi plecami, zwłaszcza na lądowaniu jak wyżej stoi...  👿  😡

Zawody, dzięki wsparciu psychologicznemu moich funfel, trener i W. były całkiem spoko :-) Pogoda cóż, zastanawiałam się nad ubraniem zimowej kurtki, ale najważniejsze, że konie się nie rozjeżdżały i nie padało w trakcie, uff.
Koniu prowadził się fajno, najważniejsze, że nie dłubałam i w miarę ( 😁 ) przytomnie jechałam, chociaż kurdę jak oglądałam filmik na kamerce to jednak chyba deko za wolno  👿 Ale ogólnie zadowolonam, koniu złoty i wyniuniany jutro ma zasłużone spa  😉





Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
25 maja 2013 23:35
Ale wieki mnie tu nie było! U mnie jeździecko klapa, z Ramirą na razie drogi się rozstały no i brak w sumie planów na najbliższe jeździectwo 😉
Ale za to teraz czasami będę sobie podróżować znów na tym oto Wariacie 🙂



No i jak palny się powiodą to jak ogarnę szkołę to trafi mi się fajna podopieczna dużo bliżej, bo niestety z Ramsona musiałam na razie zrezygnować przez brak transportu 🙁
Nie mogę pisać w Kąciku zaprzęgowca posta pod postem, więc pozwólcie, że pochwalę się tutaj bo wybuchnę 🙂 Wczoraj przejechaliśmy nasz pierwszy maraton w życiu! Świetne emocje, do teraz mnie adrenalina nosi. Mimo naszego spięcia, zachowawczej jazdy i spełnionego koszmaru sennego luzaka czyli mnie świecącej tyłkiem do publiczności (tak, tak, niestety  :wysmiewa🙂 Czarodziejka spisała się świetnie. Zawody były świetnie zorganizowane, niestety mamy poważne wątpliwości co do sprawiedliwości w sędziowaniu... Ostatecznie jednak jesteśmy bardzo zadowoleni, zajęliśmy III miejsce 🙂 Nasze przejazdy:
I przeszkoda
II przeszkoda
III przeszkoda
IV przeszkoda - sama przeszkoda od 1😲0
Konkurs zręczności

Przeszkoda numer 2 była hardcorowa  🏇
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
26 maja 2013 14:36
Forta Trzymam mocno kciuki  :kwiatek: A jakieś zdjęcie Wróbelka masz może? 🙂 Dawnno go tu nie było 🙁
ash  Łaaaa! Ależ on teraz wygląda!  😜
wymodelowana jakie ma zadziorne oko na 4-tym 😀
xxagaxx ale nastraszyłaś nam! Albo raczej Ącki. Uff 🙂 a jakieś zdjęcia masz? 😀
Moon jak ja lubię Was oglądać!  😜 Gratuluje!
Tuptek Trzymam mocno! 😎
basia16816 trzymam kciuki! 🙂

Ja też poproszę kciuki. Jutro jedziemy na zawody. Znaczy planujemy... Wszystko zależy od Jaśnie Pani...  👿
trzymałam 🙂 10minut, już niedługo będzie "od tak" wchodziła! 🙂

mils sympatyczni jesteście 🙂 Twoja i konia mina mnie zauroczyła 🙂
Hermes uuła,szkoda że nie pogmatwało się z tym dojazdem. Już się  przyzwyczaiłam do Waszego obrazka 🙂
Atea podziwiam! 🙂 Ale w domu mam podobny obrazek jak Lolo biega między brzózkami  😍

Też prosimy o kciuki! W czwartek jedziemy do Zakrzowa, a raczej taki jest plan 🙂 też na L, cel - zrobić kwalifikacje do LUPP 🙂 

Fuerte  z wczoraj. Ostatnio bardzo fajnie się z nim pracuje! 🙂 dużo uwagi zwracam aby było równe tempo ustalane przez jeźdźca a nie konia. W kłusie jest naprawdę przyjemnie, w galopie problemy mam ja, bo zamieram, pochylam się ( jak zawsze...) i jaki ten nasz galop "drętwy" w moim wykonaniu. 



Tu mam jeszcze Fuerte z rozprężani fot. Łukasz Kowalski 🙂



i filmik z ostatniego dnia.
( bardzo mądrze anglezowałam na złą nogę w żuciu które było kiepskie. I stęp swobodny, też jakoś się wyłączyłam z kontroli nad tempem...)

film L3


Pozdrawiamy serdecznie 🙂

A właśnie! Lolo już przybiera na wadze 🙂 Nie ma tyle kontaktu z Czekorem więc aż tyle też się nie stresuje.  🙂
Ale za to moja Mama się bardzo stresowała w piątek ponieważ Kucyk Apacz dostał kolki, doktor nie odbiera, znajomi nie odbierają, ja w Krakowie... Ale wystarczyło że Mam pochodziła z nim i przeszło. uff.
juliadna Kciuki trzymam 🙂

A maraton bardzo polecam. Aż żałuję, że tak mało jest w Polsce rozgrywanych...
mils   ig: milen.ju
26 maja 2013 18:24
juliadna dziękujemy! :kwiatek: Fuerte super, ładny przejazd! 🙂 Trzymam kciuki za Zakrzów!
basia16816, jakiś czas temu pisałam, że najbliżej, to 2 czerwca parkur otwarty u nas w stajni jedziemy 🙂. Na razie nie wiem nic o dalszych zawodach 🙂.
Moon, mi też się podoba, jak siedzisz! Gratuluję udanych zawodów 🙂
Hermes, szkoda, że już nie jeździsz kobyłki, ale trzymam kciuki za plany.
Atea, gratulacje!
juliadna, to drugie foto 😍 Przepiękny widok!
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
26 maja 2013 19:03
juliadna, wymodelowana, jak tylko będę miała jakiś środek transportu to na pewno będę do niej jeździć 🙂
mils   ig: milen.ju
26 maja 2013 19:07
Hermes mam nadzieję, że uda się coś załatwić i jakoś pozytywnie się to ułoży. 🙂
Dzieki dziewczyny za kciuki , jeszcze dwa dni wiec trzymajcie dalej  😀
Cookie Jak beda jakies fotki to oczywiscie  ze sie pokazemy 😉
Afrodyta8 Pokazuj zdjecia!😉
juliadna Ja również trzymam 🙂
Juliadna dziękuję za kciuki  :kwiatek: mam nadzieję, że tak właśnie będzie wchodzić 🙂 póki co będę jeździć tylko do Jeziorek i Jaszkowa, bo wiem jakie tam są warunki i że zapakuje bez problemu ze stajni  😀
i ja również trzymam za Twój czwartkowy wyjazd. Na pewno się uda zdobyć kwalifikacje
Atea że też Cię mąż nie zgubił na którymś drzewie  😁

Dotarłyśmy na zawody  😀 i nawet dość sprawnie udało się z nich wrócić. Ładowanie trwało w jedną stronę z 10 min, w drugą jakieś 15 - łącznie z przestawieniem przyczepy pod stajnie i przygotowaniem wszystkiego  😉
Przejazdy całkiem spoko. Jechałyśmy treningowo, bo przez 2 tygodnie od ostatnich zawodów głównie walczyłyśmy ze strzałkami, które tak sie zbabrały z dnia na dzień, że nawet koń zakulał  😵 także był włączony tryb 'jestę przeciągię'  😉


po 5 niestety zaczęło się krzyżowanie  😵 już mi się nawet nie chciało szarpać z nią, żeby przeszła do kłusa.











wymodelowania Dzięki 🙂
baffinka Jak widać - usilnie próbował  😂
Się rozkręciłaś widzę - co weekend to zawody!
Naprawdę ładne foty z przejazdu.
mils   ig: milen.ju
26 maja 2013 22:30
baffinka super zdjęcia z przejazdu. 🙂 Fajną masz tę kobyłkę, fajną. 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 maja 2013 09:39
Baffinka wyrobiła sie laseczka 😜 i ten Caball mega mi sie na niej podoba!
Hermes Pams wrócił do łask🙂 Szkoda że z Blondynem nie poszło podobała mi sie mała trubo kulka
Juliadna Bardo fajny przejazd, a na zdjęciu Fuerte wyszedł jeszcze piękniej niż zwykle 😍

No i stało się... mineły 4 msc... jutro dzień Sądu ostatecznego- kolejne USG. Prosimy o kciuki!!!! :kwiatek:
Białemu co prawda chyba podoba się takie L4, przytyło mu sie okropnie, odbudowaliśmy więzi nasze z przed lat, Białas wymiziany, wyczyszczony, wymasowany za wsze czasy  💘
Atea co dwa  😀 w tym roku ambitnie  😀 dzięki  :kwiatek:
Mils dzięki  :kwiatek: pare wad ma, ale to jak chętnie (czasami aż za bardzo 😁 ) idzie na przeszkodę rekompensuje wszystko  😉
Zairka dzięki  :kwiatek: planuje jeszcze zaszaleć z jakąś fuksją/czerwienią/pomarańczem  🤣
trzymam kciuki za usg  😀 będzie dobrze!

właśnie zajrzałam w galerie...  😂 znajdź 5 różnic

a ja myślałam, że wstawiałam 3 razy te same zdjęcia z jednych zawodów podpisując je jako inne :P
baffinka - ja widze dwie: nr przeszkody i kolor leja w bryczesach :P
ash   Sukces jest koloru blond....
27 maja 2013 10:37
baffinka,  gratulacje! Świetne zdjęcia. No i marchewka dla Klaczuchy za szybkie pakowanie 🙂
Zairka, kciuki są! Mocno trzymam! Daj znać!
juliadna, senkju!

A ja jestem beznadziejną właścicielką. Mój koń nie widział mnie juz prawie tydzień 🙁
Jeszcze brakuje reklamy, jednego krzesełka i kwiatki są inne!! 🙂
i drąga na ziemi  😀 2 parkurmajstrów, różne zawody, a okser w tym samym miejscu  😁

Ash dzięki  :kwiatek: dzisiaj dostanie nagrodę, bo na wyjazdach to nawet kostki cukru nie tknie  😀 aa tam, Kary pewnie się cieszy labą  😁
i faza skoku jest inna 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
27 maja 2013 14:50
A ja jestem beznadziejną właścicielką. Mój koń nie widział mnie juz prawie tydzień 🙁


Zapewne jego zdaniem, jesteś właścicielką idealną 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
27 maja 2013 15:00
maleństwo, baffinka, na 100%. Ten koń stworzony jest do nicnierobienia, ale kontaktu z ludźmi potrzebuje i oczekuje codziennie.
Dobrze, że mamy na miejscu ulubioną ciocię Karuska, to codziennie jest pomiziany za uchem.
mtl   I M Equestrian
27 maja 2013 15:49
patrzcie jak mi kon wyjasnial przez 3 lata, widzac go codziennie nawet nie zauwazylam  🤔

a na dokladke sobotni siwy, 6 miejsce w 90 cm ale niestety jedna zrzutka, pierwsze w zyciu zawody na zewnatrz i drugie zawody po przerwie
mils   ig: milen.ju
27 maja 2013 20:02
Zairka kciuki są! :kwiatek:
mtl o matko, ale jak on teraz świetnie wygląda! 😀 Ładny przejazd, a jak Wy macie tam pięknie w UK!
rybka   Różowe okulary..
27 maja 2013 21:10
Tak na czarowanie pogody letniej 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 maja 2013 21:44
Ale się denerwuje 🙄
Zairka Trzymam kciuki baaaardzo mocno.
mils A masz więcej zdjęć?
baffinka Ale super kobył się wyrabia, jeszcze chwila i będzie szport maszyna 😀
mtl Ależ wyładniał
juliadna Trzymam kciuki
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się