Końska rewia mody cz. VII (2013)

Livia   ...z innego świata
11 czerwca 2013 19:19
Udało mi się skontaktować z krysiex, jest teraz na wyjeździe i wraca w czwartek - pewnie wtedy wszystkim odpisze.
wątek zamknięty
Deepblue brillancik - hicior tygodnia  😜

wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
11 czerwca 2013 20:25
Zuzu. super! na moim małym monitorku widzę, że te wkładki w kasku fajnie komponują się z lamówką! 😀
wątek zamknięty
Zuzu., pięknie! BTW, co to za siodło?
wątek zamknięty
Udało mi się skontaktować z krysiex, jest teraz na wyjeździe i wraca w czwartek - pewnie wtedy wszystkim odpisze.
No to super. Znaczy że będzie dobrze a nasza koleżanka nie zapadła się pod ziemię.
Pewnie wszystko wyjaśni - pozostaje cierpliwie czekać - dobrze że mi się nie spieszy tak z tymi zamówieniami bo mnie w kraju nadal nie ma... choć nie powiem, że zdjęcia to bym chętnie pooglądała 😉
wątek zamknięty
mils   ig: milen.ju
11 czerwca 2013 20:47
Zuzu. szałowo wygląda! No patrz, a ja dalej nie umiem zmienić tych pasków w kasku. 😁
kittajka Malawia wygląda świetnie, w burgundzie po prostu obłęd!
wątek zamknięty
Martuha to różowy czy czerwony Topaz?

bordowy 🙂
wątek zamknięty
Zuzu., ahhh mówiłam 😍 chyba czas na Caball w tym kolorze!
wątek zamknięty
Zuzu., wow, nie sądziłam, że to będzie aż tak dobrze wyglądać! 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 czerwca 2013 22:07
Mój  czołowy model wraca do gry 😜
Atrament Caball😍
wątek zamknięty
Mam prośbę.Mógłby mi ktoś powiedzieć co to za czaprak euro star.Bo kompletnie nie mam pojęcia.Już wiem co to za kolekcja.Chciała bym bardzo podziękować Asds i Dewizka  za informacje.
wątek zamknięty
Zuzu. pięknie w deepblue! Kocham ten kolor!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 czerwca 2013 10:20
Zuzu, pięknie!

Cobrinha, nie dziwię się, sama czekam na fotki i na same czapraki jak na szpilkach, jestem bardzo ciekawa jak wyszły 🙂

Zairka, moim zdaniem lepiej Zajkowi było w burgundzie - ale w tym też ok 🙂
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
12 czerwca 2013 11:38
Zairka, uważam jak Livia, że burgund fajniejszy 😉 A to połączenie też jest super, tylko bardziej podoba mi się jak u kittajki, że wiecej jest tego truflowego  🙂
wątek zamknięty
mils, maison, harja, Zairka, anai, Livia, dzięki :kwiatek:

Siwa w winterred:
wątek zamknięty
kittajka, no teraz to już w ogóle oszalałam  😍
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 czerwca 2013 21:07
Zuzu Łaaa! SUPER!  :emoty327
kittajka w każdym ładnie, bardzo ładnie! 🙂  😜


Miętowi kolorowi 🙂



wątek zamknięty
mils   ig: milen.ju
12 czerwca 2013 21:09
juliadna jak cukierkowo! 🙂
kittajka po raz kolejny szał. 😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 czerwca 2013 21:14
Zairka, moim zdaniem lepiej Zajkowi było w burgundzie - ale w tym też ok 🙂

Chyba byłoby bo jeszcze nie miał go na sobie 😉 to pierwszy czaprak ktory założyłam na nim po 4 msc przerwie bo wczoraj mieliśmy pierwsze wsiadanie od zerwania ściegna, a Caballe zamówiłam jak już był kontuzjowany 😉
wątek zamknięty
juliadna jestem pod wrażeniem idealnego dobrania polaru  😁
wątek zamknięty
hmm czy coś już wiadomo albo czy może są już jakieś przecieki, ewentualnie jakieś domysły - jaka będzie kolekcja eskadrona na jesień-zima?
wątek zamknięty
1. łezka navy
2. ES Peacock-Navy
3. kantar navy-green
Co sądzicie ?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Marcelin euro-star jak dla mnie to najładniejszy 🙂 
a w kantarach z futerkiem eskadron'a nie podoba mi się to że jak kantar nie jest zapięty najmocniej jak się da, to futerko na potylicy jest z boku a nie na środku.. mogli zrobić regulacje z dwóch stron to by dało się ładnie to ustawić..  🙄
wątek zamknięty
a w kantarach z futerkiem eskadron'a nie podoba mi się to że jak kantar nie jest zapięty najmocniej jak się da, to futerko na potylicy jest z boku a nie na środku.. mogli zrobić regulacje z dwóch stron to by dało się ładnie to ustawić..  🙄


A ja rozwiązałam ten problem, mam taki kantar, ale używam go na 1 konia, więc ustawiłam regulacje tak jak pasuje i te futerko przeciągnęłam przez klamerkę, aby było na środku 🙂
Gorzej jeśli ktoś 1 kantar używa na 2 konie, wtedy więcęj zabawy
wątek zamknięty
Ale w tych nowszych modelach futerko jest ruchome i można je sobie dowolnie ustawić.
W starych ( ja mam np silver z black/silver) było przyczepione na stałe i faktycznie nie dało się z tym zrobić, ale nowe to inna bajka.
wątek zamknięty
Marcelin ja sądzę, że nachrapnik z hackiem się gryzie  🤔
wątek zamknięty
o to nawet nie wiedziałam że te nowe już tak mają 🙂 mam dwa ale ze starszych kolekcji i tam jest zamontowane na stałe 🙁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 czerwca 2013 15:06
kittajka, super! Jednak czerwienie to wasz najlepszy kolor 🙂

juliadna, fajnie choć bez 'łał' 🙂

Zairka, to nie wiem, co mi się ubzdurało - ale tak czy siak, burgund na Zajku będzie szałowy 🙂 Więc ubieraj go szybciutko i pokazuj 🙂

Marcelin, też uważam, że ES najlepszy 🙂

wątek zamknięty
Livia , Bacik90 dzięki dziewczyny  :kwiatek:
wątek zamknięty
Marcelin, w esie cudnie!

kittajka, fajnie w winterredzie, ale mi się bardziej podobało w burgundzie 😉

Wiecie co, a mi się ten mint w ogóle nie podoba. Tzn. tak na sucho jest fajny, lubię miętowe ubrania, ale na koniach mi nie pasuje. Kojarzy mi się totalnie szpitalnie 😉

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.