Końska rewia mody cz. VII (2013)

etoshapiękna kolekcja 😲 szczególnie dralony  💘
wątek zamknięty
Dziękuję Agata*
wątek zamknięty
Mam pytanie odnośnie kolekcji Next Generation 2012. Wszędzie widzę ganat(petrol) z czarną lamówką i antracyt z niebieską. Natomiast kiedyś na allegro widziałam niebieski z szarą lamówką. Odwrotność kolorystyczna tego:

Czy ktoś kojarzy taki czaprak? Niebieski/petrol z szarą lamówką z tej kolekcji? Zastrzegam, że nie chodzi mi o granat 🙂 Widziałam go jakiś czas temu na allegro, gdzieś mi zniknął i nie mogę go nigdzie odnaleźć. Powiedzcie, że nie zwariowałam...  👀
wątek zamknięty
Ratana to był po prostu petrol, taki:


jak wrzucisz w google petrol next generation, to w paru sklepach powinien Tobie jeszcze wyskoczyć.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
03 czerwca 2013 20:43
Czy w jakimś polskim sklepie jest dostępny nowy denim ANKY?
wątek zamknięty
chilli2 , kurcze, właśnie wydawało mi się, że była jeszcze trzecia opcja kolorystyczna. Jaśniejsza od tego petrola, którego wstawiłaś i nie z czarną lamówką tylko szarą. Nie widziałam go w żadnym sklepie tylko na allegro u użytkownika, który sprzedawał 3 wersje: tego, którego ja wstawiłam, tego, którego Ty i...  no właśnie jeszcze jedną 🙁
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 czerwca 2013 21:11
emptyline wygląda na to, że tutaj
wątek zamknięty
lizzy Segan w każdym czapraku wygląda ładnie, ale fuksja najbardziej łapię za oko.  😉
missk twój koń wygląda pięknie w aqua i nici kiwi. Gdyby kiwi Ci się znudził to u mnie znajdzie kochający dom.   😁
deborah świetne pady, ale to ty i twój młody robicie największy szał.  😜
etosha mega kolekcja, może kiedyś się takiej dorobię.  🏇

Dziś się dorobiłam kolejnego czapraka, dotrwałam nowego cottona black z black-silver-cooper i nie wiedziałam, że może tak ładnie wyglądać na karym koniu.Tylko najgorsze jest to, że zarażam innych szmatoholizmem..  😎
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
04 czerwca 2013 01:58
etosha WOW 😲 (moja pierwsza myśl była "O w d*pę :ke🙂 Przepiękna kolekcja, zazdroszczę zwłaszcza dralonów 😜
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
04 czerwca 2013 06:20
Minosia  :kwiatek:
etosha ja pierdutam, piękna kolekcja  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 czerwca 2013 08:42
emptyline, w koniku są nowe Anky, w padach jest zbiorczo po prostu Anky 2013 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
04 czerwca 2013 11:22
Livia, ślicznie dziękuję. Przeoczyłam go totalnie, myślałam, że mają tylko te pozostałe kolorki.
Nasturcja_Renata, w tamtym linku był ten poprzedni, niebieski denim. 🙂

Widział ktoś może na żywo ten szary denimowy pad? Albo chociaż na zdjęciu a koniu? Bo ja znalazłam tylko ten z zeszłej kolekcji.

Ratana, na bank w tej kolekcji były tylko 2 takie cottony. Może to był jakiś exclusive?
wątek zamknięty
Ratana, a może rzeczywiście to był petrol, tylko zdjęcie było zrobione w innym świetle i czaprak wydał ci się jaśniejszy
wątek zamknięty
emptyline , to faktycznie mógł być jakiś exclusive!
harja , mam poważną zagwozdkę, też się zastanawiałam, czy to nie był petrol sfotografowany w innym świetle. Ale pamiętam, że na allegro były 3 do wyboru, zdjęcia sprzedażowe profesjonalne, więc raczej kolory nie powinny być przekłamane. Pamiętam, że odrzuciłam ten szary i wahałam się między petrolem i tym jeszcze jednym. Chociaż skoro nikt z Was go nie kojarzy to biorę pod uwagę opcje, że coś pokręciłam... Normalnie czaprak-widmo  🤔wirek: 😀
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
04 czerwca 2013 15:44
Ratana, może to atlantic Green? W galerii szmato jest.
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/112/3423#i
wątek zamknięty
deborah pierwszy zestaw jest szałowy co potwierdza mina Pana w samochodzie 😀
wątek zamknięty
empatyline ten, ktory wstawiłaś jest bardzo podobny do tego, o który mi chodzi! Z tym, że ten, o którym mówię, był z next gen. i nie miał tej białej lamówki. Na stronie: http://www.equiporium.co.uk/store/index.php/eskadron-ng-saddle-cloth-cotton.html znalazłam antracyt z różową lamówką, z którym się wcześniej nie spotkałam nigdzie, nie wiedziałam, że taki kolor był dostępny w tej kolekcji. Więc może ten "mój" też gdzieś się kryje  🤔
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
04 czerwca 2013 18:55
Ratana, ale w NG ostatnim były trzy kolory: antracyt, petrol i raspberry, wszystkie wersje już tu były wstawione, nie widzę więc możliwości, żebyś szukała faktycznie czegoś z NG. 🙂
wątek zamknięty
Mam dziwne pytanie, ale wie ktokolwiek może na czym naszyte herby na owijkach Jarpola? W sensie jest herb na jakimś (jakim?) materiale, a dopiero potem idzie na owijkę?
Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź :kwiatek: :kwiatek:, bo potrzebuję to do pracy na WOS 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
04 czerwca 2013 19:13
Myślę, że najłatwiej zapytać deb.
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
04 czerwca 2013 20:58
kaszmirowa2302, wyszywany na materiale i naszywany na owijkę 🙂
wątek zamknięty
Deborah,  :kwiatek:
wątek zamknięty
emptyline masz rację, zagadka pozostaje więc zagadką, choć najbliżej rozwiązania była Twoja propozycja atlantic green, dzięki  :kwiatek: swoją drogą piękny jest ten Eskadron atlantic green  💘
wątek zamknięty
Nie wiem,czy to dobry wątek.
Możecie mi doradzić jakie nauszniki mam dobrać do tego czapraka?
wątek zamknięty
Moonica moim zdaniem najlepsze będą nauszniki z tej samej kolekcji, bo ten granat jest dość nietypowy, ciężko będzie coś dobrać.
wątek zamknięty
Moonica o ile się nie mylę to są dokładnie takie do kompletu z Horze 😉
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
05 czerwca 2013 12:17
Jak myslicie-dla konia ktory derki lubi mocno przeciorac na padoku jest sens kupowac ripstop eskadrona czy odpuscic i kupic cos czego ewentualna strata nie bedzie tyle kosztowac?
Myslalam o tej:
http://www.sprzetjezdziecki.com/product_info.php?products_id=7952{13}5101{12}5214

edit: przy okazji wykopalam 😀
Anky army green:



komplet Anky banana:



i Anky thyme:


I wojskowo:
wątek zamknięty
equi.dream,gapa ze mnie. 😀 Znalazłam już identyczny kolor nauszniczków,co czaprak. Mam nadzieję,że mój mały gniadosz będzie w tym zestawie ładnie wyglądał. 😉
wątek zamknięty
Kantar BR Event mapple red:



Wykonanie kantara-bez zastrzeżeń 🙂
wątek zamknięty
http://caball.pl/wzornik.html

do oberżyny z Caballa, jaka Waszym zdaniem lamówka prócz szarej?😉 Siodło czarne, z jasnobrązowymi ławkami. Pad ma być z przeznaczeniem na zawody.
edit. na siwą z hreczką .
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.