Końska rewia mody cz. VII (2013)

maison, bardzo mi się u Was winterred podoba 🙂

Karmelek1700, nie lubię zieleni, ale na takim gniadym wygląda ładnie.

Livia, fajnie, ale mi się najbardziej podobał w żółtym  🙂

Anky hibiscus w pełnym słońcu (owijki wyglądają tu, jakby miały inny odcień):


I inne ujęcie, lepiej oddające kolor:
wątek zamknięty
anai, całkiem fajnie wygląda ten hibiscus, a jak z jakością?

Caball atrament z truflem na Siwej
wątek zamknięty
kittajka, prześlicznie, zwłaszcza z brązowym osprzętem 🙂
wątek zamknięty
mój ulubiony ostatnio fairplay topaz 🙂

wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 czerwca 2013 21:01
anai całkiem fajnie wygląda hibiscus na Twoim koniu. Straszny kameleon ten kolor  😉

kittajka bardzo ładnie

Martuha taki sobie ten kolor  😉
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
09 czerwca 2013 21:12
anai dzięki 😉 Ta anka fajna, zdecydowanie lepiej wygląda na drugim zdjęciu.

kittajka o jejku, super! zakochałam się właśnie po uszy, brązowy sprzęt komponuje się fantastycznie! 😜

Martuha kolor średni, krój może być, mnie się nie podoba ale do ciurania byłby fajny...  😎
wątek zamknięty
Livia super w purple 😉. Ja czekam na krysiexa 2 tygodnie dłużej od Ciebie i też go nie widać na horyzoncie...
Karmelek1700 bardzo ładnie w zielenii
anai, fajnie, ale mnie nie powala na kolana 😉
kittajka no szał !  😀

wątek zamknięty
kittajka, ciężko mi mówić o jakości,  bo prałam dopiero raz. Na ten moment wygląda ok. A caball ładny,  choć osobiście nie przepadam za połączeniem granatu z brązem.

Nasturcja-Renata, maison, pad wygląda raczej jak na drugim zdjęciu,  bo śmiali się dziś z nas,  ze cali jesteśmy na czerwono.  Czyli jest bardziej czerwony 🙂

brunatna, bo to taki pad dla poprawienia humoru. Nie przechodzi niezauważony. Żarówa. Lubię odcienie pomarańczu i czerwieni za ich energetyczność. 😉
wątek zamknięty
Ja czekam na Krysiexa od 8 marca czyli 3 miesiące i szczerze moja cierpliwość się kończy. Kilka razy miałam już info, że czaprak gotowy i foto ma mi przesłać, po czym cisza. Na ostatnie maile już nie mam żadnych odpowiedzi. A zaliczkę zapłaciłam...
Czy ma ktoś bezpośredni kontakt z Krysiex?
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
09 czerwca 2013 21:37
może ma jakieś problemy?
myślę, że coś się musi dziać bo tak "o" raczej nie byłoby jaj.. 🙄
ja chciałam zamówić ostatnio i z nią rozmawiałam na fb, w końcu się zdecydowałam ale odpowiedzi też już nie dostałam.
wątek zamknięty
No ja rozumiem, że sesja teraz, że zaliczenia na uczelni, no ale, chociaż jakaś informacja mogła by się na fejsie pojawić albo mail że będzie opóźnienie, a nie tak jak kamień w wodę 🙁
wątek zamknięty
proszę o pomoc,szukam owijek idealnie pasujących odcieniem do mojego eurostarowego blueberry. Na focie są z owijkami blueberry, ale ze względu na to że były skrócone, musiałam się ich pozbyć

wątek zamknięty
Martuha to różowy czy czerwony Topaz?
wątek zamknięty
Czy któraś z Was ma może zdjęcie na koniu czapraka br event w kolorze szampańskim?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 czerwca 2013 15:27
maison, dziękuję bardzo 🙂

anai, dziękuję 🙂 Ten Hibiscus to niezły kameleon, ale super twojemu 🙂

kittajka, pięknie!

brunatna, dziękuję 🙂

Co do Krysiex, to też już trochę tracę cierpliwość... faktycznie mogłaby choć uprzedzić że znów będzie jakaś obsuwa, miałam zdjęcia dostać w zeszłym tygodniu i nic.
wątek zamknięty
Precelek Z fair Playa były w takim kolorze, bodajże jagodowe się to u nich nazywa
Czy ktoś posiada zdjęcia na koniu ?
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny :kwiatek: Na dokładkę jeszcze dzisiejszy Caballowy burgund
wątek zamknięty
kittajka, ten poprzedni ładnie, ale na koniu nie ma szału, za to burgund!!!! boski!
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 czerwca 2013 22:02
Piekny burgund 😜
Ja też właśnie następny zamówiłam z okazji że Zajor wraca pod siodło  💘
wątek zamknięty
Mnie cierpliwosc do Krysiex skonczyla sie szybciej, bo po niecalych dwoch miesiacach czekania i bardzo srednim kontakcie. Na szczescie dostalam zwrot zaliczki i zamowilam Caballe, ktore szybko przyszly, a i kontakt z Ivett na biezaco i bez problemow.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 czerwca 2013 22:53
ja tez 2-3 tyg wyslalam na face zamówienie, ale odzewu nie było 🙁
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
10 czerwca 2013 23:39
Ja po 5 tygodniach czekania wycofalam zamówienie. Zwrot zaliczki miałam natychmiastowy. Wygląda na to ze jest dziewczyna zawalona szkołą i zamówieniami..
wątek zamknięty
kittajka, cudny!  Uwielbiam tego typu odcienie dla siwych!
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
11 czerwca 2013 08:05
kittajka obłęd w ciapki  😜

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 czerwca 2013 08:54
kittajka, super!

Ja nie chcę rezygnować z zamówienia, tylko chciałabym się go wreszcie doczekać... Nic, spróbuję jeszcze jakoś do Krysiex dotrzeć.
wątek zamknięty
RatiNa Obstawiam, że ten "buraczany" a nie czerwony. Wygląda identico jak "mój były", a był właśnie taki buraczkowy 🙂 Czekoladowy i pomarańczowy z tej serii też są bardzo fajne 😉
wątek zamknięty
equi.dream, navy jest na pferdetrends 😉 KLIK, drugiego możesz poszukać, ja nie znalazłam, ale mogłam przeoczyć.
wątek zamknięty
kortina  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ja nie chcę rezygnować z zamówienia, tylko chciałabym się go wreszcie doczekać... Nic, spróbuję jeszcze jakoś do Krysiex dotrzeć.
Ja czekam chyba najdłużej... nie będę pisać ile ale jeszcze nie było takiego szału na krzysiexy jak zamawiałam.
Kontakt tez mi sie urwał z początkiem czerwca. Z tego co wiem miała jakieś problemy w stajni... też nie mam kontaktu do dziś 🙁
wątek zamknięty
Ja mam z krysiex bezpośredni kontakt, mogę spróbować do niej uderzyć 😉.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.