DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

pochwale się bo w końcu dumna jestem :P
podwójny, mało opadający, mało rozdwajający 😉 teraz robie taki mocniej, będzie chłopakowi bardziej do "twarzy"? 😉

Łaaaa nie no szacun poważnie.  😍
Przepiękny! 😀 profeska normalnie  😍
no no, sporo precyzyjnej roboty włożone 😉 fajne cacko
Nowy Pony polo-pad 😉 od spodu siateczka bawełniana, zobaczymy jak pod siodłem zda test 😉
Troszkę nie ten wątek /ciach/ ano nie ten...

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogłoszenie
horse_art - naczółek zachwycający az mi żal żę teraz mam fiorda bo pewnie na głowie araba wyglądał by przepięknie  🙂
Hana, potrójny i ciemne kryształki, ale x2 i jasne chyba by jeszcze fajniej wyglądało 😉  a i potrójny też do zrobienia 😉))
(zdjęcie od wujka google)


dzięki za pochwały 🙂😉)  po wrzuceniu tu na forum zdjęcia koszmarnie na jakości straciły, musicie na słowo uwierzyć, że wyszedł mi super, bez żadnych skaz... (e tam ze skromnością - trzeba się cieszyć jak człowiekowi coś wyjdzie :P)
mam jeszcze zdjęcia takiego mega opadającego - chcecie zobaczyć ?:P

okunka - przeboski...
horse_art, jasne, że chcecie 😉
horse_art  dziękuję, bardzo mi miło  :kwiatek:
okunka bardzo ładne kolorystyka a co do siateczki myślę że się sprawdzi bo moja kol ma czaprak anky i właśnie tam jest ta sama siateczka i się dobrze trzyma 😉 a co dałaś na wypełnienie?
Kamilaa - na wypełnienie dałam taką gąbkę, która była włożona jako wypełnienie poduszek na krzesła od mebli ratanowych  🤣 wydaje mi się, że jest to zwykła pianka tapicerska, jest cieniutka, ale dość sztywna i dlatego w ogóle mogłam wykorzystać tą czarną siateczkę. Siateczka niestety jest bawełniana, a nie kaletnicza, więc przy wkładzie z kołdry strasznie się marszczyła, a przy tej piance leży idealnie  😅
Kolorystyka jest taka sama jak przy wersji normalnej, kiedyś tu wrzucałam 😎 Zostały mi wtedy końcówki materiału, to po wielu próbach obrysowywania, żeby starczyło, w końcu się udało 😉
Nie mogę się doczekać aż pójdzie w ruch, bo obawiam się, że ta siateczka może nie wytrzymać. Jeśli wytrzyma to będę pękać z dumy, bo kucyk na pewno nie będzie narzekał na przewiewność 😀

Wersja normalna i pony 😀
Witam, skoro tyle osób chwali się swoimi rzeczami też się przełamię i poddam się ocenie  😡
MaJoa Całkiem fajne wyszło :3 A na jaką długość masz pasek parciany, jeśli można wiedzieć ? 🙂
horse_art- faktycznie fajnie to wygląda na fiordzie - tyle żę mój ma 3 razy gęściejszą grzywkę -ale zaraziłaś mnie tym naczółkiem
ok. 40 cm pasek, już po uszyciu plus rzepy.
Na wstępie witam wszystkich, bo to mój pierwszy post 😉

Pochwalę się moim pierwszym wytworem, trochę nierówno, trochę inaczej kolejne będę robić, no ale - od czegoś trzeba zacząć 😉 szukałam trochę w necie i nie udało mi się znaleźć zbyt wielu naczółków w tej technice, więc tym bardziej jestem ciekawa co powiecie 🙂

pn0824 jest po prostu rewelacyjny!  👍
pn0824, sutasz? superowo ...widzialam już jakieś naczółki z tego ale nie były tak fajne (ale tez i styl inny) fantastyczne. koniecznie zdjęcia na koniu!
Sio   nowe wcielenie marchewki
02 czerwca 2013 18:57
pn0824 myślałam już o tym kiedyś-normalnie wychodzisz naprzeciw moim wyobrażeniom 🙂  :kwiatek:
BASZNIA   mleczna i deserowa
02 czerwca 2013 19:42
MOj sutaszowy naczolek czeka od roku na dokonczenie...Glupota ludzka nie zna granic, zostaly tylko petelki i podkleic...No zal.pl 😉
Cieszę się, że się podoba 🙂

Zdjęcia na koniu będą, tylko najpierw muszę którąś koleżankę w stajni odwiedzić i na zdjęcia wyciągnąć 😉 (bo ja teraz bardziej fotograf, sama gdzieś od 1,5roku nie jeżdżę)

BASZNIA a więc koniec obijania się, jak tak mało zostało to czas najwyższy dokończyć 😉 i się pochwalić jak wyszło 😀 ale znam to, ja sznurki do sutaszu kupiłam ładne parę miesięcy temu, zrobiłam arcynieudany kolczyk i tak sobie od tego czasu leżały. aż parę dni temu natrafiłam na dzieła horse_art i stwierdziłam, że też spróbuję jakieś naczółki porobić, ale żeby za mocno nie kopiować pomysłów to sobie wymyśliłam sutasz 🙂
U nas w stajni, wspólną siłą powstają przeszkody  😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
03 czerwca 2013 21:13
pn0824, e tam, po Twoim to juz na pewno nie skoncze 😉. NIe mialam pomyslu, na...pakowalam roznych kamyczkow, i teraz w porownaniu widze, ze bedzie jarmarczny do bolu 🙂. Ale kiedys jeszcze cos ukleje, podoba mi sie ta technika.
blysku, te przeszkody wyglądają, jakby były świeżo kupione. Dobra robota! U mnie ostatni w stajni też odnowili przeszkody, a ja, głupia myślałam, że to nowe.  👀
Ja dzisiaj/wczoraj sobie skleciłam takie bryczesy, foty ludzkie i krasz testy najwcześniej za miesiac....
Są biało śmietankowe z brązami, cieniutkie. Wygodne póki co 😉

Horsert czadowe te maczoly, czarny będzie szalowy!!
deborah   koń by się uśmiał...
04 czerwca 2013 07:35
Zorilla, wyglądają zacnie. lej z alcantary?

edit: przypomniało mi się, ze mam fraczek DIY

Zorilla - wyglądają jak sklepowe 😀 chciałam podobne zrobić, ale poczekam na testy z trwałością 😉 lej naszywałaś, czy wszywałaś?
Piękny masz fraczek w czadowym kolorze. Ja właśnie obmyśliłam kroje na moje fraczki i ruszam do sklepu na łowy 😀.
Może się w końcu przydadza  👿

Dzięki, lej jest z alcantary ale takiej odzieżowej, tzn mniej plastikowej niż tapicerskie, miękka. Wolałabym grubsza, ale i tak eydaje się pozadniejsza niż w bryczesach firmy Amigo ktore miałam niegdyś :P
Materiał mocno elastyczny, cieniutki.
Ciężko kupić taki getrowo mocny elastyczny matieriał... Może wiecie o co pytać allegro? W hurtowni było tylko to co mam i to tylko taka zlamana biel..

Lej jest wszyty, rozprułam już dawno wlaśnie na taką okazję zajechane bryczesy z FP wiec mam wykrój i to na mój tyłek 😀
Jak byście potrzebowali sznurka do zrobienia wypinaczy czy pessoa to właśnie w lidlu jest po 5,99 zl z hakiem linka 8mm x 7,5 m

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się