Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Sauv dzięki
to ja w tym roku pass 🙁
diabeli   Jak idziesz na szczyt to nigdy nie jest z górki!
11 czerwca 2013 15:30
Znowu sporo zawodników zrezygnuje ze startu  😵
Ciekawe dlaczego Kwieki nie organizują M Pomorza? Zwłaszcza ,że podłoże na parkurze mają naprawde fajne. szkoda 🙁
Wiem,że to nie jest odpowiedni wątek, ale tu większość jest z okolic Gdańsk/Sopot/Gdynia.
A moje pytanie jest następujące :
Czy ktoś kiedyś rozpychał sztyblety/ oficerki ?
I czy w trójmieście znajde takiego Szewca który dobrze mi to wykona ?
Ronin.   Każdy orze jak może.
11 czerwca 2013 21:27
Mam podobne pytanie- gdzie w okolicach trójmiasta można oddać noże od maszynki do ostrzenia ?
Tylko i wylacznie w Gdansku Oliwa, naprtzeciwko salonu mercedesa witman. po schodkach  sklep fryzjerski Emporio? jakos tak w necie mozna znalezc.
MPom w sierpniu? wątpie. Zaklepane są 2 ostatnie weekendy września  - przynajmniej były podczas spotkania w 2012 roku aby ustalić kalendarz zawodów na 2013 rok. Tylko nie wiadomo kto się podejmie MPom.
Przecież sobie tego nie zmysliłam...
Jest tak wpisane w kalendarzu na stronie pomzj i ogłaszali już po wynikach ostatnich ZO na stronie zabookuj.
a Mpo nie są jakoś 11 sierpnia przypadkiem ?
Suav dobrze spokojnie, zwracam honor.  :kwiatek:

Agaleon  ciśniesz mpom?;D
jeśli przedłużę jakimś cudem urlop i uzgodnie z właścicielem konia to może amatorsko coś się pojedzie 😀
Zapnij też się zdziwiłam ze w sierpniu, zawsze były pod koniec wrzesnia...
W innych województwach zawsze są i  były w czasie wakacji, tylko w pomorskim były we wrześniu.
Akurat w mazowieckim od kilku lat są cały wrzesień wszelakie mistrzostwa 😉
Moon   #kulistyzajebisty
21 czerwca 2013 08:46
Odnośnie mistrzostw pomorza:

Chcielibyśmy poinformować, że zmianie uległ termin Mistrzostw Pomorza w skokach przez przeszkody.
Odbędą się one w terminie 7-8 września w Stadzie Ogierów w Starogardzie Gdańskim.

Jednocześnie informujemy, że zawody:
- 10-11.08 Stado Starogard
-7-8.09 Nadwiślanin Kwidzyn
Zostają odwołane.
Może ktoś naświetlić sprawę i napisać mi jak miewają się sprawy związane z budową dużej hali na hipodromie? Znany jest już termin ukończenia prac?
chesnut, ptaszki ćwierkają, że otworza przed końcem tego roku, ale czy to prawda pojęcia nie mam.
Moon   #kulistyzajebisty
28 sierpnia 2013 07:58
Stajnie na pewno będą oddane w tym roku (wrzesień, październik?) duża hala ma już dach i ściany, jednak cały czas jeszcze nie ma "wnętrza" czyli band, ścianek wewn. no i ta oszklona trybuna jest jeszcze cały czas "nie wypełniona".
Być może oddadzą w tym roku, jednak... nie liczyłabym na regionalki co tydzień, a dla zwykłych pensjonariuszy na normalną jazdę tam   😉 Wszakże będą jeszcze 3 inne hale.
Mistrzostwa Pomorza są w końcu 7-8 czy 14-15.09.? chyba ten drugi termin, bo 8.09. jest Ogólnopolski Czempionat Trakeński, chyba nie łączyliby tych dwóch imprez.
Terminy i miejsce rozgrywania mistrzostw pomorza:

Ujeżdżenie – 31.08. – 1.09. KSPSK Kwieki
Skoki – 14.09. – 15.09. Stado Ogierów Starogard Gdański
WKKW – 31.08. – 1.09. KSPSK Kwieki
Kogo zobaczę jutro w Owczarni 👀??
A no właśnie.
Kto jutro zawita, bo jeszcze sie nie interesowałam listami ?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 sierpnia 2013 18:56
Ja może, zależy od pracy.
Czy wiadomo coś na temat zawodów w Sopocie 12-13.10.2013? Czy w ogóle się odbędą?
deborah   koń by się uśmiał...
06 października 2013 09:58
Chyba się obrazili na konkurencję wiec nic już nie wiadomo. . ;
Sądząc po tym komunikacie opublikowanym na facebooku przez Hipodrom Sopot to chyba tych październikowych zawodów nie będzie:

Witam wszystkich.

Przepraszam wszystkich tych, którzy się jednak do nas zgłosili ale w związku z małą małą liczbą zgłoszeń, odwołujemy jutrzejsze (28.09) zawody w skokach. Okazało się, iż w tym samym czasie "konkurencja" też jeździ.
Zaplanowane na 12-13 10 również odwołujemy bo może znów ktoś konkurencyjną imprezę zaplanuje.
Szkoda,bo w październiku raczej chyba innych w kalendarzu nie było. Chyba, że wiecie jeszcze o innych?
Ale z drugiej strony dobrze, że te listopadowe już zapowiadają.
araucaria,  gdzie jest informacja o zawodach w listopadzie?
na stronie hipodromu na facebooku,
"Zapraszamy natomiast już dzisiaj na pierwsze po długiej przerwie Halowe Zawody Regionalne 16-17 XI. 2013 połączone z otwarciem dużej hali.
Termin zgłoszeń 12.XI, ilość miejsc ograniczona.
Propozycje pod koniec października."
araucaria, dzięki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się