hucuły.

Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
23 czerwca 2013 18:18
Dziękuję w umieniu Grubej 🙂 Impreza cudowna (zresztą jak zawsze). Jestem wykończona, ale jest co wspominać.

Alicja_8 miło mi było Cię poznać 🙂
Ja tez dopiero weszlam do domu. Jak zwykle bylo super choc pogoda platala figle. Funia probe zaliczyla na pewno byla najszybsza, bo ja taka zdolna jestem zeby przyjechac 45 sek przed czasem
.
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
24 czerwca 2013 06:47
Kurczak ode mnie również gratulacje, ładne hucułki  🙂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 czerwca 2013 11:18
Dziękuję 🙂
A my już po wystawie w Poświętnem. Gruba została v-ce czempionką 🙂


Gratulacje!!!! Mi się dotrzeć nie udało  🙁 może jakieś fotki na osłodę?  😉
Mi też również bardzo się podobało 🙂. Cieszę się że poznałam nowych ludzi, mój przejazd pozostawie bez komentarza, ale może w następnym roku będzie lepiej !:P Gratuluje sukcesów!  :kwiatek:
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 czerwca 2013 16:45
AnetaW, proszę 🙂
gratuluje sukcesów ! 🙂
ja zostalam na jakiś czas w UK a moja koninka zostaje na jeszcze jeden miesiac w treningu 🙂
Romek narazie ma labe, zaczniemy z nim cos robic dopiero na jesień 🙂
Gratulacje Kurczak. A Gruba chyba troszkę wydelikatniała?

bielanska- wiesz może o co bym Cię chciała prosić?

Mam prośbę- potrzebuję program do Chmielewa i program do Kołaczyc- zaraz będę szukać, ale może mi ktos podrzuci?
marysia - podejrzewam że wiem , aparat był koleżanki i go pilnie potrzebowała więc jeszcze zdjęć nie mam postaram się na tygodniu je załatwić  😉
acha, spoko, myślałam, że był twój. Ja się żadnego zdjęcia nie dorobiłam, bo jedyną rzeczą, której zapomniałam był właśnie aparat.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
24 czerwca 2013 19:41
Mam prośbę- potrzebuję program do Chmielewa i program do Kołaczyc- zaraz będę szukać, ale może mi ktos podrzuci?

do Chmielewa jeszcze nie ma 😉
Huculska Ostoja- dzięki
a do Kołaczyc już znalazłam.
Gratulacje Kurczak  😀


Jakby ktoś miałby link do zdjęć lub zdjęcia z Sielca to chętnie pooglądam  :kwiatek: Moje dwie znajome tam były z końmi  😁
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 czerwca 2013 20:50
marysia550, podobno schudła. Tak twierdzą ludzie, którzy nie widzieli jej jakiś czas. Ja nie widzę różnicy, ale widzę ją codziennie, więc to pewnie dlatego.

Chmielewo:
Sobota
godz. 11 płyta
godz. 16 próba

Niedziela
godz. 9 eliminacje
godz. 14 skoki
godz. 15 pokazy konne
godz. 16 wręczenie nagród.

Wybieracie się?

Kinia16322, pampera, dziękuję 😀
Zapraszam do zgłaszania się na ścieżkę huculską w Chmielewie, są już wystawione propozycje i zgłoszenia http://www.konie-warszawa.pl/news.php
Kurczak- pewne sprawy trzeba usystematyzować i się okaże.

Zostawiliśmy Witkę do krycia ( Wicher) i Funkię ( Picasso), potem pojedzie Pelka ( Sułtan). A mi doszedł do jazdy Wektor.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
25 czerwca 2013 21:48
marysia550, to trzymam kciuki, żeby się usystematyzowały 😉
Kryjecie Picassem ? Macie gdzies zdjecia jego ? Szukalam kiedys i nie znalazlam ... 🙂
Ja tez za jakis czas bede szukala partnera 🙂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
25 czerwca 2013 22:56
Kinia16322, jest w bazie koni.
Tak, kryjemy.
Wydaje mi się, że te zdjecia z bazy nie pokazują go dobrze- są stare po prostu
Byłam w ten weekend u mojego malucha, pojeździłam i puchnę z dumy!
Robiliśmy ustępowania, dodania i skrócenia, a Ognik spisał się cudownie! 😍
Wrzucam kilka zdjęć, robione telefonem, dlatego wybaczcie jakość 🙂.
Tarnikujecie swoim huckom zęby ? Jak tak to co ile ? 🙂
Jutro będę zamawiać weta do mojego (chłopak mi okulał...  :zemdlal🙂 a wiem, że zajmuje się też on tarnikowaniem 🙂
pampera oj! 3mam kciuki, że by nie było to nic poważnego 😉
pampera- u hucków naszych nigdy nie było potrzeby akurat.

Jadę do Chmielewa.
Oj ja tarnikuje co kwartał (teraz sprawę nieco zaniedbałam się przyznam  😡 ), bo moja baba ma krzywy zgryz - karpiowaty, a do kompletu kucyk ma szczupaczy więc sami z mężem zaczęliśmy robić zęby 2 lata temu, żeby nie zbankrutować. Sprawdźcie czy jest potrzeba w ogóle robić, jak zgryz ok to może nie być potrzeby - matka mojej nie miał robionych wcale bo wszystko równiutko było.
Jutro przyjedzie wet więc wspomnę mu i o zębach, żeby mu sprawdził 🙂

Mój trzecią noc z rzędu spędza na padoku w towarzystwie Loba. Takie luzy chłopakom oczywiście jak najbardziej odpowiadają  😂



i w wersji "sportowej"  🏇
Relacja z Sielca - http://peckiel.pl/huculy/sielec-22-czerwca-2013-ogiery-i-walachy/
Klacze w najbliższym czasie. Zapraszam 🙂
Ja poczekam na klacze ...

pampera- fajnie 🙂
Dostałam marysia Twoje 4 zdjęcia więc wrzucam  😉
Qunia fajny ten hucułek ale chyba dość duży, chyba że wyszedł tylko tak na zdjęciach
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się