Olsztyńscy voltowicze

McBetka aż tak dużo do czyszczenia nie mam, bo koń aktualnie nie jest padokowany więc jakoś utrzymuje go w czystości 😉 napisz coś więcej o swoim Siwym 😀
Witam.miło Olu ze sie wtrącasz tylko pytanie po co???ukladaj swojego konika.Silverstar ja swoje widziałam i mozesz z tym godzic lub nie.chociaz fakt ze na calym treningu nie bylam. a przepływ impulsów to nie neurologia?to bylo na biologii.troszku trzeba sie w zyciu pouczyc...Powodzenia i chętnie latem pooglądam Ciebie i siwka na hipodromach.obyś wtedy była taka pewna siebie jak na forum. 🤣
Barakuda Wtrącam się, bo mnie irytuje to co piszesz, w przeciwieństwie do Ciebie znam silver i jej konia i na bieżąco wiem co u Shreka więc jeżeli ktokolwiek powinien wypowidac sie publicznie na jej temat to na pewno nie jesteś to Ty.
a przepływ impulsów to nie neurologia?to bylo na biologii.troszku trzeba sie w zyciu pouczyc..

Powtórzę Ci to co napisała silver: Siwy jest zupełnie zdrowy i jest to potwierdzone badaniami a nie jakże trafną obserwacją wszystkich życzliwych... Więc nie wiem po co napisałaś to zdanie...

Ciekawe kiedy byłaś na tym treningu? I gdzie?
Olu ciekawosc to....daj sobie spokój,nie chce mi sie gadac z Tobą.rzecznikiem jestes?moze i Shrek jest zdrowy,ale ma klopoty neurologiczne czyli z przepływem impulsow,bo to samo.postudiuj weterynarie,jak tak bardzo chcesz sie wymądrzać.kończe juz te pisanie bo to faktycznie bez sensu.Zycze Wam powodzenia.
Barakuda Twoje wypowiedzi są na baardzo wysokim poziomie...
Skoro uważasz, że ta rozmowa jest bezsensu to trzeba było jej nie zaczynac 😉
moze i Shrek jest zdrowy,ale ma klopoty neurologiczne czyli z przepływem impulsow,bo to samo.postudiuj weterynarie,jak tak bardzo chcesz sie wymądrzać.

nie może a na pewno i nie ma żadnych kłopotów I to nie ja się wymądrzam tylko Ty pisząc o cudzym koniu nie mając o nim pojęcia 😉
pzdr!
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
17 lutego 2009 11:53
Niech każdy myśli i wierzy w co chce, ale kiedy już padają konkretne zarzuty na forum, chyba dobrze by było jakoś potwierdzić swoje słowa...
Barakuda skoro już zaczęłaś, to nie wycofuj się teraz ze wszystkiego.

Nic mi do tej sprawy, bo konia silver nie znam i nigdy nie widziałam, ale to co Ty praktykujesz trochę trąca pieniactwem. Nie zamierzam się bawić w adwokata, ani wyjaśniać tej sprawy, zastanawiam się tylko po co zaczynać kwestię, której nie chce się skończyć?? 🙄
ja nie zaczelam czepiac sie innych.jak mam cos do kogos ,to pytam na pw a nie forum.wiem co mowie bo widzialam Shreka i znam inne takie przypadki i jest to neurologiczne.jestem weterynarzem i uwazam za Pan Przewoźny stwierdzil to samo bo klopoty neurologiczne to klopoty z przeplywem impulsow. powtrzam ja nie zaczełam czepiac sie pierwsza i oceniac innych.
Barakuda:
ja nie zaczelam czepiac sie innych.jak mam cos do kogos ,to pytam na pw a nie forum

po 25 minutach bylas juz strasznie zmeczona i chcialas odpoczywac,bo nie moglas upchac konia.

Wiem,bo byłam jednym z dwóch treningów.Troche to sprzeczne z Twoja ocena.A to ze Tomek skupil sie na koniu a nie na Tobie było spowodowane tym,ze chcial najpierw rozluźnic troche Shreka,ktory ma kłopoty neurologiczne(wiesz dobrze jakie)

Z tych wypowiedzi wyraznie wynika, ze jednak wolisz wylewac swoje żale na forum.
Myślę, ze Ty również nie chciałabyś aby ktokolwiek wypowiadał się bez Twojej zgody na temat domniemanych problemach Twoich i Twojego konia na ogólno dostępnym forum.

wiem co mowie bo widzialam Shreka i znam inne takie przypadki i jest to neurologiczne.jestem weterynarzem.
Skoro jesteś weterynarzem to powinnaś wiedziec, że stanu zdrowia konia nie można ocenic po 25 min oglądania go na treningu, można tylko przypuszczac, ale to nie jest jeszcze powód by tak ochoczo o tym mówic na forum. Na takie stwierdzenia trzeba miec dowody w postaci szczegółowych badań! Dziwię się, ze weterynarz o tym nie wie...

Poza tym nie przypominam sobie, żeby jakikolwiek weterynarz uczestniczył w treningu silver
Witam.miło Olu ze sie wtrącasz tylko pytanie po co???

bo to jest ogólnodostepne forum? a jak wiadomo na forum każdy się wypowiada, jeżeli masz  do silverstar jakieś osobiste wycieczki to pisz na pw, i nie będzie problemu  😉
opolanka   psychologiem przez przeszkody
17 lutego 2009 14:05
Bardzo proszę swoje sprawy załatwiać przez PW.
aaj aajj...dziewczyny przenieście sie na pw albo co ; pp.
przepraszam za to zamieszanie wywołane  w sumie nie wiem czym 🤔 Bardzo mnie ta sprawa wkurzyła i zamierzam dokończyć ją przez pw, a docelowo spotkać się z barakudą w Olsztynie(o ile będzie chciała :icon_rolleyes🙂
To i ja pokażę moje ogony ;P
jaka  miła zmiana nastroju 🙂
McBetka aż tak dużo do czyszczenia nie mam, bo koń aktualnie nie jest padokowany więc jakoś utrzymuje go w czystości 😉 napisz coś więcej o swoim Siwym 😀



Silverstar moje konisko to wałach,wielkopolak, 13 wiosenek, mój od półtora roku. Prawopółkulowiec, nerwus, w co nikt nie chce wierzyć bo na codzień robiący wrażenie zblazowanego i znudzonego życiem  🙂 Jednakże jak go coś zirytuje, tudzież odwiedzi go vet to się zaczyna "breakdance"... I z tego powodu zaintersowałam się metodami naturalnymi, no i bawiamy się w 7 zabaw - poprawa w zachowaniu znaczna. Ale jeszcze dużo przed nami  😉
Moja kluska 🙂



Maksowa nie wiem czy pytałam, gdzie teraz stoicie? nadal w Spręcowie?
fajny klusek  😀
Okazało sie,ze nie potrafię wstawiac zdjec  😕
Iszka90,wchodzisz na www.fotosik.pl  ładujesz fotke i wstawiasz adres gdzie jest na forum i o rozmiarze 500x500 jakos tak i wstawiasz linka na forum i gotowe, to chyba najprostrzy sposób bo ja sama z fotosika ładuje  😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
18 lutego 2009 13:24
Jeśli mogę coś doradzić, polecam Photobucket, wolę go od Fotosika 😉
Poza tym na technicznym jest wątek o wstawianiu zdjęć 😀

Maksowa masz może zdjęcia swojego pod siodłem?
Bo luzem prezentuje się całkiem, całkiem... 😉
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
18 lutego 2009 13:27
a to moje rude szczescie 😅
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
18 lutego 2009 13:33
Ależ Wy tu wszyscy żałujecie swoich kopytnych 🤬
Pokazywać! nie czaić się 😀

jascus
Kilka stron temu wstawiałeś zdjęcie "apetycznego" gniadosza i nic o nim nie napisałeś... teraz masz okazję 😉
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
18 lutego 2009 13:52
PAULI - to jest 5 letni ogier SP ma za soba start w zawodach i na wiosne tez bedzie startował ,jest bardzo temperametny 🙇 ale fajne konisko na jesieni bedzie wystawiony na sprzedaz  😉wiec polecam idealny do sportu
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
18 lutego 2009 13:56
Masz jeszcze jakieś zdjęcia? 🙂

Niestety, ja na razie nie skorzystam 😉
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
18 lutego 2009 16:59
🙂eden
Jacek, dwa takie same zdjęcia dodales  😉
Juz nie w Spręcowie

Pimpuś sadelko pod siodłem


Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
18 lutego 2009 18:32
Ooo, ale się posypało Waszych koni, aż miło. To jednak mamy tu parę kopytnych w regionie  🏇
Napiszcie cos więcej o nich.

Iszka90
Gdzie trzymasz te swoje skarby? Gdzieś blisko Olsztyna?

Maksowa
Może coś więcej o nim - wygląda na sympatycznego zwierzaka

jascus199
A masz inne foty kasztana? 

Mc Beatka
Jak ja Ciebie doskonale rozumem.  🙂 Wiele osób które poznały moją stosunkowo pózno (jak juz wyciszyłam ją) nie ma wyobrażenia o jakich odchyłach ja piszę, mówię- przeć to taki spokojny konik  😉  A co twój ma w rodowodzie ?  Moze krew tez swoje robi?
(u mie np.jednego z przodków han. mojej, wycofano z wysokiego sportu, mimo wybitnych mozliwosci, ze wzgl. na jego... trudny charakter 😁 )

Max (Maria po Deficyt-First des termes)
ur.01.05.2001

Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
18 lutego 2009 18:56
Ooo co tak mało  😀 Pisz wszystko- jak długo masz Maxa, jaki ma charakter, wasze doswiadczenia  itp. może jakieś kolejne foty... 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się